- Piektdiena, 21 Novembris 2014
2007. gada zēni
Sacensībās piedalās 24 komandas, kas sadalītas trīs grupās Rietumu, Centra un Austrumu. Sacensības notiek trīs kārtās bez rezultātu fiksēšanas tabulās.
Čempionāta noslēgumā būs apbalvotas visas komandas.
N.P.K. |
Rietumi |
N.P.K. |
Centrs |
N.P.K. |
Austrumi |
1. |
FS Metta/Ķekava |
1. |
FS Metta/Rīga |
1. |
Smiltenes BJSS |
2. |
FS Metta/Mārupe |
2. |
FS Metta/2007 |
2. |
Smiltenes BJSS - 2 |
3. |
FC Aizkraukle |
3. |
FS Metta |
3. |
VJFC Staicele |
4. |
Koknese |
4. |
FK Carnikava |
4. |
Madonas BJSS |
5. |
Ķegums |
5. |
FK Carnikava - 2 |
5. |
FK Valmiera/BSS/M |
6. |
BSSC Ikšķile |
6. |
Limbažu NSS |
6. |
FK Valmiera/BSS – 2/M |
7. |
Ogres SC |
7. |
Super Nova/Sigulda |
7. |
FK Valmiera/BSS/Ā |
8. |
FK - 33 |
8. |
Dinamo Saurieši |
8. |
FK Valmiera/BSS – 2/Ā |
I kārta – 16.-17.11
II kārta – 14.-15.02
III kārta – 21.-22.03
III kārtas sacensību kalendārs
Rietumi
21. marts, Aizkraukles SC ( Lāčplēša iela 21)
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FC Aizkraukle |
Koknese |
2. |
9.45 |
Ķegums |
BSSC Ikšķile |
3. |
10.00 |
Ogres SC |
FK -33 |
4. |
10.15 |
FS Metta/Mārupe |
FS Metta/Ķekava |
5. |
10.30 |
BSSC Ikšķile |
FC Aizkraukle |
6. |
10.45 |
Koknese |
FS Metta/Mārupe |
7. |
11.00 |
FK -33 |
Ķegums |
8. |
11.15 |
FS Metta/Ķekava |
Ogres SC |
9. |
11.30 |
BSSC Ikšķile |
Koknese |
10. |
11.45 |
FC Aizkraukle |
FK -33 |
11. |
12.00 |
Ķegums |
FS Metta/Ķekava |
12. |
12.15 |
Ogres SC |
FS Metta/Mārupe |
13. |
12.30 |
FK -33 |
BSSC Ikšķile |
14. |
12.45 |
Koknese |
Ogres SC |
15. |
13.00 |
FS Metta/Ķekava |
FC Aizkraukle |
16. |
13.15 |
FS Metta/Mārupe |
Ķegums |
17. |
13.30 |
Koknese |
FK -33 |
18. |
13.45 |
BSSC Ikšķile |
FS Metta/Ķekava |
19. |
14.00 |
FC Aizkraukle |
FS Metta/Mārupe |
20. |
14.15 |
Ķegums |
Ogres SC |
21. |
14.30 |
FS Metta/Ķekava |
FK -33 |
22. |
14.45 |
Koknese |
Ķegums |
23. |
15.00 |
FS Metta/Mārupe |
BSSC Ikšķile |
24. |
15.15 |
Ogres SC |
FC Aizkraukle |
25. |
15.30 |
Koknese |
FS Metta/Ķekava |
26. |
15.45 |
FK -33 |
FS Metta/Mārupe |
27. |
16.00 |
BSSC Ikšķile |
Ogres SC |
28. |
16.15 |
FC Aizkraukle |
Ķegums |
Centrs
22. marts, Carnikavas SC
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FK Carnikava |
FK Carnikava-2 |
2. |
9.45 |
FS Metta/2007 |
FS Metta/Rīga |
3. |
10.00 |
FS Metta |
FK Dinamo Saurieši |
4. |
10.15 |
FK Super Nova/ Sigulda |
Limbažu NSS |
5. |
10.30 |
FS Metta/Rīga |
FK Carnikava |
6. |
10.45 |
FK Carnikava-2 |
FK Super Nova/ Sigulda |
7. |
11.00 |
FK Dinamo Saurieši |
FS Metta/2007 |
8. |
11.15 |
Limbažu NSS |
FS Metta |
9. |
11.30 |
FS Metta/Rīga |
FK Carnikava-2 |
10. |
11.45 |
FK Carnikava |
FK Dinamo Saurieši |
11. |
12.00 |
FS Metta/2007 |
Limbažu NSS |
12. |
12.15 |
FS Metta |
FK Super Nova/ Sigulda |
13. |
12.30 |
FK Dinamo Saurieši |
FS Metta/Rīga |
14. |
12.45 |
FK Carnikava-2 |
FS Metta |
15. |
13.00 |
Limbažu NSS |
FK Carnikava |
16. |
13.15 |
FK Super Nova/ Sigulda |
FS Metta/2007 |
17. |
13.30 |
FK Carnikava-2 |
FK Dinamo Saurieši |
18. |
13.45 |
FS Metta/Rīga |
Limbažu NSS |
19. |
14.00 |
FK Carnikava |
FK Super Nova/ Sigulda |
20. |
14.15 |
FS Metta/2007 |
FS Metta |
21. |
14.30 |
Limbažu NSS |
FK Dinamo Saurieši |
22. |
14.45 |
FK Carnikava-2 |
FS Metta/2007 |
23. |
15.00 |
FK Super Nova/ Sigulda |
FS Metta/Rīga |
24. |
15.15 |
FS Metta |
FK Carnikava |
25. |
15.30 |
FK Carnikava-2 |
Limbažu NSS |
26. |
15.45 |
FK Dinamo Saurieši |
FK Super Nova/ Sigulda |
27. |
16.00 |
FS Metta/Rīga |
FS Metta |
28. |
16.15 |
FK Carnikava |
FS Metta/2007 |
Austrumi
22. marts, VOC Valmiera
N.P.K |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. |
9.30 |
FK Valmiera/BSS/M |
FK Valmiera/BSS-2/M |
2. |
9.45 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
3. |
10.00 |
Smiltenes BJSS-2 |
Smiltenes BJSS |
4. |
10.15 |
Madonas BJSS |
VJFC Staicele/D |
5. |
10.30 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
FK Valmiera/BSS/M |
6. |
10.45 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
Madonas BJSS |
7. |
11.00 |
Smiltenes BJSS |
FK Valmiera/BSS/Ā |
8. |
11.15 |
VJFC Staicele/D |
Smiltenes BJSS-2 |
9. |
11.30 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
FK Valmiera/BSS-2/M |
10. |
11.45 |
FK Valmiera/BSS/M |
Smiltenes BJSS |
11. |
12.00 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
VJFC Staicele/D |
12. |
12.15 |
Smiltenes BJSS-2 |
Madonas BJSS |
13. |
12.30 |
Smiltenes BJSS |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
14. |
12.45 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
Smiltenes BJSS-2 |
15. |
13.00 |
VJFC Staicele/D |
FK Valmiera/BSS/M |
16. |
13.15 |
Madonas BJSS |
FK Valmiera/BSS/Ā |
17. |
13.30 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
Smiltenes BJSS |
18. |
13.45 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
VJFC Staicele/D |
19. |
14.00 |
FK Valmiera/BSS/M |
Madonas BJSS |
20. |
14.15 |
FK Valmiera/BSS/Ā |
Smiltenes BJSS-2 |
21. |
14.30 |
VJFC Staicele/D |
Smiltenes BJSS |
22. |
14.45 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
FK Valmiera/BSS/Ā |
23. |
15.00 |
Madonas BJSS |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
24. |
15.15 |
Smiltenes BJSS-2 |
FK Valmiera/BSS/M |
25. |
15.30 |
FK Valmiera/BSS-2/M |
VJFC Staicele/D |
26. |
15.45 |
Smiltenes BJSS |
Madonas BJSS |
27. |
16.00 |
FK Valmiera/BSS-2/Ā |
Smiltenes BJSS-2 |
28. |
16.15 |
FK Valmiera/BSS/M |
FK Valmiera/BSS/Ā |