A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 12 32 10 2 0 30 3 27 1
Vidzemes FC 12 31 10 1 1 38 8 30 2
Ogres NSC 12 18 5 3 4 30 24 6 3
FS Garkalne/Rakari 12 15 4 3 5 15 13 2 4
Vidzemes FC/Priekuļi 12 12 3 3 6 31 22 9 5
FK Super Nova/Sigulda 12 8 2 2 8 16 57 -41 6
FC Gauja 12 2 0 2 10 9 42 -33 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Veina 12 31 10 1 1 62 18 44 1
FK Futbola Parks 12 27 9 0 3 54 18 36 2
Vidzemes FC/Valmiera 12 25 8 1 3 44 18 26 3
Ogres NSC - 2 12 24 8 0 4 59 22 37 4
Vidzemes FC/Valka 12 9 3 0 9 22 58 -36 5
BSSC Ikšķile 12 9 3 0 9 23 41 -18 6
Vidzemes FC/Priekuļi - 2 12 0 0 0 12 2 91 -89 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
20.05.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 3 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
20.05.2018 10:00 A GRUPA Vidzemes FC 1 : 2 FC Real Pro
20.05.2018 10:50 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 3 : 2 FC Gauja
20.05.2018 10:50 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 2 : 1 Ogres NSC
20.05.2018 11:40 A GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 1 Vidzemes FC
20.05.2018 11:40 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 0 : 5 FC Real Pro
20.05.2018 12:30 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 1 : 1 FC Gauja
20.05.2018 13:30 B GRUPA FK Futbola Parks 2 : 0 BSSC Ikšķile
20.05.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 6 : 1 Vidzemes FC/Valka
20.05.2018 14:20 B GRUPA FK Veina 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
20.05.2018 14:20 B GRUPA Ogres NSC - 2 6 : 1 FK Futbola Parks
20.05.2018 15:10 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 4 : 1 BSSC Ikšķile
20.05.2018 15:10 B GRUPA FK Veina 7 : 1 Vidzemes FC/Valka
20.05.2018 16:00 B GRUPA Ogres NSC - 2 8 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
06.06.2018 10:00 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 0 : 3 Vidzemes FC
06.06.2018 10:00 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2018 10:50 A GRUPA FC Gauja 1 : 4 FC Real Pro
06.06.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC 5 : 1 Ogres NSC
06.06.2018 11:40 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
06.06.2018 12:30 A GRUPA Ogres NSC 0 : 2 FC Real Pro
06.06.2018 12:30 A GRUPA FC Gauja 2 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2018 13:30 B GRUPA Ogres NSC - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
06.06.2018 13:30 B GRUPA FK Veina 5 : 0 BSSC Ikšķile
06.06.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi - 2 0 : 10 Vidzemes FC/Valka
06.06.2018 14:20 B GRUPA FK Futbola Parks 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
06.06.2018 15:10 B GRUPA FK Veina 6 : 1 Ogres NSC - 2
06.06.2018 16:00 B GRUPA FK Futbola Parks 6 : 1 Vidzemes FC/Valka
06.06.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi - 2 1 : 6 BSSC Ikšķile
26.06.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 9 : 2 FK Super Nova/Sigulda
26.06.2018 10:00 A GRUPA FC Real Pro 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
26.06.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC 6 : 0 FK Super Nova/Sigulda
26.06.2018 11:15 A GRUPA Ogres NSC 2 : 1 FC Gauja
26.06.2018 11:40 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 0 : 2 FC Real Pro
26.06.2018 12:30 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 0 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
26.06.2018 12:30 A GRUPA Vidzemes FC 1 : 0 FC Gauja
26.06.2018 13:30 B GRUPA FK Futbola Parks 6 : 1 FK Veina
26.06.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 0 : 2 BSSC Ikšķile
26.06.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 3 : 4 FK Veina
26.06.2018 14:45 B GRUPA FK Futbola Parks 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
26.06.2018 15:10 B GRUPA Ogres NSC - 2 11 : 0 Vidzemes FC/Valka
26.06.2018 16:00 B GRUPA Ogres NSC - 2 11 : 0 BSSC Ikšķile
26.06.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
01.08.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 7 : 5 FK Super Nova/Sigulda
01.08.2018 10:00 A GRUPA FC Real Pro 4 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
01.08.2018 10:50 A GRUPA Vidzemes FC 6 : 2 FK Super Nova/Sigulda
01.08.2018 11:15 A GRUPA Ogres NSC 2 : 0 FC Gauja
01.08.2018 11:40 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 0 : 1 FC Real Pro
01.08.2018 12:30 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 3 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
01.08.2018 12:30 A GRUPA Vidzemes FC 6 : 1 FC Gauja
01.08.2018 13:30 B GRUPA FK Futbola Parks 2 : 6 FK Veina
01.08.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valka 2 : 1 BSSC Ikšķile
01.08.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 2 : 2 FK Veina
01.08.2018 14:45 B GRUPA FK Futbola Parks 12 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
01.08.2018 15:10 B GRUPA Ogres NSC - 2 8 : 1 Vidzemes FC/Valka
01.08.2018 16:00 B GRUPA Ogres NSC - 2 4 : 2 BSSC Ikšķile
01.08.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 8 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
20.08.2018 10:00 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 0 : 2 Vidzemes FC
20.08.2018 10:00 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 1 : 11 Vidzemes FC/Priekuļi
20.08.2018 10:50 A GRUPA FC Gauja 0 : 2 FC Real Pro
20.08.2018 11:15 A GRUPA Vidzemes FC 2 : 1 Ogres NSC
20.08.2018 11:40 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
20.08.2018 12:30 A GRUPA Ogres NSC 1 : 1 FC Real Pro
20.08.2018 12:30 A GRUPA FC Gauja 0 : 13 Vidzemes FC/Priekuļi
20.08.2018 13:30 B GRUPA Ogres NSC - 2 1 : 3 Vidzemes FC/Valmiera
20.08.2018 13:30 B GRUPA FK Veina 5 : 1 BSSC Ikšķile
20.08.2018 14:20 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi - 2 0 : 6 Vidzemes FC/Valka
20.08.2018 14:45 B GRUPA FK Futbola Parks 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
20.08.2018 15:10 B GRUPA FK Veina 6 : 2 Ogres NSC - 2
20.08.2018 16:00 B GRUPA FK Futbola Parks 5 : 0 Vidzemes FC/Valka
20.08.2018 16:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi - 2 0 : 8 BSSC Ikšķile
30.08.2018 10:00 A GRUPA Ogres NSC 2 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
30.08.2018 10:00 A GRUPA FC Real Pro 0 : 0 Vidzemes FC
30.08.2018 10:50 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 2 : 1 FC Gauja
30.08.2018 11:15 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 1 : 1 Ogres NSC
30.08.2018 11:40 A GRUPA Vidzemes FC 5 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
30.08.2018 12:30 A GRUPA FS Garkalne/Rakari 4 : 0 FC Gauja
30.08.2018 12:30 A GRUPA FK Super Nova/Sigulda 0 : 6 FC Real Pro
30.08.2018 13:30 B GRUPA FK Futbola Parks 5 : 2 BSSC Ikšķile
30.08.2018 13:30 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
30.08.2018 14:20 B GRUPA FK Veina 8 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
30.08.2018 14:45 B GRUPA Ogres NSC - 2 2 : 0 FK Futbola Parks
30.08.2018 15:10 B GRUPA Vidzemes FC/Valmiera 2 : 0 BSSC Ikšķile
30.08.2018 16:00 B GRUPA Ogres NSC - 2 4 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi - 2
30.08.2018 16:00 B GRUPA FK Veina 5 : 0 Vidzemes FC/Valka
Rādīt ierakstus