- Piektdiena, 08 Novembris 2019
Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2020 !
III KĀRTAS SABRAUKUMU KALENDĀRI
29. februāris, Smiltenes SC halle, Gaujas iela 1, SMILTENE
2009. gada zēni, A FINĀLS
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Punkti |
Vieta |
1. |
FC Real Pro |
|||||||||
2. |
Futbola Parks Academy - LSPA |
|||||||||
3. |
FK Ķegums |
|||||||||
4. |
SK Super Nova/Vidzeme |
|||||||||
5. |
Smiltenes BJSS |
|||||||||
6. |
FK Priekuļi/CPSS |
|||||||||
7. |
Valkas nov. BJSS |
Sabraukuma kalendārs
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
9.50 |
Smiltenes BJSS |
Valkas nov. BJSS |
|
2. |
10.10 |
FK Priekuļi/CPSS |
SK Super Nova/Vidzeme |
|
3. |
10.30 |
Futbola Parks Academy - LSPA |
FK Ķegums |
|
4. |
10.50 |
Valkas nov. BJSS |
FC Real Pro |
|
5. |
11.10 |
SK Super Nova/Vidzeme |
Smiltenes BJSS |
|
6. |
11.30 |
FK Ķegums |
FK Priekuļi/CPSS |
|
7. |
11.50 |
FC Real Pro |
SK Super Nova/Vidzeme |
|
8. |
12.10 |
Smiltenes BJSS |
FK Ķegums |
|
9. |
12.30 |
FK Priekuļi/CPSS |
Futbola Parks Academy - LSPA |
|
10. |
12.50 |
SK Super Nova/Vidzeme |
Valkas nov. BJSS |
|
11. |
13.10 |
FK Ķegums |
FC Real Pro |
|
12. |
13.30 |
Futbola Parks Academy - LSPA |
Smiltenes BJSS |
|
13. |
13.50 |
Valkas nov. BJSS |
FK Ķegums |
|
14. |
14.10 |
FC Real Pro |
Futbola Parks Academy - LSPA |
|
15. |
14.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Priekuļi/CPSS |
|
16. |
14.50 |
FK Ķegums |
SK Super Nova/Vidzeme |
|
17. |
15.10 |
Futbola Parks Academy - LSPA |
Valkas nov. BJSS |
|
18. |
15.30 |
FK Priekuļi/CPSS |
FC Real Pro |
|
19. |
15.50 |
SK Super Nova/Vidzeme |
Futbola Parks Academy - LSPA |
|
20. |
16.10 |
Valkas nov. BJSS |
FK Priekuļi/CPSS |
|
21. |
16.30 |
FC Real Pro |
Smiltenes BJSS |
29. februāris, Limbažu OC halle, Parka iela 36, Limbaži
2009. gada zēni, B FINĀLS
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 |
Punkti |
Vieta |
1. |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
||||||||
2. |
Ogres NSC |
||||||||
3. |
SK Baltika |
||||||||
4. |
Smiltenes BJSS - 2 |
||||||||
5. |
Alojas NSS |
||||||||
6. |
Limbažu NSS |
Sabraukuma kalendārs
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
9.30 |
Limbažu NSS |
Alojas NSS |
|
2. |
9.50 |
Smiltenes BJSS - 2 |
SK Baltika |
|
3. |
10.10 |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
Ogres NSC |
|
4. |
10.30 |
SK Baltika |
Limbažu NSS |
|
5. |
10.50 |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
Alojas NSS |
|
6. |
11.10 |
Ogres NSC |
Smiltenes BJSS - 2 |
|
7. |
11.30 |
SK Baltika |
Alojas NSS |
|
8. |
11.50 |
Limbažu NSS |
Ogres NSC |
|
9. |
12.10 |
Smiltenes BJSS - 2 |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
|
10. |
12.30 |
Ogres NSC |
SK Baltika |
|
11. |
12.50 |
Smiltenes BJSS - 2 |
Alojas NSS |
|
12. |
13.10 |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
Limbažu NSS |
|
13. |
13.30 |
Ogres NSC |
Alojas NSS |
|
14. |
13.50 |
Limbažu NSS |
Smiltenes BJSS - 2 |
|
15. |
14.10 |
SK Baltika |
Futbola Parks Academy-Pārdaugava |
1. marts, Aizkraukles SC halle, Lāčplēša iela 21, AIZKRAUKLE
2012. gada zēni, RIETUMU grupa
Sabraukuma kalendārs
spēles laiks 1x20 min
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FK Veina |
FK Veina - 2 |
2. |
9.55 |
Ogres NSC |
Ogres NSC - 2 |
3. |
10.20 |
BSSC Ikšķile |
FK Veina - 2 |
4. |
10.45 |
Ogres NSC - 2 |
FK Veina |
5. |
11.10 |
Ogres NSC |
BSSC Ikšķile |
6. |
11.35 |
Ogres NSC - 2 |
FK Veina - 2 |
7. |
12.00 |
BSSC Ikšķile |
FK Veina |
8. |
12.25 |
FK Veina - 2 |
Ogres NSC |
9. |
12.50 |
BSSC Ikšķile |
Ogres NSC - 2 |
10. |
13.15 |
FK Veina |
Ogres NSC |
1. marts, LSPA, Brīvības gatve 333, Rīga
2012. gada zēni, CENTRA grupa
Sabraukuma kalendārs
spēles laiks 1x20 min
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
Futbola Parks Academy |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
2. |
9.55 |
SK Baltika |
FK Valor |
3. |
10.20 |
FK Super Nova/Sigulda |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
4. |
10.45 |
FK Valor |
Futbola Parks Academy |
5. |
11.10 |
SK Baltika |
FK Super Nova/Sigulda |
6. |
11.35 |
FK Valor |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
7. |
12.00 |
FK Super Nova/Sigulda |
Futbola Parks Academy |
8. |
12.25 |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
SK Baltika |
9. |
12.50 |
FK Super Nova/Sigulda |
FK Valor |
10. |
13.15 |
Futbola Parks Academy |
SK Baltika |
1. marts, Priekuļu Tehnikuma Sporta zāle, Egļu gatve 9, Priekuļi
2012. gada zēni, AUSTRUMU grupa
Sabraukuma kalendārs
spēles laiks 1x20 min
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Priekuļi/CPSS |
2. |
9.55 |
Limbažu NSS |
FK Sigulda |
3. |
10.20 |
Madonas BJSS |
FK Priekuļi/CPSS |
4. |
10.45 |
FK Sigulda |
Smiltenes BJSS |
5. |
11.10 |
Limbažu NSS |
Madonas BJSS |
6. |
11.35 |
FK Sigulda |
FK Priekuļi/CPSS |
7. |
12.00 |
Madonas BJSS |
Smiltenes BJSS |
8. |
12.25 |
FK Priekuļi/CPSS |
Limbažu NSS |
9. |
12.50 |
Madonas BJSS |
FK Sigulda |
10. |
13.15 |
Smiltenes BJSS |
Limbažu NSS |
7. marts, LSPA, Brīvības gatve 333, Rīga
2011. gada zēni, RIETUMU grupa
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
SK Super Nova / Sigulda |
SK Baltika |
2. |
9.50 |
Ogres NSC – 2 |
SK Super Nova / Sigulda – 2 |
3. |
10.10 |
BSSC Ikšķile |
Ogres NSC |
4. |
10.30 |
Futbola Parks Academy |
FK Valor |
5. |
10.50 |
SK Super Nova / Sigulda - 2 |
SK Baltika |
6. |
11.10 |
Ogres NSC |
SK Super Nova / Sigulda |
7. |
11.30 |
Ogres NSC - 2 |
FK Valor |
8. |
11.50 |
BSSC Ikšķile |
Futbola Parks Academy |
9. |
12.10 |
Ogres NSC |
SK Baltika |
10. |
12.30 |
SK Super Nova / Sigulda – 2 |
FK Valor |
11. |
12.50 |
SK Super Nova / Sigulda |
Futbola Parks Academy |
12. |
13.10 |
Ogres NSC – 2 |
BSSC Ikšķile |
13. |
13.30 |
FK Valor |
SK Baltika |
14. |
13.50 |
Ogres NSC |
Futbola Parks Academy |
15. |
14.10 |
SK Super Nova / Sigulda - 2 |
BSSC Ikšķile |
16. |
14.30 |
SK Super Nova / Sigulda |
Ogres NSC – 2 |
17. |
14.50 |
Futbola Parks Academy |
SK Baltika |
18. |
15.10 |
FK Valor |
BSSC Ikšķile |
19. |
15.30 |
Ogres NSC |
Ogres NSC - 2 |
20. |
15.50 |
SK Super Nova / Sigulda |
SK Super Nova / Sigulda - 2 |
7. marts, Siguldas SC halle, Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda
2011. gada zēni, AUSTRUMU grupa
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FK Sigulda |
Alojas NSS |
2. |
9.50 |
FK Priekuļi /CPSS |
SK Super Nova / Vangaži |
3. |
10.10 |
FC Gauja - 2 |
Smiltenes BJSS |
4. |
10.30 |
Limbažu NSS |
FC Gauja |
5. |
10.50 |
SK Super Nova / Vangaži |
Alojas NSS |
6. |
11.10 |
Smiltenes BJSS |
FK Sigulda |
7. |
11.30 |
FK Priekuļi /CPSS |
FC Gauja |
8. |
11.50 |
FC Gauja - 2 |
Limbažu NSS |
9. |
12.10 |
Smiltenes BJSS |
Alojas NSS |
10. |
12.30 |
SK Super Nova / Vangaži |
FC Gauja |
11. |
12.50 |
FK Sigulda |
Limbažu NSS |
12. |
13.10 |
FK Priekuļi /CPSS |
FC Gauja - 2 |
13. |
13.30 |
FC Gauja |
Alojas NSS |
14. |
13.50 |
Smiltenes BJSS |
Limbažu NSS |
15. |
14.10 |
SK Super Nova / Vangaži |
FC Gauja - 2 |
16. |
14.30 |
FK Sigulda |
FK Priekuļi /CPSS |
17. |
14.50 |
Limbažu NSS |
Alojas NSS |
18. |
15.10 |
FC Gauja |
FC Gauja - 2 |
19. |
15.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Priekuļi /CPSS |
20. |
15.50 |
FK Sigulda |
SK Super Nova / Vangaži |
8. marts, LSPA, Brīvības gatve 333, Rīga
2013. gada zēni, RIETUMU grupa
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
Futbola Parks Academy |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
2. |
9.50 |
SK Baltika |
BSSC Ikšķile |
3. |
10.10 |
Futbola Parks Academy |
SK Baltika |
4. |
10.30 |
BSSC Ikšķile |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
5. |
10.50 |
Futbola Parks Academy |
BSSC Ikšķile |
6. |
11.10 |
SK Baltika |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
7. |
11.30 |
Futbola Parks Academy |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
8. |
11.50 |
SK Baltika |
BSSC Ikšķile |
9. |
12.10 |
Futbola Parks Academy |
SK Baltika |
10. |
12.30 |
BSSC Ikšķile |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
11. |
12.50 |
Futbola Parks Academy |
BSSC Ikšķile |
12. |
13.10 |
SK Baltika |
Futbola Parks Academy/ Pārdaugava |
8. marts, Blomes psk sporta zāle, Cēsu iela 13, Blome, Smiltenes nov.
2013. gada zēni, AUSTRUMU grupa
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
Smiltenes BJSS |
FC Gauja |
2. |
9.50 |
FK Sigulda |
FK Sigulda - 2 |
3. |
10.10 |
FC Gauja |
SK Super Nova / Sigulda |
4. |
10.30 |
FK Sigulda - 2 |
Smiltenes BJSS |
5. |
10.50 |
FK Sigulda |
SK Super Nova / Sigulda |
6. |
11.10 |
FK Sigulda - 2 |
FC Gauja |
7. |
11.30 |
SK Super Nova / Sigulda |
Smiltenes BJSS |
8. |
11.50 |
FC Gauja |
FK Sigulda |
9. |
12.10 |
SK Super Nova / Sigulda |
FK Sigulda - 2 |
10. |
12.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Sigulda |