U-12 vecuma grupā noskaidroti medaļu ieguvēji

27. augustā, Ogrē norisinājās noslēdzošais sacensību posms jeb finālturnīrs U-12 vecuma grupas sportistiem, kas nozīmē 2012. gadā dzimušajiem puišiem. Šīs bija vasaras noslēdzošās sacensības šajā vecuma grupā pēc kurām tika noskaidroti šīs sezonas medaļu un kausu ieguvēji.

Finālturnīrā sacentās 4 labākās komandas no katras ģeogrāfiskās grupas, attiecīgi 4 komandas no Austrumu un Rietumu grupas. No Austrumu grupu finālturnīrā pārsāvēja - FK SMILTENES / BJSS, FK SIGULDA, VALMIERA FC / VSS, un MADONAS BJSS. No Rietumu grupas vietu finālturnīrā izcīnījušas bija SK SUPER NOVA/SIGULDA, OGRES NSC, FC REAL PRO/BSSC IKŠĶILE un FK ĶEGUMS komandas.

Finālturnīrā komandas tika sadalītas divās grupās pēc sezonas kopvērtējuma iegūtajām vietām:

Rietumu grupas 1. un 2. vietas ieguvēji finālturnīra A apakšgrupā aizvadīja spēles pret Austrumu grupas 3. un 4. vietas ieguvējiem, savukārt Austrumu grupas 1. un 2. vietas ieguvēji B grupā spēlēja pret Rietumu grupas 3. un 4. vietu. Izspēlējot apakšgrupas noskaidrojās tās komandas, kas cīnīsies par visas sezonas U-12 vecuma grupas 1. - 4. vietu(komandas kas apakšgrupā izcīnīja 1. un 2. vietu) un 5. - 8 vietu (komandas, kas apakšgrupā ierindojās 3. un 4. vietā.)

Par visas sezonas Vidzemes reģiona čempioniem U-12 vecuma grupā tika kronēti Ogres NSC komanda, kas A finālā izcīnīja 5 punktus 3 spēlēs, kur vienā no tām izcīnīta uzvara un fiksēti divi neizšķirti. Tālāk ar 4 punktiem A fināla grupas tabulā ierindojās divas komandas, taču savstarpējā spēle, kurā FC REAL PRO/BSSC IKŠĶILE bija pārāki par SK SUPER NOVA/SIGULDA komandu izšķīra sudraba medaļas ieguvējus, kas šogad ir FC REAL PRO/BSSC IKŠĶILE komanda, un attiecīgi bronzas medaļas pienācās SK SUPER NOVA/SIGULDA komandai.
Svarīgi atzīmēt, ka vienīgā komanda no Austrumu grupas, kas izcīnīja vietu A finālā bija VALMIERA FC/VSS komanda, kas ierindojās ceturtajā vietā, tādējādi pirmo 3 vietu ieguvēji sezonas finālturnīrā bija komandas, kas sezonas laikā piedalījās Rietumu grupā.

B finālā jeb spēlēs par finālturnīra 5. - 8. vietu ar trīs uzvarām 5. vietu pārliecinoši izcīnīja FK ĶEGUMS komanda, 6. vieta FK SIGULDA komandai, septītā - MADONAS BJSS komandai kā arī Vidzemes reģiona U-12 vecuma grupas TOP 8 noslēdz FK SMILTENES/BJSS komanda ierindojoties 8. pozīcijā.

Paldies komandām par sezonas laikā parādīto sniegumu, aizraujošām spēlēm un spilgtām emocijām. Tiekamies jau futbolā 11:11!