21. JANVĀRIS, pl. 10.00, Aizkraukles SC halle, Lāčplēša iela 21, Aizkraukle
2014. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

FK BALTIKA

   0:2  0:1  1:2  1:0  3  

2.

OGRES NSC

 2:0    2:0  5:0  8:0  12  

3.

FK VEINA

 1:0  0:2    0:2  3:0  6  

4.

SK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 2:1  0:5  2:0    3:0  9  

5.

OGRES NSC - 2

 0:1  0:8  0:3  0:3    0  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

OGRES NSC - 2

OGRES NSC

 0:8

2.

10.25

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FK VEINA

 2:0

3.

10.50

FK BALTIKA

OGRES NSC

 0:2

4.

11.15

FK VEINA

OGRES NSC - 2

 3:0

5.

11.40

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FK BALTIKA

 2:1

6.

12.05

FK VEINA

OGRES NSC

 0:2

7.

12.30

FK BALTIKA

OGRES NSC - 2

 1:0

8.

12.55

OGRES NSC

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 5:0

9.

13.20

FK BALTIKA

FK VEINA

 0:1

10.

13.45

OGRES NSC - 2

FK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 0:3

 

21. JANVĀRIS, pl. 15.00, Zaķumuiža SC halle, Skolas iela 3, Zaķumuiža, Ropažu pagasts
2014. gada zēni, Centra grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

SK SUPER NOVA/SIGULDA

   12:0  3:0  5:1  10:0  12  

2.

FS GARKALNE

 0:12    0:5  3:3  1:3  1  

3.

FC REAL PRO IKŠĶILE

 0:3  5:0    1:3  1:1  4  

4.

FC REAL PRO IKŠĶILE - 2

 1:5  3:3  3:1    5:1  7  

5.

FK VALOR

 0:10  3:1  1:1  1:5    4  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

15.00

FK VALOR

FS GARKALNE

 3:1

2.

15.25

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 3:1

3.

15.50

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FS GARKALNE

 12:0

4.

16.15

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK VALOR

 1:1

5.

16.40

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 1:5

6.

17.05

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FS GARKALNE

 5:0

7.

17.30

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FK VALOR

 10:0

8.

17.55

FS GARKALNE

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

 3:3

9.

18.20

FK SUPER NOVA/SIGULDA

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 3:0

10.

18.45

FK VALOR

FC REAL PRO/IKŠĶILE - 2

 1:5

 

21. JANVĀRIS, pl. 9.00, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2014. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Punkti

Vieta

1.

MADONAS BJSS

   1:5  2:4  1:3  1:6  2:0  2:2  4  

2.

FK SMILTENE/BJSS - 2

 5:1    4:0  5:0  0:1  8:1  3:0  15  

3.

FK SMILTENE/BJSS - 3

 4:2  0:4    3:0  1:3  6:0  0:0  10  

4.

VALKAS nov. BJSS

 3:1  0:5  0:3    0:2  3:0  1:2  6  

5.

FC GAUJA

 6:1  1:0  3:1  2:0    3:0  1:0  18  

6.

FK SMILTENE/BJSS - 4

 0:2  1:8  0:6  0:3  0:3    0:3  0  

7.

FK SMILTENE/BJSS

 2:2  0:3  0:0  2:1  0:1  3:0    8  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 0:3

2.

9.20

FK SMILTENE/BJSS - 4

FK SMILTENE/BJSS - 3

 0:6

3.

9.40

FC GAUJA

VALKAS NOV. BJSS

 2:0

4.

10.00

FK SMILTENE/BJSS - 2

MADONAS BJSS

 5:1

5.

10.20

FK SMILTENE/BJSS - 3

FK SMILTENE/BJSS

 0:0

6.

10.40

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 4

 3:0

7.

11.00

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 3

 2:4

8.

11.20

FK SMILTENE/BJSS

VALKAS NOV. BJSS

 2:1

9.

11.40

FK SMILTENE/BJSS - 4

FC GAUJA

 0:3

10.

12.00

FK SMILTENE/BJSS - 3

FK SMILTENE/BJSS - 2

 0:4

11.

12.20

VALKAS NOV. BJSS

MADONAS BJSS

 3:1

12.

12.40

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 1:0

13.

13.00

FK SMILTENE/BJSS - 2

VALKAS NOV. BJSS

 5:0

14.

13.20

MADONAS BJSS

FC GAUJA

 1:6

15.

13.40

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 4

 3:0

16.

14.00

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 3

 0:3

17.

14.20

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 1:0

18.

14.40

FK SMILTENE/BJSS - 4

MADONAS BJSS

 0:2

19.

15.00

FK SMILTENE/BJSS - 3

FC GAUJA

 1:3

20.

15.20

FK SMILTENE/BJSS - 2

FK SMILTENE/BJSS - 4

 8:1

21.

15.40

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 2:2