U-11 vecuma grupā noskaidroti sezonas uzvarētāji

Aizvadītajās brīvdienās, 12. oktobrī Cēsu Olimpiskajā centrā noslēdzās Vidzemes reģiona sacensības U-11 vecuma grupā jeb 2013. gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem. Kā jau ierasts finālsacensībās piedalījās reģiona 8 spēcīgākās komandas.

Rietumu grupu finālturnīrā pārstāvēja FUTBOLA ALIANSE, OGRES NSC, SK SUPER NOVA/SIGULDA un FK ĶEGUMS komandas. Austrumu grupas 4 spēcīgākās komandas, kas izcīnīja vietu finālturnīrā bija FC GAUJA, FK SMILTENE/BJSS, VALMIERA FC/VSS un FK CĒSIS/CĒSU PSS.

Kā jau ierasts sezonas noslēguma finālturnīros, spēles izvērtās ļoti aizraujošas, spraigas, emocijām bagātas un katrs centās parādīt savas labākās īpašības, labāko spēli, kas tikai priecē, jo nenoliedzami esam progresējuši daudzos spēles elementos gan kā reģions kopumā, gan arī katra komanda individuāli.

A finālā vietu, aizvadot spēles apakšgrupā, izcīnīja SK SUPER NOVA/SIGULDA, OGRES NSC, FUTBOLA ALIANSE un FC GAUJA komandas, kurām cīnoties savstarpēji katrai ar katru vislabāk veicās FC GAUJA U-11 vecuma komandai, kas arī kļuva par visas sezonas čempioniem. 2. vietu izcīnīja FUTBOLA ALIANSE un 3. vietā ierindojās SK SUPER NOVA/SIGULDA komanda.

Ar to arī ir noslēgusies aktīvā futbola sezona šai vecuma grupai. Paldies treneriem par neizsīkstošu enerģiju jauno futbolistu apmācībā. Paldies vecākiem par aktīvu līdzi jušanu un atbalstīšanu, katrās sacensībās!

Vērtīgākie spēlētāji:
FC GAUJA – ROBERTS ZVIRBULIS
FUTBOLA ALIANSE – VALTERS PENDERS
SK SUPER NOVA/SIGULDA – DANIELS ABRAMENKO

Visi sacensību rezultāti atrodami Vidzemes reģiona mājaslapas sadaļā: Jaunatne -> Jaunatnes čempionāts -> 2024.gada Jaunatnes futbola festivālu rezultāti

FOTO galerija pieejama Facebook lapā: Vidzemes futbols foto&video

Previous
Previous

Ar finālturnīru U-9 vecuma grupā noslēgusies Vidzemes reģiona futbola festivālu sezona