- Pirmdiena, 09 Novembris 2015
Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2016
III KĀRTAS SABRAUKUMU KALENDĀRI
12. MARTS
2007. gada zēni, A FINĀLS
KOKNESES SC, Parka iela 27 A
A FINĀLS
A grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
VEINA Koknese |
||||||
2 |
Smiltenes BJSS |
||||||
3 |
Madonas BJSS |
||||||
4 |
SK Super nova/ Sigulda |
B grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
Rakari-2 |
||||||
2 |
SK Krimulda |
||||||
3 |
FK Valmiera/BSS |
||||||
4 |
VEINA Aizkraukle |
A Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A1 |
|||||||
A2 |
|||||||
B1 |
|||||||
B2 |
B Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A3 |
|||||||
A4 |
|||||||
B3 |
|||||||
B4 |
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
9.50 |
Rakari-2 |
VEINA Aizkraukle |
|
2. |
10.10 |
VEINA Koknese |
SK Super nova/ Sigulda |
|
3. |
10.30 |
SK Krimulda |
FK Valmiera/BSS |
|
4. |
10.50 |
Smiltenes BJSS |
Madonas BJSS |
|
5. |
11.10 |
Rakari-2 |
FK Valmiera/BSS |
|
6. |
11.30 |
SK Krimulda |
VEINA Aizkraukle |
|
7. |
11.50 |
VEINA Koknese |
Madonas BJSS |
|
8. |
12.10 |
Smiltenes BJSS |
SK Super nova/ Sigulda |
|
9. |
12.30 |
Rakari-2 |
SK Krimulda |
|
10. |
12.50 |
FK Valmiera/BSS |
VEINA Aizkraukle |
|
11. |
13.10 |
VEINA Koknese |
Smiltenes BJSS |
|
12. |
13.30 |
Madonas BJSS |
SK Super nova/ Sigulda |
|
13. |
13.50 |
A4 |
B3 |
|
14. |
14.10 |
A3 |
B4 |
|
15. |
14.30 |
A2 |
B1 |
|
16. |
14.50 |
A1 |
B2 |
|
17. |
15.10 |
A4 |
B4 |
|
18. |
15.30 |
A3 |
B3 |
|
19. |
15.50 |
A2 |
B2 |
|
20. |
16.10 |
A1 |
B1 |
12. MARTS
2007. gada zēni, B FINĀLS
Valmiera, Pārgaujas psk., Meža iela 12A
B FINĀLS
A grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
FK Valmiera/BSS – 2Ā |
||||||
2 |
BSSC Ikšķile |
||||||
3 |
FK Carnikava |
||||||
4 |
FK Priekuļi/CPSS |
B grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
Limbaži |
||||||
2 |
FS Metta |
||||||
3 |
Ogres SC |
||||||
4 |
Ādažu BJSS |
A Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A1 |
|||||||
A2 |
|||||||
B1 |
|||||||
B2 |
B Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A3 |
|||||||
A4 |
|||||||
B3 |
|||||||
B4 |
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
9.30 |
FK Valmiera/BSS – 2Ā |
FK Priekuļi/CPSS |
|
2. |
9.50 |
BSSC Ikšķile |
FK Carnikava |
|
3. |
10.10 |
Limbaži |
Ādažu BJSS |
|
4. |
10.30 |
FS Metta |
Ogres SC |
|
5. |
10.50 |
FK Valmiera/BSS – 2Ā |
FK Carnikava |
|
6. |
11.10 |
BSSC Ikšķile |
FK Priekuļi/CPSS |
|
7. |
11.30 |
Limbaži |
Ogres SC |
|
8. |
11.50 |
FS Metta |
Ādažu BJSS |
|
9. |
12.10 |
FK Valmiera/BSS – 2Ā |
BSSC Ikšķile |
|
10. |
12.30 |
FK Carnikava |
FK Priekuļi/CPSS |
|
11. |
12.50 |
Limbaži |
FS Metta |
|
12. |
13.10 |
Ogres SC |
Ādažu BJSS |
|
13. |
13.30 |
A4 |
B3 |
|
14. |
13.50 |
A3 |
B4 |
|
15. |
14.10 |
A2 |
B1 |
|
16. |
14.30 |
A1 |
B2 |
|
17. |
14.50 |
A4 |
B4 |
|
18. |
15.10 |
A3 |
B3 |
|
19. |
15.30 |
A2 |
B2 |
|
20. |
15.50 |
A1 |
B1 |
12. MARTS
2007. gada zēni, C FINĀLS
Valka, Valkas ģimn. sporta halle, Raiņa iela 28A
C FINĀLS
A grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
Valkas BJSS |
||||||
2 |
Ogres SC |
||||||
3 |
FS Metta / 2007 |
||||||
4 |
Smiltenes BJSS - 2 |
B grupa
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
1 |
FK Valmiera/BSS Ā |
||||||
2 |
Rakari |
||||||
3 |
VEINA Ķegums |
||||||
4 |
Alojas BJSS |
A Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A1 |
|||||||
A2 |
|||||||
B1 |
|||||||
B2 |
B Fināls
N.P.K. |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkti |
Vieta |
A3 |
|||||||
A4 |
|||||||
B3 |
|||||||
B4 |
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.10 |
Valkas BJSS |
Smiltenes BJSS – 2 |
|
2. |
10.30 |
FK Valmiera/BSS Ā |
Alojas BJSS |
|
3. |
10.50 |
Ogres SC |
FS Metta / 2007 |
|
4. |
11.10 |
Rakari |
VEINA Ķegums |
|
5. |
11.30 |
Valkas BJSS |
FS Metta / 2007 |
|
6. |
11.50 |
Ogres SC |
Smiltenes BJSS – 2 |
|
7. |
12.10 |
FK Valmiera/BSS Ā |
VEINA Ķegums |
|
8. |
12.30 |
Rakari |
Alojas BJSS |
|
9. |
12.50 |
Valkas BJSS |
Ogres SC |
|
10. |
13.10 |
FS Metta / 2007 |
Smiltenes BJSS - 2 |
|
11. |
13.30 |
FK Valmiera/BSS Ā |
Rakari |
|
12. |
13.50 |
VEINA Ķegums |
Alojas BJSS |
|
13. |
14.10 |
A4 |
B3 |
|
14. |
14.30 |
A3 |
B4 |
|
15. |
14.50 |
A2 |
B1 |
|
16. |
15.10 |
A1 |
B2 |
|
17. |
15.30 |
A4 |
B4 |
|
18. |
15.50 |
A3 |
B3 |
|
19. |
16.10 |
A2 |
B2 |
|
20. |
16.30 |
A1 |
B1 |
13. MARTS
2009. gada zēni
Rietumi, Aizkraukles SC, Lāčplēša iela 21
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
VEINA Aizkraukle |
VEINA Ķegums |
|
2. |
10.20 |
VEINA Koknese |
FK - 33 |
|
3. |
10.40 |
BSSC Ikšķile |
VEINA Ķegums |
|
4. |
11.00 |
FK - 33 |
VEINA Aizkraukle |
|
5. |
11.20 |
VEINA Koknese |
BSSC Ikšķile |
|
6. |
11.40 |
VEINA Ķegums |
FK - 33 |
|
7. |
12.00 |
BSSC Ikšķile |
VEINA Aizkraukle |
|
8. |
12.20 |
VEINA Ķegums |
VEINA Koknese |
|
9. |
12.40 |
FK - 33 |
BSSC Ikšķile |
|
10. |
13.00 |
VEINA Aizkraukle |
VEINA Koknese |
13. MARTS
2009. gada zēni
Centrs, Valmiera, VOC, Rīgas iela 91
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Rezultāts |
1. |
10.00 |
FK Valmiera/BSS |
Smiltenes BJSS |
|
2. |
10.20 |
Rakari |
Rakari - 2 |
|
3. |
10.40 |
SK Super Nova/Saulkrasti |
FK Carnikava |
|
4. |
11.00 |
Rakari - 2 |
FK Valmiera/BSS |
|
5. |
11.20 |
Smiltenes BJSS |
SK Super Nova/Saulkrasti |
|
6. |
11.40 |
FK Carnikava |
Rakari |
|
7. |
12.00 |
Rakari - 2 |
Smiltenes BJSS |
|
8. |
12.20 |
FK Valmiera/BSS |
FK Carnikava |
|
9. |
12.40 |
Rakari |
SK Super Nova/Saulkrasti |
|
10. |
13.00 |
FK Carnikava |
Rakari - 2 |
|
11. |
13.20 |
Smiltenes BJSS |
Rakari |
|
12. |
13.40 |
SK Super Nova/Saulkrasti |
FK Valmiera/BSS |
|
13. |
14.00 |
FK Carnikava |
Smiltenes BJSS |
|
14. |
14.20 |
FK Valmiera/BSS |
Rakari |
|
15. |
14.40 |
Rakari - 2 |
SK Super Nova/Saulkrasti |