- Pirmdiena, 12 Novembris 2018
LFF VIDZEMES REĢIONA VETERĀNU LĪGAS ČEMPIOMĀTS
FUTBOLĀ TELPĀS 2019!
TABULA
N.P.K. |
Komandas |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
Punkti |
Vieta |
1. |
FK Ogre |
2:4 |
3:7 0:1 |
5:8 2:5 |
2:1 4:0 |
2:4 |
8 |
5 | |
2. |
Smiltene |
4:2 |
2:5 3:6 |
0:8 1:1 |
2:1 |
0:5 3:5 |
8 |
4 | |
3. |
Matīši |
7:3 1:0 |
5:2 6:3 |
8:0 |
8:2 |
1:1 4:1 |
25 |
1 | |
4. |
Carnikava |
8:5 5:2 |
8:0 1:1 |
0:8 |
5:0 3:1 |
6:4 |
25 |
2 | |
5. |
Sigulda |
1:2 0:4 |
1:2 |
2:8 |
0:5 1:3 |
0:6 0:3 |
3 |
6 | |
6. |
Aizkraukle |
4:2 |
5:0 5:3 |
1:1 1:4 |
4:6 |
6:0 3:0 |
17 |
3 |
KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI
FK OGRE - VLADISLAVS KOVŠARS
SMILTENE - GVIDO ĶIKĀNS
MATĪŠI - INGARS VEIDE
CARNIKAVA - JURIJS KARAŠAUSKS
SIGULDA - JURIS SLAVĒNS
AIZKRAUKLE - JĀNIS KOKINS
LABĀKAIS VĀRTU GUVĒJS - ALDIS PUTNIŅŠ/MATĪŠI - 14. GŪTI VĀRTI
LABĀKAIS VĀRTSARGS - ARTIS KNOKS/MATĪŠI
I KĀRTA
24. novembris, Matīši
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Matīši |
Sigulda |
8:2 |
2. |
10.40 |
FK Ogre |
Aizkraukle |
2:4 |
3. |
11.20 |
Sigulda |
Smiltene |
1:2 |
4. |
12.00 |
Aizkraukle |
Carnikava |
6:4 |
5. |
12.40 |
Smiltene |
FK Ogre |
4:2 |
6. |
13.20 |
Carnikava |
Matīši |
0:8 |
II KĀRTA
15. decembris, Carnikava
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Carnikava |
Sigulda |
5:0 |
2. |
10.40 |
Matīši |
FK Ogre |
7:3 |
3. |
11.20 |
Sigulda |
Aizkraukle |
0:6 |
4. |
12.00 |
Matīši |
Smiltene |
5:2 |
5. |
12.40 |
FK Ogre |
Carnikava |
5:8 |
6. |
13.20 |
Smiltene |
Aizkraukle |
0:5 |
III KĀRTA
20. janvāris, Ogres NSC
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
FK Ogre |
Sigulda |
2:1 |
2. |
10.40 |
Smiltene |
Carnikava |
0:8 |
3. |
11.20 |
Matīši |
Aizkraukle |
1:1 |
4. |
12.00 |
Sigulda |
Smiltene |
8:1 |
5. |
12.40 |
Carnikava |
Matīši |
5:0 |
6. |
13.20 |
FK Ogre |
Aizkraukle |
1:1 |
IV KĀRTA
24. februāris, Aizkraukles SC
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Aizkraukle |
Carnikava |
2:5 |
2. |
10.40 |
Matīši |
Sigulda |
6:2 |
3. |
11.20 |
Smiltene |
FK Ogre |
1:1 |
4. |
12.00 |
Carnikava |
Sigulda |
3:1 |
5. |
12.40 |
Matīši |
FK Ogre |
1:0 |
6. |
13.20 |
Smiltene |
Aizkraukle |
3:5 |
V KĀRTA
16. marts, Siguldas SC
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Sigulda |
Aizkraukle |
0:3 |
2. |
10.40 |
FK Ogre |
Carnikava |
2:5 |
3. |
11.20 |
Matīši |
Smiltene |
3:6 |
4. |
12.00 |
FK Ogre |
Sigulda |
4:0 |
5. |
12.40 |
Matīši |
Aizkraukle |
4:1 |
6. |
13.20 |
Smiltene |
Carnikava |
1:1 |