Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2023 !

I KĀRTAS SABRAUKUMU KALENDĀRI

 

 

 

4. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Ogres BJSS sporta zāle, Skolas iela 12, OGRE
2016. gada zēni, Rietumu grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

OGRES NSC

FS GARKALNE

 

2.

10.20

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FC RAL PRO/IKŠĶILE - 2

 

3.

10.40

FK VEINA

FK ĶEGUMS

 

4.

11.00

SK LĪDERIS

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 

5.

11.20

1 spēles UZV.

2 spēles UZV.

 

6.

11.40

1 spēles ZAUD.

2 spēles ZAUD.

 

7.

12.00

3 spēles UZV.

4 spēles UZV.

 

8.

12.20

3 spēles ZAUD.

4 spēles ZAUD.

 

9.

12.40

5 spēlēs UZV.

7 spēles ZAUD.

 

10.

13.00

5 spēles ZAUD.

7 spēles UZV.

 

11.

13.20

6 spēles UZV.

8 spēles ZAUD.

 

12.

13.40

6 spēles ZAUD.

8 spēles UZV.

 

13.

14.00

5 spēles UZV.

7 spēles UZV.

 

14.

14.20

5 spēles ZAUD.

7 spēles ZAUD.

 

15.

14.40

6 spēles UZV.

8 spēles UZV.

 

16.

15.00

6 spēles ZAUD.

8 spēles ZAUD.

 

 

 

4. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Blomes psk sporta zāle, Cēsu iela 13, Blome, Smiltenes nov.
2016. gada zēni, Austrumu grupa

 

N.P.K.

Komanda

1.

FC GAUJA

2.

FK SMILTENE/BJSS

3.

FK PRIEKUĻI/CPSS

4.

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

5.

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

6.

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

Sabraukuma kalendārs

 

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

2.

10.20

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

3.

10.40

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

FC GAUJA

 

4.

11.00

FK PRIEKUĻI/CPSS

FK SMILTENE/BJSS

 

5.

11.20

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

6.

11.40

FC GAUJA

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

 

7.

12.00

FK PRIEKUĻI/CPSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

8.

12.20

FK SMILTENE/BJSS

FC GAUJA

 

9.

12.40

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

 

10.

13.00

FC GAUJA

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

11.

13.20

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

12.

13.40

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

FK SMILTENE/BJSS

 

13.

14.00

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

14.

14.20

FK SMILTENE/BJSS

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

 

15.

14.40

FK PRIEKUĻI/CPSS

FK PRIEKUĻI/CPSS - 3

 

 

 

 

 

5. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Ogres BJSS sporta zāle, Skolas iela 12, OGRE
2013. gada meitenes

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

VIDZEMES FC

             

2.

SK AMBER STARS

             

3.

VIDZEMES FC - 2

             

4.

VIDZEMES FC - 3

             

5.

FK - 33

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK - 33

SK AMBER STARS

 

2.

10.25

VIDZEMES FC - 3

VIDZEMES FC - 2

 

3.

10.50

VIDZEMES FC

SK AMBER STARS

 

4.

11.15

VIDZEMES FC - 2

FK - 33

 

5.

11.40

VIDZEMES FC - 3

VIDZEMES FC

 

6.

12.05

VIDZEMES FC - 2

SK AMBER STARS

 

7.

12.30

VIDZEMES FC

FK - 33

 

8.

12.55

SK AMBER STARS

VIDZEMES FC - 3

 

9.

13.20

VIDZEMES FC

VIDZEMES FC - 2

 

10.

13.45

FK - 33

VIDZEMES FC - 3

 

 

11. FEBRUĀRIS, pl. 12.00, Ropažu SC halle, Sporta iela 2, Ropaži
2010. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

SK LĪDERIS

             

2.

OGRES NSC - 2

             

3.

FC REAL PRO/IKŠĶILE

             

4.

FK VALOR

             

5.

OGRES NSC

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

12.00

OGRES NSC

OGRES NSC - 2

 

2.

12.25

FK VALOR

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

3.

12.50

SK LĪDERIS

OGRES NSC - 2

 

4.

13.15

OGRES NSC

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

5.

13.40

FK VALOR

SK LĪDERIS

 

6.

14.05

FC REAL PRO/IKŠĶILE

OGRES NSC - 2

 

7.

14.30

SK LĪDERIS

OGRES NSC

 

8.

14.55

OGRES NSC - 2

FK VALOR

 

9.

15.20

SK LĪDERIS

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

10.

15.45

OGRES NSC

FK VALOR

 

 

11. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2010. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

VALKAS nov. BJSS

             

2.

FK SMILTENE/BJSS - 2

             

3.

FC GAUJA

             

4.

FC GAUJA - 2

             

5.

FK SMILTENE/BJSS

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

2.

10.25

FC GAUJA - 2

FC GAUJA

 

3.

10.50

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

4.

11.15

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 

5.

11.40

FC GAUJA - 2

VALKAS NOV. BJSS

 

6.

12.05

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

7.

12.30

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 

8.

12.55

FK SMILTENE/BJSS - 2

FC GAUJA - 2

 

9.

13.20

VALKAS NOV. BJSS

FC GAUJA

 

10.

13.45

FK SMILTENE/BJSS

FC GAUJA - 2

 

 

 

12. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Ogres BJSS sporta zāle, Skolas iela 12, OGRE
2012. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

FK BALTIKA

             

2.

FK VEINA - 2

             

3.

OGRES NSC

             

4.

OGRES NSC - 2

             

5.

FK VEINA

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK VEINA

FK VEINA - 2

 

2.

10.25

OGRES NSC - 2

OGRES NSC

 

3.

10.50

FK BALTIKA

FK VEINA - 2

 

4.

11.15

OGRES NSC

FK VEINA

 

5.

11.40

OGRES NSC - 2

FK BALTIKA

 

6.

12.05

OGRES NSC

FK VEINA - 2

 

7.

12.30

FK BALTIKA

FK VEINA

 

8.

12.55

FK VEINA - 2

OGRES NSC - 2

 

9.

13.20

FK BALTIKA

OGRES NSC

 

10.

13.45

FK VEINA

OGRES NSC - 2

 

 

12. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Zaķumuiža SC halle, Skolas iela 3, Zaķumuiža, Ropažu pagasts
2012. gada zēni, Centra grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

FS GARKALNE

               

2.

FC REAL PRO IKŠĶILE

               

3.

FUTBOLA ALIANSE

               

4.

FUTBOLA ALIANSE - 2

               

5.

FK SUPER NOVA/SIGULDA

               

6.

FK VALOR

               

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FS GARKALNE

FK VALOR

 

2.

10.20

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

3.

10.40

FUTBOLA ALIANSE - 2

FUTBOLA ALIANSE

 

4.

11.00

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FS GARKALNE

 

5.

11.20

FUTBOLA ALIANSE - 2

FK VALOR

 

6.

11.40

FUTBOLA ALIANSE

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 

7.

12.00

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK VALOR

 

8.

12.20

FS GARKALNE

FUTBOLA ALIANSE

 

9.

12.40

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FUTBOLA ALIANSE - 2

 

10.

13.00

FUTBOLA ALIANSE

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

11.

13.20

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FK VALOR

 

12.

13.40

FUTBOLA ALIANSE - 2

FS GARKALNE

 

13.

14.00

FUTBOLA ALIANSE

FK VALOR

 

14.

14.20

FS GARKALNE

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 

15.

14.40

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FUTBOLA ALIANSE - 2

 



12. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2012. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

MADONAS BJSS

             

2.

VALKAS nov. BJSS

             

3.

FC GAUJA

             

4.

FC GAUJA - 2

             

5.

FK SMILTENE/BJSS

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

VALKAS NOV. BJSS

 

2.

10.25

FC GAUJA - 2

FC GAUJA

 

3.

10.50

MADONAS BJSS

VALKAS NOV. BJSS

 

4.

11.15

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 

5.

11.40

FC GAUJA - 2

MADONAS BJSS

 

6.

12.05

FC GAUJA

VALKAS NOV. BJSS

 

7.

12.30

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 

8.

12.55

VALKAS NOV. BJSS

FC GAUJA - 2

 

9.

13.20

MADONAS BJSS

FC GAUJA

 

10.

13.45

FK SMILTENE/BJSS

FC GAUJA - 2

 

 

18. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Kokneses SC halle, Parka iela 27A, Koknese
2011. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

OGRES NSC

               

2.

FUTBOLA ALIANSE - 2

               

3.

FK VEINA

               

4.

FK BALTIKA

               

5.

FUTBOLA ALIANSE

               

6.

OGRES NSC - 2

               

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK VEINA

OGRES NSC - 2

 

2.

10.20

OGRES NSC

FUTBOLA ALIANSE

 

3.

10.40

FUTBOLA ALIANSE - 2

FK BALTIKA

 

4.

11.00

OGRES NSC

OGRES NSC - 2

 

5.

11.20

FUTBOLA ALIANSE

FUTBOLA ALIANSE - 2

 

6.

11.40

FK BALTIKA

FK VEINA

 

7.

12.00

FUTBOLA ALIANSE - 2

OGRES NSC

 

8.

12.20

FK BALTIKA

OGRES NSC - 2

 

9.

12.40

FK VEINA

FUTBOLA ALIANSE

 

10.

13.00

FUTBOLA ALIANSE - 2

OGRES NSC - 2

 

11.

13.20

OGRES NSC

FK VEINA

 

12.

13.40

FUTBOLA ALIANSE

FK BALTIKA

 

13.

14.00

FK VEINA

FUTBOLA ALIANSE - 2

 

14.

14.20

FUTBOLA ALIANSE

OGRES NSC - 2

 

15.

14.40

FK BALTIKA

OGRES NSC

 



18. FEBRUĀRIS, pl. 12.00, Ropažu SC halle, Sporta iela 2, Ropaži
2011. gada zēni, Centra grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

FC REAL PRO IKŠĶILE

             

2.

FS GARKALNE

             

3.

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

             

4.

FK SUPER NOVA/SIGULDA

             

5.

FK VALOR

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

12.00

FK VALOR

FS GARKALNE

 

2.

12.25

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

 

3.

12.50

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FS GARKALNE

 

4.

13.15

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

FK VALOR

 

5.

13.40

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 

6.

14.05

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

FS GARKALNE

 

7.

14.30

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK VALOR

 

8.

14.55

FS GARKALNE

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

 

9.

15.20

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

 

10.

15.45

FK VALOR

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

 



18. FEBRUĀRIS, pl. 10.00, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2011. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

VALKAS nov. BJSS

             

2.

FK SMILTENE/BJSS - 2

             

3.

FC GAUJA

             

4.

FC GAUJA - 2

             

5.

FK SMILTENE/BJSS

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

2.

10.25

FC GAUJA - 2

FC GAUJA

 

3.

10.50

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

4.

11.15

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 

5.

11.40

FC GAUJA - 2

VALKAS NOV. BJSS

 

6.

12.05

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 

7.

12.30

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 

8.

12.55

FK SMILTENE/BJSS - 2

FC GAUJA - 2

 

9.

13.20

VALKAS NOV. BJSS

FC GAUJA

 

10.

13.45

FK SMILTENE/BJSS

FC GAUJA - 2