- Otrdiena, 01 Novembris 2016
VIDZEMES VETERĀNU LĪGAS ČEMPIOMĀTS
FUTBOLĀ TELPĀS 2017!
TABULA
N.P.K. |
Komandas |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Punkti |
Vieta |
1. |
Dinamo Ogre |
2:4 2:1 |
0:0 1:1 |
1:6 1:3 |
3:3 2:1 |
0:1 2:1 |
1:4 2:2 |
13 | 6 | |
2. |
SK Matīši |
4:2 1:2 |
1:2 1:2 |
1:7 2:5 |
3:3 3:2 |
5:3 5:0 |
2:2 1:4 |
14 | 4 | |
3. |
Inčukalns |
0:0 1:1 |
2:1 2:1 |
0:2 0:8 |
3:4 3:2 |
7:1 12:2 |
4:2 4:1 |
23 | 2 | |
4. |
Carnikava |
6:1 3:1 |
7:1 5:2 |
2:0 8:0 |
9:0 3:1 |
14:2 5:0 |
6:3 4:2 |
36 | 1 | |
5. |
Sigulda |
3:3 1:2 |
3:3 2:3 |
4:3 2:3 |
0:9 1:3 |
5:3 3:2 |
3:2 1:2 |
14 | 5 | |
6. |
Aizkraukle |
1:0 1:2 |
3:5 0:2 |
1:7 2:12 |
2:14 0:5 |
3:5 2:3 |
1:6 0:5 |
3 | 7 | |
7. |
Ostnieks |
4:1 2:2 |
2:2 4:1 |
2:4 1:4 |
3:6 2:4 |
2:3 2:1 |
6:1 5:0 |
17 | 3 |
Vidzemes veterānu čepionāta rezultatīvākie spēlētāji:
Aleksandrs Šabala - 13 vārti
Viktors Lazarenko - 13 vārti
Komandu vērtīgākie spēlētaji:
Komanda |
Vārds, Uzvārds |
Carnikava |
Dmitrijs Fedorenko |
Matīši |
Aldis Putniņš |
Sigulda |
Agris Lelis |
Ostnieks |
Matrušenko Edgars |
Ogre |
Jānis Leimanis |
Aizkraukle |
Oļegs Domšarovs |
Inčukalns |
Gatis Rudzītis |
I KĀRTA
26. novembris, Carnikava
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Carnikava |
Sigulda |
9:0 |
2. |
10.40 |
Matīši |
Ostnieks |
2:2 |
3. |
11.20 |
Sigulda |
Ostnieks |
3:2 |
4. |
12.00 |
Carnikava |
Matīši |
7:1 |
5. |
12.40 |
Ogre |
Inčukalns |
0:0 |
6. |
13.20 |
Aizkraukle |
Ogre |
1:0 |
7. |
14.00 |
Inčukalns |
Aizkraukle |
7:1 |
II KĀRTA
18. decembris, Matīši
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
12.00 |
Matīši |
Ogre |
4:2 |
2. |
12.40 |
Matīši |
Aizkraukle |
5:3 |
3. |
13.20 |
Sigulda |
Ogre |
3:3 |
4. |
14.00 |
Sigulda |
Aizkraukle |
5:3 |
5. |
14.40 |
Ostnieks |
Inčukalns |
2:4 |
6. |
15.20 |
Inčukalns |
Carnikava |
0:2 |
7. |
16.00 |
Carnikava |
Ostnieks |
6:3 |
III KĀRTA
7. janvāris, Carnikava
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Carnikava |
Ogre |
6:1 |
2. |
10.40 |
Ostnieks |
Aizkraukle |
6:1 |
3. |
11.20 |
Carnikava |
Aizkraukle |
14:2 |
4. |
12.00 |
Ostnieks |
Ogre |
4:1 |
5. |
12.40 |
Sigulda |
Inčukalns |
4:3 |
6. |
13.20 |
Matīši |
Sigulda |
3:3 |
7. |
14.00 |
Matīši |
Inčukalns |
1:2 |
IV KĀRTA
4. februāris, Ogre
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Carnikava |
Sigulda |
3:1 |
2. |
10.40 |
Matīši |
Ostnieks |
1:4 |
3. |
11.20 |
Sigulda |
Ostnieks |
1:2 |
4. |
12.00 |
Carnikava |
Matīši |
5:2 |
5. |
12.40 |
Ogre |
Inčukalns |
1:1 |
6. |
13.20 |
Aizkraukle |
Ogre |
1:2 |
7. |
14.00 |
Inčukalns |
Aizkraukle |
12:2 |
V KĀRTA
25. februāris, Aizkraukle
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Sigulda |
Ogre |
1:2 |
2. |
10.40 |
Matīši |
Aizkraukle |
5:0 |
3. |
11.20 |
Matīši |
Ogre |
1:2 |
4. |
12.00 |
Sigulda |
Aizkraukle |
3:2 |
5. |
12.40 |
Ostnieks |
Inčukalns |
1:4 |
6. |
13.20 |
Inčukalns |
Carnikava |
0:8 |
7. |
14.00 |
Carnikava |
Ostnieks |
4:2 |
VI KĀRTA
11. marts, Allaži
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
Ostnieks |
Aizkraukle |
5:0 |
2. |
10.40 |
Ostnieks |
Ogre |
2:2 |
3. |
11.20 |
Carnikava |
Aizkraukle |
5:0 |
4. |
12.00 |
Matīši |
Inčukalns |
1:2 |
5. |
12.40 |
Matīši |
Sigulda |
3:2 |
6. |
13.20 |
Carnikava |
Ogre |
3:1 |
7. |
14.00 |
Sigulda |
Inčukalns |
2:3 |