A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 6 18 6 0 0 24 4 20 1
Valmiera GLASS VIA/BSS 6 13 4 1 1 20 8 12 2
Ogres NSC 6 10 3 1 2 19 14 5 3
Futbola Parks Academy 6 9 3 0 3 33 14 19 4
Vidzemes FC/Smiltene 6 6 2 0 4 26 17 9 5
FK Veina 6 6 2 0 4 21 13 8 6
Vidzemes FC/Valka 6 0 0 0 6 1 74 -73 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 6 16 5 1 0 32 2 30 1
Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 6 16 5 1 0 36 5 31 2
Limbažu/Salacgrīvas NSS 6 10 3 1 2 26 10 16 3
Vidzemes FC/Smiltene - 2 6 9 3 0 3 22 12 10 4
Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 6 7 2 1 3 13 20 -7 5
FK Valor Ropaži 6 3 1 0 5 4 40 -36 6
Vidzemes FC/Priekuļi 6 0 0 0 6 4 48 -44 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
19.04.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
19.04.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 7 : 0 Valmiera GLASS VIA/BSS - 3
19.04.2019 11:10 B GRUPA FS Garkalne/Rakari 10 : 0 FK Valor Ropaži
19.04.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 Limbažu/Salacgrīvas NSS
19.04.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 3 : 7 Vidzemes FC/Smiltene - 2
19.04.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 0 : 8 Ogres NSC
19.04.2019 13:00 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 2 : 1 FK Veina
19.04.2019 13:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 4 : 2 Futbola Parks Academy
19.04.2019 14:15 A GRUPA FC Real Pro 3 : 2 Ogres NSC
19.04.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 1 : 13 FK Veina
19.04.2019 15:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 5 Valmiera GLASS VIA/BSS
19.04.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 4 : 0 Futbola Parks Academy
19.04.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
19.04.2019 9:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 9 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 2 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 11 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 11:10 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
06.05.2019 12 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
06.05.2019 13:00 A GRUPA FC Real Pro 2 : 0 FK Veina
06.05.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 15 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 13:50 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 5 : 2 Futbola Parks Academy
06.05.2019 14:15 A GRUPA Ogres NSC 4 : 3 FK Veina
06.05.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 3 FC Real Pro
06.05.2019 15:30 A GRUPA Futbola Parks Academy 21 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 15:30 A GRUPA Ogres NSC 1 : 1 Valmiera GLASS VIA/BSS
06.05.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 2 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 9:30 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 10:20 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
04.06.2019 10:45 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 11:10 B GRUPA FK Valor Ropaži 0 : 6 Vidzemes FC/Smiltene - 2
04.06.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 10 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
04.06.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 13:00 A GRUPA FC Real Pro 2 : 0 Valmiera GLASS VIA/BSS
04.06.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 4 FK Veina
04.06.2019 13:50 A GRUPA Ogres NSC 1 : 6 Futbola Parks Academy
04.06.2019 14:15 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2019 14:40 A GRUPA FK Veina 0 : 2 Futbola Parks Academy
04.06.2019 15:30 A GRUPA Ogres NSC 3 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
04.06.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 10 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 2 : 2 Limbažu/Salacgrīvas NSS
04.06.2019 9:30 B GRUPA FK Valor Ropaži 4 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
Rādīt ierakstus