14. JANVĀRIS, pl. 9.00, Ogres NSC halle, Skolas iela 21, OGRE
2011. gada zēni, Rietumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

OGRES NSC

   6:0  3:0  4:0  1:0  9:0  15  

2.

FUTBOLA ALIANSE - 2

 0:6    0:4  0:0  0:0  0:0  3  

3.

FK VEINA

 0:3  4:0    6:0  0:1  2:0  9  

4.

FK BALTIKA

 0:4  0:0  0:6    0:2  1:0  4  

5.

FUTBOLA ALIANSE

 0:1  0:0  1:0  2:0    3:0  10  

6.

OGRES NSC - 2

 0:9  0:0  0:2  0:1  0:3    1  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.00

OGRES NSC

OGRES NSC - 2

 9:0

2.

9.20

FUTBOLA ALIANSE

FUTBOLA ALIANSE - 2

 0:0

3.

9.40

FK BALTIKA

FK VEINA

 0:6

4.

10.00

FUTBOLA ALIANSE - 2

OGRES NSC

 0:6

5.

10.20

FK BALTIKA

OGRES NSC - 2

 1:0

6.

10.40

FK VEINA

FUTBOLA ALIANSE

 0:1

7.

11.00

FUTBOLA ALIANSE - 2

OGRES NSC - 2

 0:0

8.

11.20

OGRES NSC

FK VEINA

 3:0

9.

11.40

FUTBOLA ALIANSE

FK BALTIKA

 2:0

10.

12.00

FK VEINA

FUTBOLA ALIANSE - 2

 4:0

11.

12.20

FUTBOLA ALIANSE

OGRES NSC - 2

 3:0

12.

12.40

FK BALTIKA

OGRES NSC

 0:4

13.

13.00

FK VEINA

OGRES NSC - 2

 2:0

14.

13.20

OGRES NSC

FUTBOLA ALIANSE

 1:0

15.

13.40

FUTBOLA ALIANSE - 2

FK BALTIKA

 0:0



14. JANVĀRIS, pl. 15.00, Zaķumuiža SC halle, Skolas iela 3, Zaķumuiža, Ropažu pagasts
2011. gada zēni, Centra grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

FC REAL PRO IKŠĶILE

   6:2  7:3  1:2  0:1  6  

2.

FS GARKALNE

 2:6    1:3  1:4  0:7  0  

3.

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

 3:7  3:1    7:1  1:2  6  

4.

FK SUPER NOVA/SIGULDA

 2:1  4:1  1:7    0:4  6  

5.

FK VALOR

 1:0  7:0  2:1  4:0    12  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

15.00

FK VALOR

FS GARKALNE

 2:0

2.

15.25

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

 1:7

3.

15.50

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FS GARKALNE

 6:2

4.

16.15

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

FK VALOR

 1:2

5.

16.40

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

FC REAL PRO/IKŠĶILE

 2:1

6.

17.05

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

FS GARKALNE

 3:1

7.

17.30

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK VALOR

 0:1

8.

17.55

FS GARKALNE

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

 1:4

9.

18.20

FC REAL PRO/IKŠĶILE

FK SUPER NOVA/SIGULDA - 2

 7:3

10.

18.45

FK VALOR

FK SUPER NOVA/ SIGULDA

 4:0



14. JANVĀRIS, pl. 10.00, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2011. gada zēni, Austrumu grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

VALKAS nov. BJSS

   2:4  1:6  0:5  1:6  0  

2.

FK SMILTENE/BJSS - 2

 4:2    0:7  0:2  0:4  3  

3.

FC GAUJA

 6:1  7:0    4:2  1:3  9  

4.

FC GAUJA - 2

 5:0  2:0  2:4    0:4  6  

5.

FK SMILTENE/BJSS

 6:1  4:0  3:1  4:0    12  

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

10.00

FK SMILTENE/BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 4:0

2.

10.25

FC GAUJA - 2

FC GAUJA

 2:4

3.

10.50

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS - 2

 2:4

4.

11.15

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS

 1:3

5.

11.40

FC GAUJA - 2

VALKAS NOV. BJSS

 5:0

6.

12.05

FC GAUJA

FK SMILTENE/BJSS - 2

 7:0

7.

12.30

VALKAS NOV. BJSS

FK SMILTENE/BJSS

 1:6

8.

12.55

FK SMILTENE/BJSS - 2

FC GAUJA - 2

 0:2

9.

13.20

VALKAS NOV. BJSS

FC GAUJA

 1:6

10.

13.45

FK SMILTENE/BJSS

FC GAUJA - 2

 4:0