28. JANVĀRIS, pl. 10.00, Ogres BJSS sporta zāle, Skolas iela 12, OGRE
2015. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

SK LĪDERIS

   3:0  1:3  3:0  0:8  6  

2.

OGRES NSC - 2

 0:3    0:3  0:1  0:5  0  

3.

FK VEINA

 3:1  3:0    2:1  1:5  9  

4.

FK ĶEGUMS

 0:3  1:0  1:2    0:2  3  

5.

OGRES NSC

 8:0  5:0  5:1  2:0    12  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

OGRES NSC

OGRES NSC - 2

 5:0

2.

10.25

FK ĶEGUMS

FK VEINA

 1:2

3.

10.50

SK LĪDERIS

OGRES NSC - 2

 3:0

4.

11.15

FK VEINA

OGRES NSC

 1:5

5.

11.40

FK ĶEGUMS

SK LĪDERIS

 0:3

6.

12.05

FK VEINA

OGRES NSC - 2

 3:0

7.

12.30

SK LĪDERIS

OGRES NSC

 0:8

8.

12.55

OGRES NSC - 2

FK ĶEGUMS

 0:1

9.

13.20

SK LĪDERIS

FK VEINA

 1:3

10.

13.45

OGRES NSC

FK ĶEGUMS

 2:0



28. JANVĀRIS, pl. 12.00, Ropažu SC halle, Sporta iela 2, Ropaži
2015. gada zēni, Centra grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

FK VALOR

   0:0  2:0  2:0  2:1  3:0  13  

2.

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 0:0    6:1  3:0  7:2  7:1  13  

3.

FC REAL PRO IKŠĶILE

 0:2  1:6    2:2  0:1  1:0  4  

4.

FC REAL PRO IKŠĶILE - 2

 0:2  0:3  2:2    3:0  3:0  7  

5.

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 1:2  2:7  1:0  0:3    1:2  3  

6.

FS GARKALNE

 0:3  1:7  0:1  0:3  2:1    3  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

12.00

FK VALOR

FS GARKALNE

 3:0

2.

12.20

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 2:7

3.

12.40

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

FC REALPRO/IKŠĶILE

 2:2

4.

13.00

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FK VALOR

 0:0

5.

13.20

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

FS GARKALNE

 3:0

6.

13.40

FC REALPRO/IKŠĶILE

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 0:1

7.

14.00

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FS GARKALNE

 7:1

8.

14.20

FK VALOR

FC REALPRO/IKŠĶILE

 2:0

9.

14.40

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

 0:3

10.

15.00

FC REALPRO/IKŠĶILE

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 1:6

11.

15.20

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FS GARKALNE

 1:2

12.

15.40

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

FK VALOR

 0:2

13.

16.00

FC REALPRO/IKŠĶILE

FS GARKALNE

 1:0

14.

16.20

FK VALOR

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 2:1

15.

16.40

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

 3:0



28. JANVĀRIS, pl. 10.00, Blomes psk sporta zāle, Cēsu iela 13, Blome, Smiltenes nov.
2015. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

FK SMILTENE/BJSS

   6:0  4:0  3:0  8:2  6:0  15  

2.

VALKAS nov. BJSS - 2

 0:6    1:3  1:4  0:5  2:0  3  

3.

MADONAS BJSS

 0:4  3:1    1:4  1:9  0:1  3  

4.

FC GAUJA

 0:3  4:1  4:1    2:0  4:1  12  

5.

VALKAS nov. BJSS

 2:8  5:0  9:1  0:2    8:0  9  

6.

FK SMILTENE/BJSS - 2

 0:6  0:2  1:0  1:4  0:8    3  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 6:0

2.

10.20

VALKAS NOV. BJSS - 2

VALKAS NOV. BJSS

 0:5

3.

10.40

FC GAUJA

MADONAS BJSS

 4:1

4.

11.00

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 2:8

5.

11.20

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 4:1

6.

11.40

MADONAS BJSS

VALKAS NOV. BJSS - 2

 3:1

7.

12.00

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 8:0

8.

12.20

FK SMILTENE/BJSS

MADONAS BJSS

 4:0

9.

12.40

VALKAS NOV. BJSS - 2

FC GAUJA

 1:4

10.

13.00

MADONAS BJSS

VALKAS NOV. BJSS

 1:9

11.

13.20

VALKAS NOV. BJSS - 2

FK SMILTENE/BJSS - 2

 2:0

12.

13.40

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 0:3

13.

14.00

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 0:1

14.

14.20

FK SMILTENE/BJSS

VALKAS NOV. BJSS - 2

 6;0

15.

14.40

VALKAS NOV. BJSS

FC GAUJA

 0:2