A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 6 16 5 1 0 17 1 16 1
VEINA Koknese 6 12 4 0 2 9 5 4 2
FK Valmiera GLASS/BSS 6 11 3 2 1 7 5 2 3
FK VEINA Ķegums 6 10 3 1 2 7 5 2 4
FK Valmiera GLASS/BSS - 5 6 6 2 0 4 8 6 2 5
FK Valmiera GLASS/BSS - 2 6 4 1 1 4 4 16 -12 6
FS Garkalne/Rakari - 2 6 1 0 1 5 0 14 -14 7
Smiltenes BJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 8
Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Valmiera GLASS/BSS - 5 12 32 10 2 0 33 5 28 1
Smiltenes BJSS 12 28 9 1 2 31 15 16 2
FK Valmiera GLASS/BSS - 3 12 23 7 2 3 26 13 13 3
Smiltenes BJSS - 2 12 16 5 1 6 10 17 -7 4
Valkas nov. BJSS 12 13 4 1 7 14 24 -10 5
Madonas BJSS/Lubāna 12 9 3 0 9 7 22 -15 6
FK Valmiera GLASS/BSS - 4 12 1 0 1 11 5 30 -25 7
B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Ogres NSC 6 13 4 1 1 19 4 15 1
SK Krimulda 6 12 4 0 2 9 6 3 2
FK Valmiera GLASS/BSS - 3 6 11 3 2 1 12 5 7 3
Limbažu/Salacgrīvas NSS 6 10 3 1 2 11 4 7 4
Smiltenes BJSS - 2 6 9 2 3 1 11 5 6 5
FS Metta/2007 6 4 1 1 4 9 12 -3 6
FS Metta 6 0 0 0 6 1 36 -35 7
C FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile 5 13 4 1 0 13 2 11 1
FK Carnikava 5 9 3 0 2 8 5 3 2
Ogres NSC - 2 5 8 2 2 1 6 5 1 3
Valkas nov. BJSS 5 7 2 1 2 9 8 1 4
FK Priekuļi/CPSS 5 5 1 2 2 4 5 -1 5
Smiltenes BJSS - 3 5 0 0 0 5 0 15 -15 6
Centra grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Valmiera GLASS/BSS 12 34 11 1 0 26 4 22 1
FK Valmiera GLASS/BSS - 2 12 26 8 2 2 20 10 10 2
FS Metta/2007 12 16 4 4 4 17 12 5 3
FS Metta 12 14 4 2 6 15 19 -4 4
Smiltenes BJSS - 3 12 13 4 1 7 9 17 -8 5
FK Priekuļi/CPSS 12 10 2 4 6 4 14 -10 6
Alojas NSS 12 5 1 2 9 1 16 -15 7
D FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile - 2 4 12 4 0 0 14 1 13 1
Madonas BJSS/Lubāna 4 7 2 1 1 3 2 1 2
FK Super Nova/Suntaži 4 6 2 0 2 5 10 -5 3
Ādažu BJSS 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
Alojas NSS 4 0 0 0 4 1 7 -6 5
FK Valmiera GLASS/BSS - 4 0 0 0 0 0 0 0 0 6
Dienvidu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VEINA Koknese 10 23 7 2 1 18 7 11 1
FK VEINA Ķegums 10 22 6 4 0 13 5 8 2
Ogres NSC 10 18 5 3 2 20 5 15 3
FK Ikšķile 10 12 3 3 4 14 12 2 4
Ogres NSC - 2 10 4 1 1 8 7 20 -13 5
FK Ikšķile - 2 10 4 1 1 8 3 26 -23 6
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 12 32 10 2 0 64 9 55 1
FS Garkalne/Rakari - 2 12 28 9 1 2 58 16 42 2
Limbažu/Salacgrīvas NSS 12 26 8 2 2 33 17 16 3
SK Krimulda 12 16 5 1 6 26 35 -9 4
FK Carnikava 12 8 2 2 8 13 38 -25 5
Ādažu BJSS 12 6 2 0 10 13 53 -40 6
FK Super Nova/Suntaži 12 6 2 0 10 13 52 -39 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
Rādīt ierakstus