Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2019

 

 

III KĀRTAS SABRAUKUMU KALENDĀRI

 

3. marts, Ogres Nov. BJSS, Skolas iela 12, OGRE
2011. gada zēni, RIETUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

Ogres NSC

FK - 33

 

2.

9.50

FK Ikšķile / balti

FK Ikšķile / sarkani

 

3.

 10.10

FK - 33

FK Ķegums

 

4.

 10.30

FK Ikšķile / sarkani

Ogres NSC

 

5.

 10.50

FK Ikšķile / balti

FK Ķegums

 

6.

 11.10

FK Ikšķile / sarkani

FK - 33

 

7.

 11.30

Ogres NSC

FK Ķegums

 

8.

 11.50

FK - 33

FK Ikšķile / balti

 

9.

 12.10

FK Ķegums

FK Ikšķile / sarkani

 

10.

 12.30

FK Ikšķile / balti

Ogres NSC

 

 

3. marts, LSPA, Brīvības gatve 333, Rīga
2011. gada zēni, CENTRA grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK Futbola Parks

FK Valor/Ropaži

 

2.

9.50

SK UPESCIEMS

SK UPESCIEMS - 2

 

3.

 10.10

FK Super Nova/ Vangaži

FK Super Nova/Sigulda

 

4.

 10.30

SK UPESCIEMS - 2

FK Futbola Parks

 

5.

 10.50

FK Valor/Ropaži

FK Super Nova/ Vangaži

 

6.

 11.10

FK Super Nova/Sigulda

SK UPESCIEMS

 

7.

 11.30

SK UPESCIEMS - 2

FK Valor/Ropaži

 

8.

 11.50

FK Futbola Parks

FK Super Nova/Sigulda

 

9.

 12.10

SK UPESCIEMS

FK Super Nova/ Vangaži

 

10.

 12.30

FK Super Nova/Sigulda

SK UPESCIEMS - 2

 

11.

12.50

FK Valor/Ropaži

SK UPESCIEMS

 

12.

13.10

FK Super Nova/ Vangaži

FK Futbola Parks

 

13.

13.30

FK Super Nova/Sigulda

FK Valor/Ropaži

 

14.

13.50

FK Futbola Parks

SK UPESCIEMS

 

15.

14.10

SK UPESCIEMS - 2

FK Super Nova/ Vangaži

 

 

3. marts, Priekuļu tehnikuma sporta zāle, Egļu gatve 9, PRIEKUĻI
2011. gada zēni, AUSTRUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK Priekuļi

FK Priekuļi - 2

 

2.

9.50

FC Gauja

Smiltenes BJSS

 

3.

 10.10

FK Priekuļi - 2

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

4.

 10.30

Smiltenes BJSS

FK Priekuļi

 

5.

 10.50

FC Gauja

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

6.

 11.10

Smiltenes BJSS

FK Priekuļi - 2

 

7.

 11.30

FK Priekuļi

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

8.

 11.50

FK Priekuļi - 2

FC Gauja

 

9.

 12.10

Limbažu/Salacgrīvas NSS

Smiltenes BJSS

 

10.

 12.30

FC Gauja

FK Priekuļi

 

 

9. marts, Ogres NSC halle, Skolas iela 21, OGRE
2010. gada zēni, RIETUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK Veina/Petrow Aizkraukle

FK Ķegums

 

2.

 9.50

Ogres NSC

Ogres NSC - 2

 

3.

 10.10

FK Ķegums

FK - 33

 

4.

 10.30

Ogres NSC - 2

FK Veina/Petrow Aizkraukle

 

5.

 10.50

FK - 33

Ogres NSC

 

6.

 11.10

Ogres NSC - 2

FK Ķegums

 

7.

 11.30

FK Veina/Petrow Aizkraukle

FK - 33

 

8.

 11.50

FK Ķegums

Ogres NSC

 

9.

 12.10

FK - 33

Ogres NSC - 2

 

10.

 12.30

Ogres NSC

FK Veina/Petrow Aizkraukle

 

 

9. marts, LSPA, Brīvības gatve 333, Rīga
2010. gada zēni, CENTRA grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK Futbola Parks

SK Krimulda

 

2.

 9.50

SK Super Nova/Sigulda

SK Super Nova/Suntaži

 

3.

 10.10

FK Ikšķile/ Balti

FK Ikšķile/ Sarkani

 

4.

 10.30

SK Super Nova/Suntaži

FK Futbola Parks

 

5.

 10.50

SK Krimulda

FK Ikšķile/ Balti

 

6.

 11.10

FK Ikšķile/ Sarkani

SK Super Nova/Sigulda

 

7.

 11.30

SK Super Nova/Suntaži

SK Krimulda

 

8.

 11.50

FK Futbola Parks

FK Ikšķile/ Sarkani

 

9.

 12.10

SK Super Nova/Sigulda

FK Ikšķile/ Balti

 

10.

 12.30

FK Ikšķile/ Sarkani

SK Super Nova/Suntaži

 

11.

12.50

SK Krimulda

SK Super Nova/Sigulda

 

12.

13.10

FK Ikšķile/ Balti

FK Futbola Parks

 

13.

13.30

FK Ikšķile/ Sarkani

SK Krimulda

 

14.

13.50

FK Futbola Parks

SK Super Nova/Sigulda

 

15.

14.10

SK Super Nova/Suntaži

FK Ikšķile/ Balti

 

 

9. marts, Smiltenes Sporta centrs, Gaujas iela 1, Smiltene
2010. gada zēni, AUSTRUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

Smiltenes BJSS

Smiltenes BJSS – 2

 

2.

 9.50

FK Priekuļi

FK Priekuļi – 2

 

3.

 10.10

FC Gauja

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

4.

 10.30

FK Priekuļi – 2

FC Gauja - 2

 

5.

 10.50

Smiltenes BJSS – 2

FK Priekuļi

 

6.

 11.10

Limbažu/Salacgrīvas NSS

Smiltenes BJSS

 

7.

 11.30

FC Gauja - 2

Smiltenes BJSS – 2

 

8.

 11.50

FK Priekuļi

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

9.

 12.10

Smiltenes BJSS

FC Gauja

 

10.

 12.30

Smiltenes BJSS – 2

FK Priekuļi – 2

 

11.

12.50

Limbažu/Salacgrīvas NSS

FC Gauja - 2

 

12.

13.10

FC Gauja

FK Priekuļi

 

13.

13.30

FK Priekuļi – 2

Limbažu/Salacgrīvas NSS

 

14.

13.50

FC Gauja - 2

FC Gauja

 

15.

14.10

FK Priekuļi

Smiltenes BJSS

 

16.

14.30

Limbažu/Salacgrīvas NSS

Smiltenes BJSS – 2

 

17.

14.50

FC Gauja

FK Priekuļi – 2

 

18.

15.10

Smiltenes BJSS

FC Gauja - 2

 

19.

15.30

Smiltenes BJSS – 2

FC Gauja

 

20.

15.50

FK Priekuļi – 2

Smiltenes BJSS

 

21.

16.10

FC Gauja - 2

FK Priekuļi

 

 

10. marts, Kokneses SC, Parka iela 27 A, Koknese
2012. gada zēni, RIETUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

Ogres NSC

FK Veina/Petrow Aizkraukle

 

2.

 9.50

Ogres NSC

FK Ikšķile

 

3.

 10.10

FK Veina/Petrow Aizkraukle

FK Ikšķile

 

4.

 10.30

FK Veina/Petrow Aizkraukle

Ogres NSC

 

5.

 10.50

FK Ikšķile

Ogres NSC

 

6.

 11.10

FK Ikšķile

FK Veina/Petrow Aizkraukle

 

 

10. marts, Priekuļu tehnikuma sporta zāle, Egļu gatve 9, PRIEKUĻI
2012. gada zēni, AUSTRUMU grupa

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK Priekuļi

FC Gauja

 

2.

 9.50

FC Gauja - 2

Smiltenes BJSS

 

3.

 10.10

FC Gauja

Madonas BJSS

 

4.

 10.30

Smiltenes BJSS

FK Priekuļi

 

5.

 10.50

FC Gauja - 2

Madonas BJSS

 

6.

 11.10

Smiltenes BJSS

FC Gauja

 

7.

 11.30

FK Priekuļi

Madonas BJSS

 

8.

 11.50

FC Gauja

FC Gauja - 2

 

9.

 12.10

Madonas BJSS

Smiltenes BJSS

 

10.

 12.30

FC Gauja - 2

FK Priekuļi