Noslēdzies Ādas bumbas čempionāts U-13 un U-15 vecuma grupām

5. oktobrī Valmierā noslēdzās šī gada Vidzemes reģiona Ādas bumbas sacensības. Šogad piedalījās rekordliels komandu skaits, U-13 vecuma grupā 13 komandas un U-15 vecuma grupā 8 komandas. Ādas bumbas sacensību mērķis ir dot iespēju puišiem, kuri nesen uzsākuši savas futbola gaitas, izpausties, parādīt savu meistarību sev atbilstošā vidē, sacensties ar spēkos sev līdzvērtīgām komandām no visa reģiona.

Sacensības U-13 vecuma grupā notika divos riņķos, katrai komandai kopā aizvadot 26 spēles. Taisnības labad, jāatzīmē, ka spēles laiks bija 1x15min, attiecīgi komandas vienā sabraukumā aizvadīja 5-6 spēles. Sezonas noslēgums izvērtās necerēti saspringts, godalgoto vietu ieguvēju noslēdzošo punktu bilance bija 3 punkti, kuros ierindojās 1., 2. un 3. vieta. 1. vietu U-13 vecuma grupā izcīnīja FK VALOR ar 53 punktiem, 2. vietu FUTBOLA ALIANCE ar 51 punktu un 3. vietā ierindojās OGRES NSC ar 50 punktiem.

FK VALOR komanda izcīnīja tiesības pārstāvēt Vidzemes reģionu Latvijas finālsacensībās, kas 11. oktobrī norisinājās Rīgā. Savukārt U-15 vecuma grupā spēles bija nemazāk saspringtas un aizraujošas. 1. un 2. vietu izšķīra tikai 3 punkti, šoreiz U-15 vecuma grupā veiksmīgāki izrādījās FK SMILTENE/BJSS komanda ar 62 punktiem, 2. vietu izcīnīja FK VALOR komanda un 3. vieta SK LĪDERIS komandai. Vidzemes finālturnīrā arī šajā vecuma grupā reģionu pārstāvēs FK VALOR komanda, jo uzvarētāju komanda šajās sacensībās startēja ārpus konkurences.

Visi sacensību rezultāti atrodami Vidzemes reģiona mājaslapā sadaļā “Jaunatnes čempionāts“ -> “Ādas bumbas sacensību rezultāti”.

FOTO no sacensībās pieejamas : Vidzemes futbols foto&video