Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2018

 

II KĀRTAS SABRAUKUMU KALENDĀRI

 

20. janvāris, Ogres NSC halle, Skolas iela 21, OGRE
2003. gada zēni, RIETUMU grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

1.

FK VALOR

             

2.

FK LIELUPE

             

3.

OGRES NSC

             

4.

MADONAS BJSS

             

5.

FK ĀDAŽI/ĀBJSS

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

OGRES NSC

FK VALOR

 

2.

 9.55

FK LIELUPE

FK ĀDAŽI/ĀBJSS

 

3.

 10.20

FK VALOR

MADONAS BJSS

 

4.

 10.45

FK ĀDAŽI/ĀBJSS

OGRES NSC

 

5.

 11.10

MADONAS BJSS

FK LIELUPE

 

6.

 11.35

FK ĀDAŽI/ĀBJSS

FK VALOR

 

7.

 12.00

OGRES NSC

MADONAS BJSS

 

8.

 12.25

FK VALOR

FK LIELUPE

 

9.

 12.50

MADONAS BJSS

FK ĀDAŽI/ĀBJSS

 

10.

 13.15

FK LIELUPE

OGRES NSC

 

20. janvāris, Smiltenes SC, Gaujas iela 1, Smiltene
2003. gada zēni, AUSTRUMU grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vieta

1.

FK PRIEKUĻI

               

2.

FK PRIEKUĻI - 2

               

3.

ALOJAS NSS D

               

4.

ALOJAS NSS – 2 R

               

5.

SMILTENES BJSS

               

6.

SMILTENES BJSS - 2

               

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

SMILTENES BJSS

SMILTENES BJSS - 2

 

2.

 9.50

FK PRIEKUĻI

FK PRIEKUĻI - 2

 

3.

 10.10

ALOJAS NSS D

ALOJAS NSS – 2 R

 

4.

 10.30

FK PRIEKUĻI - 2

SMILTENES BJSS

 

5.

 10.50

SMILTENES BJSS - 2

ALOJAS NSS D

 

6.

 11.10

ALOJAS NSS – 2 R

FK PRIEKUĻI

 

7.

 11.30

FK PRIEKUĻI - 2

SMILTENES BJSS - 2

 

8.

 11.50

SMILTENES BJSS

ALOJAS NSS – 2 R

 

9.

 12.10

FK PRIEKUĻI

ALOJAS NSS D

 

10.

 12.30

ALOJAS NSS – 2 R

FK PRIEKUĻI - 2

 

11.

12.50

SMILTENES BJSS - 2

FK PRIEKUĻI

 

12.

13.10

ALOJAS NSS D

SMILTENES BJSS

 

13.

13.30

ALOJAS NSS – 2 R

SMILTENES BJSS - 2

 

14.

13.50

SMILTENES BJSS

FK PRIEKUĻI

 

15.

14.10

FK PRIEKUĻI - 2

ALOJAS NSS D

 

 

21. janvāris, Kokneses SC, Parka iela 27A, KOKNESE
2005. gada zēni, RIETUMU grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Punkti

Vieta

1.

FK VEINA

                 

2.

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

                 

3.

OGRES NSC

                 

4.

OGRES NSC - 2

                 

5.

FC REAL PRO

                 

6.

BSSC IKŠĶILE

                 

7.

FK FUTBOLA PARKS

                 

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

FK VEINA

OGRES NSC

 

2.

 9.50

FC REAL PRO

BSSC IKŠĶILE

 

3.

 10.10

OGRES NSC

OGRES NSC - 2

 

4.

 10.30

FK FUTBOLA PARKS

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

 

5.

 10.50

OGRES NSC - 2

FK VEINA

 

6.

 11.10

BSSC IKŠĶILE

OGRES NSC

 

7.

 11.30

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

FC REAL PRO

 

8.

 11.50

FK VEINA

BSSC IKŠĶILE

 

9.

 12.10

OGRES NSC

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

 

10.

 12.30

FC REAL PRO

FK FUTBOLA PARKS

 

11.

12.50

OGRES NSC - 2

BSSC IKŠĶILE

 

12.

13.10

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

FK VEINA

 

13.

13.30

FK FUTBOLA PARKS

OGRES NSC

 

14.

13.50

OGRES NSC - 2

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

 

15.

14.10

FK VEINA

FK FUTBOLA PARKS

 

16.

14.30

OGRES NSC

FC REAL PRO

 

17.

14.50

BSSC IKŠĶILE

FK SUPER NOVA/ SAULKRASTI

 

18.

15.10

FK FUTBOLA PARKS

OGRES NSC - 2

 

19.

15.30

FC REAL PRO

FK VEINA

 

20.

15.50

FK FUTBOLA PARKS

BSSC IKŠĶILE

 

21.

16.10

OGRES NSC - 2

FC REAL PRO

 

21. janvāris, Smiltenes Sporta Centrs, Gaujas iela 1, Smiltene
2005. gada zēni, AUSTRUMU grupa

N.P.K.

Komanda

1. kārta

2. kārta

Punkti

Vieta

1.

FK PRIEKUĻI

 7

     

2.

FK PRIEKUĻI - 2

8

     

3.

ALOJAS NSS D

5

     

4.

FS GARKALNE/RAKARI

3

     

5.

FS GARKALNE/RAKARI - 2

4

     

6.

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

1

     

7.

SMILTENES BJSS

2

     

8.

SMILTENES BJSS - 2

6

     

A grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vieta

1

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

           

2

FS GARKALNE/RAKARI - 2

           

3

ALOJAS NSS D

           

4

FK PRIEKUĻI - 2

           

B grupa

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vieta

1

SMILTENES BJSS

           

2

FS GARKALNE/RAKARI

           

3

SMILTENES BJSS - 2

           

4

FK PRIEKUĻI

           

A Fināls

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vieta

A1

             

A2

             

B1

             

B2

             

B Fināls

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vieta

A3

             

A4

             

B3

             

B4

             

Sabraukuma kalendārs

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.30

SMILTENES BJSS

FK PRIEKUĻI

 

2.

 9.50

FS GARKALNE/RAKARI

SMILTENES BJSS - 2

 

3.

 10.10

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

FK PRIEKUĻI - 2

 

4.

 10.30

FS GARKALNE/RAKARI - 2

ALOJAS NSS D

 

5.

 10.50

SMILTENES BJSS

SMILTENES BJSS - 2

 

6.

 11.10

FS GARKALNE/RAKARI

FK PRIEKUĻI

 

7.

 11.30

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

ALOJAS NSS D

 

8.

 11.50

FS GARKALNE/RAKARI - 2

FK PRIEKUĻI - 2

 

9.

 12.10

SMILTENES BJSS

FS GARKALNE/RAKARI

 

10.

 12.30

SMILTENES BJSS - 2

FK PRIEKUĻI

 

11.

12.50

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

FS GARKALNE/RAKARI - 2

 

12.

13.10

ALOJAS NSS D

FK PRIEKUĻI - 2

 

13.

13.30

A4

B3

 

14.

13.50

A3

B4

 

15.

14.10

A2

B1

 

16.

14.30

A1

B2

 

17.

14.50

A4

B4

 

18.

15.10

A3

B3

 

19.

15.30

A2

B2

 

20.

15.50

A1

B1