A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 4 12 4 0 0 12 4 8 1
Valmiera GLASS VIA/BSS 4 10 3 1 0 13 6 7 2
Ogres NSC 4 7 2 1 1 15 7 8 3
Vidzemes FC/Smiltene 4 6 2 0 2 23 10 13 4
Futbola Parks Academy 4 3 1 0 3 25 13 12 5
FK Veina 4 3 1 0 3 17 9 8 6
Vidzemes FC/Valka 4 0 0 0 4 1 57 -56 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 4 10 3 1 0 24 0 24 1
Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 10 3 1 0 22 1 21 2
Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 9 3 0 1 23 4 19 3
Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 4 6 2 0 2 10 14 -4 4
Vidzemes FC/Smiltene - 2 4 6 2 0 2 14 8 6 5
FK Valor Ropaži 4 0 0 0 4 0 32 -32 6
Vidzemes FC/Priekuļi 4 0 0 0 4 0 34 -34 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
19.04.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
19.04.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 7 : 0 Valmiera GLASS VIA/BSS - 3
19.04.2019 11:10 B GRUPA FS Garkalne/Rakari 10 : 0 FK Valor Ropaži
19.04.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 Limbažu/Salacgrīvas NSS
19.04.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 3 : 7 Vidzemes FC/Smiltene - 2
19.04.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 0 : 8 Ogres NSC
19.04.2019 13:00 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 2 : 1 FK Veina
19.04.2019 13:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 4 : 2 Futbola Parks Academy
19.04.2019 14:15 A GRUPA FC Real Pro 3 : 2 Ogres NSC
19.04.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 1 : 13 FK Veina
19.04.2019 15:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 5 Valmiera GLASS VIA/BSS
19.04.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 4 : 0 Futbola Parks Academy
19.04.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
19.04.2019 9:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 9 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 2 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 11 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 11:10 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
06.05.2019 12 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
06.05.2019 13:00 A GRUPA FC Real Pro 2 : 0 FK Veina
06.05.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 15 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 13:50 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 5 : 2 Futbola Parks Academy
06.05.2019 14:15 A GRUPA Ogres NSC 4 : 3 FK Veina
06.05.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 3 FC Real Pro
06.05.2019 15:30 A GRUPA Futbola Parks Academy 21 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 15:30 A GRUPA Ogres NSC 1 : 1 Valmiera GLASS VIA/BSS
06.05.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 2 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 9:30 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 FS Garkalne/Rakari
Rādīt ierakstus