A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 12 30 10 0 2 57 11 46 1
Vidzemes FC/Smiltene 12 26 8 2 2 40 19 21 2
Futbola Parks Academy 12 25 8 1 3 28 22 6 3
Vidzemes FC/Valmiera - 2 12 19 6 1 5 33 34 -1 4
FK Veina 12 12 4 0 8 29 42 -13 5
Ogres NSC 12 11 3 2 7 25 37 -12 6
Vidzemes FC/Valmiera 12 0 0 0 12 12 59 -47 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Ogres NSC - 2 12 27 8 3 1 39 18 21 1
Vidzemes FC/Valka 12 26 8 2 2 50 22 28 2
Limbažu/Salacgrīvas NSS 12 22 7 1 4 44 22 22 3
Vidzemes FC/Valmiera - 3 12 16 5 1 6 30 32 -2 4
Vidzemes FC/Priekuļi 12 16 5 1 6 29 37 -8 5
FK Valor Ropaži 12 8 2 2 8 19 39 -20 6
FK Super Nova/Suntaži 12 6 2 0 10 14 55 -41 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
06.05.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
06.05.2018 10:00 A GRUPA Futbola Parks Academy 1 : 0 FC Real Pro
06.05.2018 10:50 A GRUPA FK Veina 1 : 4 Vidzemes FC/Valmiera - 2
06.05.2018 10:50 A GRUPA Futbola Parks Academy 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
06.05.2018 11:40 A GRUPA Ogres NSC 1 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
06.05.2018 11:40 A GRUPA FK Veina 0 : 5 FC Real Pro
06.05.2018 12:30 A GRUPA Ogres NSC 3 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 2
06.05.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 6 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2018 13:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 6 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
06.05.2018 14:20 B GRUPA Ogres NSC - 2 3 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
06.05.2018 14:20 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 3 : 2 FK Valor Ropaži
06.05.2018 15:10 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 3 : 4 Vidzemes FC/Valka
06.05.2018 15:10 B GRUPA Ogres NSC - 2 3 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
06.05.2018 16:00 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 3
01.06.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 2 : 2 Futbola Parks Academy
01.06.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 1 : 6 FK Veina
01.06.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 9 FC Real Pro
01.06.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 4 : 1 Futbola Parks Academy
01.06.2018 11:40 A GRUPA Ogres NSC 0 : 2 FK Veina
01.06.2018 11:40 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 4 FC Real Pro
01.06.2018 12:30 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera - 2
01.06.2018 13:30 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 5 Limbažu/Salacgrīvas NSS
01.06.2018 13:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 6 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
01.06.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 3 2 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
01.06.2018 14:20 B GRUPA FK Valor Ropaži 2 : 6 Limbažu/Salacgrīvas NSS
01.06.2018 15:10 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 5 Ogres NSC - 2
01.06.2018 15:10 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 3 : 3 Ogres NSC - 2
01.06.2018 15:10 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 4 : 4 Vidzemes FC/Valmiera - 3
01.06.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 FK Valor Ropaži
12.06.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 2 3 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
12.06.2018 10:00 A GRUPA FC Real Pro 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
12.06.2018 10:50 A GRUPA Futbola Parks Academy 2 : 0 FK Veina
12.06.2018 10:50 A GRUPA Ogres NSC 4 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
12.06.2018 11:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 4 : 1 FK Veina
12.06.2018 12:30 A GRUPA Futbola Parks Academy 2 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
12.06.2018 12:40 A GRUPA Ogres NSC 1 : 4 FC Real Pro
12.06.2018 13:30 B GRUPA FK Valor Ropaži 0 : 6 Vidzemes FC/Valmiera - 3
12.06.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 2 : 2 Ogres NSC - 2
12.06.2018 14:20 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 5 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
12.06.2018 14:20 B GRUPA FK Valor Ropaži 2 : 2 Ogres NSC - 2
12.06.2018 15:10 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 4 Vidzemes FC/Valka
12.06.2018 16:00 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 6 Vidzemes FC/Valka
21.06.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 3 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
21.06.2018 10:00 A GRUPA Futbola Parks Academy 0 : 4 FC Real Pro
21.06.2018 10:50 A GRUPA FK Veina 5 : 3 Vidzemes FC/Valmiera - 2
21.06.2018 11:15 A GRUPA Ogres NSC 1 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
21.06.2018 11:40 A GRUPA Futbola Parks Academy 4 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
21.06.2018 12:30 A GRUPA Ogres NSC 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera - 2
21.06.2018 12:30 A GRUPA FK Veina 2 : 5 FC Real Pro
21.06.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 3 : 0 FK Valor Ropaži
21.06.2018 13:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 3 Vidzemes FC/Priekuļi
21.06.2018 14:20 B GRUPA Ogres NSC - 2 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
21.06.2018 14:20 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 1 FK Valor Ropaži
21.06.2018 15:10 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 4 Vidzemes FC/Valka
21.06.2018 15:10 B GRUPA Ogres NSC - 2 0 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
21.06.2018 16:00 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera - 3
06.08.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 1 : 2 Futbola Parks Academy
06.08.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 2 : 4 FK Veina
06.08.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 2 2 : 3 FC Real Pro
06.08.2018 11:15 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 5 : 3 Futbola Parks Academy
06.08.2018 11:40 A GRUPA Ogres NSC 6 : 4 FK Veina
06.08.2018 12:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 3 : 2 FC Real Pro
06.08.2018 12:30 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 2 : 8 Vidzemes FC/Valmiera - 2
06.08.2018 13:30 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 1 : 6 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.08.2018 13:30 B GRUPA Ogres NSC - 2 5 : 3 Vidzemes FC/Valka
06.08.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 3 5 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
06.08.2018 14:45 B GRUPA FK Valor Ropaži 1 : 3 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.08.2018 15:10 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 1 : 5 Ogres NSC - 2
06.08.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 7 FK Valor Ropaži
06.08.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 1 Vidzemes FC/Valka
14.08.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
14.08.2018 10:00 A GRUPA FC Real Pro 6 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
14.08.2018 10:50 A GRUPA Futbola Parks Academy 4 : 3 FK Veina
14.08.2018 11:15 A GRUPA Ogres NSC 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
14.08.2018 11:40 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 6 : 1 FK Veina
14.08.2018 12:30 A GRUPA Ogres NSC 0 : 8 FC Real Pro
14.08.2018 12:30 A GRUPA Futbola Parks Academy 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
14.08.2018 13:30 B GRUPA FK Valor Ropaži 1 : 6 Ogres NSC - 2
14.08.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 5 : 3 Vidzemes FC/Valka
14.08.2018 14:20 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 1 Ogres NSC - 2
14.08.2018 14:45 B GRUPA FK Valor Ropaži 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera - 3
14.08.2018 15:10 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 0 : 6 Vidzemes FC/Priekuļi
14.08.2018 16:00 B GRUPA FK Super Nova/Suntaži 2 : 10 Vidzemes FC/Valka
14.08.2018 16:00 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
Rādīt ierakstus