- Piektdiena, 08 Novembris 2019
LFF VIDZEMES REĢIONA VETERĀNU LĪGAS ČEMPIONĀTS
FUTBOLĀ TELPĀS 2020!
TABULA
N.P.K. |
Komandas |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Punkti |
Vieta |
1. |
Ogre |
2:6 4:1 |
5:1 2:3 |
2:1 2:1 |
8:0 5:1 |
1:1 | 4:1 | 22 | 2 | |
2. |
Smiltene |
6:2 1:4 |
3:1 4:1 |
4:1 | 4:3 | 2:2 3:0 |
11:2 10:0 |
25 | 1 | |
3. |
Matīši |
1:5 3:2 |
1:3 1:4 |
4:3 | 6:1 | 4:5 2:4 |
4:2 13:0 |
15 | 5 |
|
4. |
Carnikava |
1:2 1:3 |
1:4 | 3:4 | 4:3 8:1 |
4:2 4:1 |
6:1 8:0 |
18 | 3 |
|
5. |
Sigulda |
0:8 1:5 |
3:4 | 1:6 | 3:4 1:8 |
1:5 1:6 |
2:1 6:1 |
6 | 6 | |
6. |
Aizkraukle |
1:1 | 2:2 0:3 |
5:4 4:2 |
2:4 1:4 |
5:1 6:1 |
3:2 |
17 | 4 |
|
7. |
Limbaži |
1:4 |
2:11 0:10 |
2:4 0:13 |
1:6 0:8 |
1:2 1:6 |
2:3 | 0 | 7 |
LFF VIDZEMES FC veterānu čempionāta labākie vārtu guvēji 2020!
Emīls Muižnieks/Ogre - 21 vārti
Dainis Kovals/Smiltene - 16 vārti
Komandu vērtīgākie spēlētāji
SMILTENE - ROLANDS OZOLIŅŠ
OGRE - GATIS KARULIS
CARNIKAVA - KIRILS PETROVS
AIZKRAUKLE - IGORS KIRILOVS
MATĪŠI - ALDIS PUTNIŅŠ
SIGULDA - JURIS SLAVĒNS
LIMBAŽI - ALEKSANDRS ALEKSĒJEVS
I KĀRTA
23. novembris, Matīši
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Aizkraukle |
Matīši |
5:4 |
2. |
10.40 |
Limbaži |
Smiltene |
2:11 |
3. |
11.20 |
Aizkraukle |
Carnikava |
2:4 |
4. |
12.00 |
Ogre |
Smiltene |
2:6 |
5. |
12.40 |
Carnikava |
Sigulda |
4:3 |
6. |
13.20 |
Matīši |
Limbaži |
4:2 |
7. |
14.00 |
Ogre |
Sigulda |
8:0 |
II KĀRTA
21. decembris, Ogre
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Ogre |
Matīši |
5:1 |
2. |
10.40 |
Limbaži |
Carnikava |
1:6 |
3. |
11.20 |
Sigulda |
Aizkraukle |
1:5 |
4. |
12.00 |
Matīši |
Smiltene |
1:3 |
5. |
12.40 |
Ogre |
Carnikava |
2:1 |
6. |
13.20 |
Sigulda |
Limbaži |
2:1 |
7. |
14.00 |
Smiltene |
Aizkraukle |
2:2 |
III KĀRTA
12. janvāris, Limbaži
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Smiltene |
Carnikava |
4:1 |
2. |
10.40 |
Aizkraukle |
Limbaži |
3:2 |
3. |
11.20 |
Carnikava |
Matīši |
3:4 |
4. |
12.00 |
Sigulda |
Smiltene |
3:4 |
5. |
12.40 |
Ogre |
Aizkraukle |
1:1 |
6. |
13.20 |
Matīši |
Sigulda |
6:1 |
7. |
14.00 |
Ogre |
Limbaži |
4:1 |
IV KĀRTA
1. februāris, Saulkrastu SC, Smilšu iela 3
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Aizkraukle |
Carnikava |
1:4 |
2. |
10.40 |
Limbaži |
Smiltene |
0:10 |
3. |
11.20 |
Aizkraukle |
Matīši |
4:2 |
4. |
12.00 |
Carnikava |
Sigulda |
8:1 |
5. |
12.40 |
Ogre |
Smiltene |
4:1 |
6. |
13.20 |
Matīši |
Limbaži |
13:0 |
7. |
14.00 |
Ogre |
Sigulda |
5:1 |
V KĀRTA
29. februāris, Aizkraukle
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Sigulda |
Aizkraukle |
1:6 |
2. |
10.40 |
Limbaži |
Carnikava |
0:8 |
3. |
11.20 |
Ogre |
Matīši |
2:3 |
4. |
12.00 |
Sigulda |
Limbaži |
6:1 |
5. |
12.40 |
Matīši |
Smiltene |
1:4 |
6. |
13.20 |
Ogre |
Carnikava |
2:1 |
7. |
14.00 |
Smiltene |
Aizkraukle |
3:0 |
VI KĀRTA
14. marts, Sigulda
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Aizkraukle |
Limbaži |
|
2. |
10.40 |
Matīši |
Sigulda |
|
3. |
11.20 |
Ogre |
Limbaži |
|
4. |
12.00 |
Sigulda |
Smiltene |
|
5. |
12.40 |
Carnikava |
Matīši |
|
6. |
13.20 |
Ogre |
Aizkraukle |
|
7. |
14.00 |
Smiltene |
Carnikava |