- Piektdiena, 21 Novembris 2014
2008. gada zēni
Sacensībās piedalās 14 komandas, kas sadalītas divās grupās Rietumu un Austrumu. Sacensības notiek trīs kārtās bez rezultātu fiksēšanas tabulās.
Čempionāta noslēgumā būs apbalvotas visas komandas.
N.P.K. |
Rietumi |
N.P.K. |
Austrumi |
1. |
FC Aizkraukle |
1. |
FK Valmiera/BSS/M |
2. |
SB Koknesis |
2. |
FK Valmiera/BSS – 2/M |
3. |
Ķegums |
3. |
FK Valmiera/BSS/Ā |
4. |
BSSC Ikšķile |
4. |
FK Valmiera/BSS – 2/Ā |
5. |
Ogres SC |
5. |
Smiltenes BJSS |
6. |
FK - 33 |
6. |
Super Nova/Krimulda |
7. |
FK Carnikava |
7. |
Dinamo Saurieši/Vangaži |
|
8. |
Smiltenes BJSS - 2 |
Komandu vērtīgākie spēlētāji
N.p.k. |
Rietumi |
Vārds, Uzvārds |
N.p.k. |
Austrumi |
Vārds, Uzvārds |
1. |
FC Aizkraukle |
Matīss Briedis |
1. |
FK Valmiera/BSS/M |
Patriks Viktors Bērziņš |
2. |
SB Koknesis |
Artūrs Aizporietis |
2. |
FK Valmiera/BSS – 2/M |
Ramas Zadarožnijs |
3. |
Ķegums |
Roberts Mazais |
3. |
FK Valmiera/BSS/Ā |
Kārlis Aumeistars |
4. |
BSSC Ikšķile |
Kristaps Rekmanis |
4. |
FK Valmiera/BSS – 2/Ā |
Jēkabs Vagars |
5. |
Ogres SC |
Anrijs Kaufmanis |
5. |
Smiltenes BJSS |
Lapiņš Jānis |
6. |
FK - 33 |
Einārs Sidrēvics |
6. |
Super Nova/Krimulda |
Ralfs Zemītis |
7. |
FK Carnikava |
Jēkabs Kalniņš |
7. |
Dinamo Saurieši/Vangaži |
|
8. |
Smiltenes BJSS - 2 |
Ernests Lūsis |
III kārtas sabraukuma kalendārs
Rietumi
15. marts, Ikšķiles vsk
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
Ogres SC |
BSSC Ikšķile |
2. |
9.45 |
FC Aizkraukle |
SB Koknesis |
3. |
10.00 |
FK -33 |
Ķegums |
4. |
10.15 |
SB Koknesis |
FK Carnikava |
5. |
10.30 |
Ķegums |
FC Aizkraukle |
6. |
10.45 |
BSSC Ikšķile |
FK -33 |
7. |
11.00 |
FK Carnikava |
Ķegums |
8. |
11.15 |
FC Aizkraukle |
BSSC Ikšķile |
9. |
11.30 |
FK -33 |
Ogres SC |
10. |
11.45 |
Ķegums |
SB Koknesis |
11. |
12.00 |
BSSC Ikšķile |
FK Carnikava |
12. |
12.15 |
Ogres SC |
FC Aizkraukle |
13. |
12.30 |
SB Koknesis |
BSSC Ikšķile |
14. |
12.45 |
FK Carnikava |
Ogres SC |
15. |
13.00 |
FC Aizkraukle |
FK -33 |
16. |
13.15 |
BSSC Ikšķile |
Ķegums |
17. |
13.30 |
Ogres SC |
SB Koknesis |
18. |
13.45 |
FK -33 |
FK Carnikava |
19. |
14.00 |
Ķegums |
Ogres SC |
20. |
14.15 |
SB Koknesis |
FK -33 |
21. |
14.30 |
FK Carnikava |
FC Aizkraukle |
Austrumi
15. marts, Valmiera, VOC
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
FK Valmiera/BSS/M |
2. |
9.45 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
3. |
10.00 |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
4. |
10.15 |
Smiltenes BJSS-2 |
Smiltenes BJSS |
5. |
10.30 |
FK Valmiera/BSS/M |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
6. |
10.45 |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
Smiltenes BJSS-2 |
7. |
11.00 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
FK Valmiera/BSS-2/M |
8. |
11.15 |
Smiltenes BJSS |
FK Valmiera/BSS/Ā |
9. |
11.30 |
FK Valmiera/BSS/M |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
10. |
11.45 |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
11. |
12.00 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
Smiltenes BJSS |
12. |
12.15 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
Smiltenes BJSS-2 |
13. |
12.30 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
FK Valmiera/BSS/M |
14. |
12.45 |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
FK Valmiera/BSS/Ā |
15. |
13.00 |
Smiltenes BJSS |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
16. |
13.15 |
Smiltenes BJSS-2 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
17. |
13.30 |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
18. |
13.45 |
FK Valmiera/BSS/M |
Smiltenes BJSS |
19. |
14.00 |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
Smiltenes BJSS-2 |
20. |
14.15 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
FK Valmiera/BSS/Ā |
21. |
14.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
22. |
14.45 |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
FK Valmiera/BSS-2/M |
23. |
15.00 |
Smiltenes BJSS-2 |
FK Valmiera/BSS/M |
24. |
15.15 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
25. |
15.30 |
FK Dinamo Saurieši/Vangaži |
Smiltenes BJSS |
26. |
15.45 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
Smiltenes BJSS-2 |
27. |
16.00 |
FK Valmiera/BSS/M |
FK Valmiera/BSS/Ā |
28. |
16.15 |
FK SN/ Saulkrasti/Krimulda |
FK Valmiera/BSS-2/M |