Smiltenes atklātais čempionāts telpu futbolā 2019/2020

2. LĪGA

KOPVĒRTĒJUMS

N.P.K.

Komanda

1 k.

2 k.

3 k.

4 k.

Punkti

Vieta

1.

Valmiermuiža un Jāņi

1

 5  5    11  

2.

FC Pārgauja

2

 1  4    7  

3.

Kvartāls

3

 3  1    7  

4.

Skorpions

4

 2  2    8  

5.

Margrietiņa

5

 6  7    18  

6.

Mēri

6

 7  3    16  

7.

FK Smiltene 2004/05

7

 4  6    17  
 
 

 

Rezultatīvākie spēlētāji TOP 11

 

N.P.K.

Vārds, Uzvārds

Komanda

Vārtu guvumi

1

Vairis Velme

KVARTĀLS

15

2

Niks Savaļnieks

KVARTĀLS

13

3

Igors Žarčenko

FC PĀRGAUJA

8

4

Roberts Veide

VALMIERMUIŽA UN JĀŅI

7

5

Eduards Emulovs

SKORPIONS

7

6

Niklāvs Stepītis

Mēri

6

7

Olafs Radziņš

VALMIERMUIŽA UN JĀŅI

6

8

Denis Gurjanovs

VALMIERMUIŽA UN JĀŅI

5

9

Rihards Vītols

VALMIERMUIŽA UN JĀŅI

5

10

Artūrs Zelčs

KVARTĀLS

5

11

Valters Gaismiņš

FK SMILTENE 2004/2005

5

 

 

IV kārta, 22. Februāris, Smiltene
  Smiltenes
Sporta halle,Gaujas iela 1

 

Sacensību dienas kalendārs

 

N.P.K

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Rezultāts

1.

9.00

Margrietiņa

Skorpions

 

2.

9.20

FK Smiltene 2004/05

Mēri

 

3.

9.40

Valmiermuiža un Jāņi

FC Pārgauja

 

4.

10.00

Skorpions

Kvartāls

 

5.

10.20

Mēri

Margrietiņa

 

6.

10.40

FC Pārgauja

FK Smiltene 2004/05

 

7.

11.00

Kvartāls

Mēri

 

8.

11.20

Margrietiņa

FC Pārgauja

 

9.

11.40

FK Smiltene 2004/05

Valmiermuiža un Jāņi

 

10.

12.00

Mēri

Skorpions

 

11.

12.20

FC Pārgauja

Kvartāls

 

12.

12.40

Valmiermuiža un Jāņi

Margrietiņa

 

13.

13.00

Skorpions

FC Pārgauja

 

14.

13.20

Kvartāls

Valmiermuiža un Jāņi

 

15.

13.40

Margrietiņa

FK Smiltene 2004/05

 

16.

14.00

FC Pārgauja

Mēri

 

17.

14.20

Valmiermuiža un Jāņi

Skorpions

 

18.

14.40

FK Smiltene 2004/05

Kvartāls

 

19.

15.00

Mēri

Valmiermuiža un Jāņi

 

20.

15.20

Skorpions

FK Smiltene 2004/05

 

21.

15.40

Kvartāls

Margrietiņa

 

 

 

III kārta, 25. janvāris

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Punkti

Vieta

1.

FK Smiltene 2004/05

 

1:2
0

0:4
0

5:0
3

0:6
0

1:4
0

0:4
3

3

6

2.

Skorpions

2:1
3

 

0:0
1

5:0
3

1:1
1

3:0
3

1:0
3

14

2

3.

FC Pārgauja

4:0
3

0:0
1

 

5:0
3

0:0
1

3:0
3

1:2
0

11

4

4.

Margrietiņa

0:5
0

0:5
0

0:5
0

 

0:5
0

0:5
0

0:5
0

0

7

5.

Kvartāls

6:0
3

1:1
1

0:0
1

5:0
3

 

4:0
3

4:1
3

14

1

6.

Valmiermuiža un Jāņi

4:1
3

0:3
0

0:3
0

5:0
3

0:4
0

 

2:4
0

6

5

7.

Mēri

4:0
3

0:1
0

2:1
3

5:0
3

1:4
0

4:2
3

 

12

3

 

 

II kārta, 28. decembris

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Punkti

Vieta

1.

FK Smiltene 2004/05

 

1:0
3

0:5
0

2:1
3

0:7
0

0:2
0

2:1
3

9

4

2.

Skorpions

0:1
0

 

1:1
1

2:0
3

3:0
3

1:0
3

1:0
3

13

2

3.

FC Pārgauja

5:0
3

1:1
1

 

6:0
3

2:1
3

1:0
3

3:1
3

16

1

4.

Margrietiņa

1:2
0

0:2
0

0:6
0

 

0:5
0

3:3
1

2:1
3

4

6

5.

Kvartāls

7:0
3

0:3
0

1:2
0

5:0
3

 

3:3
1

4:0
3

10

3

6.

Valmiermuiža un Jāņi

2:0
3

0:1
0

0:1
0

3:3
1

3:3
1

 

1:2
0

5

5

7.

Mēri

1:2
0

0:1
0

1:3
0

1:2
0

0:4
0

2:1
3

 

3

7

 

 

I kārta, 30. novembris

N.P.K.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Punkti

Vieta

1.

FK Smiltene 2004/05

 

1:3
3

0:3
0

3:3
1

0:4
0

0:7
0

1:2
0

1

7

2.

Skorpions

3:1
3

 

0:1
0

5:2
3

1:1
1

0:1
0

4:1
3

10

4

3.

FC Pārgauja

3:0
3

1:0
3

 

2:0
3

2:0
3

0:1
0

3:0
3

15

2

4.

Margrietiņa

3:3
1

2:5
0

0:2
0

 

2:5
0

0:3
0

1:0
3

4

5

5.

Kvartāls

4:0
3

1:1
1

0:2
0

5:2
3

 

2:0
3

2:2
1

11

3

6.

Valmiermuiža un Jāņi

7:0
3

1:0
3

1:0
3

3:0
3

0:2
0

 

6:2
3

15

1

7.

Mēri

2:1
3

1:4
0

0:3
0

0:1
0

2:2
1

2:6
0

 

4

6