A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 10 30 10 0 0 40 7 33 1
Valmiera GLASS VIA/BSS 10 21 6 3 1 33 12 21 2
Ogres NSC 10 13 4 1 5 26 29 -3 3
Vidzemes FC/Smiltene 10 13 4 1 5 40 24 16 4
FK Veina 10 13 4 1 5 29 20 9 5
Futbola Parks Academy 10 12 4 0 6 45 27 18 6
Vidzemes FC/Valka 10 0 0 0 10 5 99 -94 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 10 28 9 1 0 63 3 60 1
Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 10 22 7 1 2 48 19 29 2
Limbažu/Salacgrīvas NSS 10 19 6 1 3 42 15 27 3
Vidzemes FC/Smiltene - 2 10 18 6 0 4 30 18 12 4
Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 10 13 4 1 5 31 30 1 5
FK Valor Ropaži 10 3 1 0 9 6 66 -60 6
Vidzemes FC/Priekuļi 10 0 0 0 10 8 77 -69 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
19.04.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 7 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
19.04.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 7 : 0 Valmiera GLASS VIA/BSS - 3
19.04.2019 11:10 B GRUPA FS Garkalne/Rakari 10 : 0 FK Valor Ropaži
19.04.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 Limbažu/Salacgrīvas NSS
19.04.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 3 : 7 Vidzemes FC/Smiltene - 2
19.04.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 0 : 8 Ogres NSC
19.04.2019 13:00 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 2 : 1 FK Veina
19.04.2019 13:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 4 : 2 Futbola Parks Academy
19.04.2019 14:15 A GRUPA FC Real Pro 3 : 2 Ogres NSC
19.04.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 1 : 13 FK Veina
19.04.2019 15:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 5 Valmiera GLASS VIA/BSS
19.04.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 4 : 0 Futbola Parks Academy
19.04.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
19.04.2019 9:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 9 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 2 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 11 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 11:10 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
06.05.2019 12 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.05.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
06.05.2019 13:00 A GRUPA FC Real Pro 2 : 0 FK Veina
06.05.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 15 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 13:50 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 5 : 2 Futbola Parks Academy
06.05.2019 14:15 A GRUPA Ogres NSC 4 : 3 FK Veina
06.05.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 3 FC Real Pro
06.05.2019 15:30 A GRUPA Futbola Parks Academy 21 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.05.2019 15:30 A GRUPA Ogres NSC 1 : 1 Valmiera GLASS VIA/BSS
06.05.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 2 : 0 FK Valor Ropaži
06.05.2019 9:30 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 11 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 10:20 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 4 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
04.06.2019 10:45 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 11:10 B GRUPA FK Valor Ropaži 0 : 6 Vidzemes FC/Smiltene - 2
04.06.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 10 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
04.06.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
04.06.2019 13:00 A GRUPA FC Real Pro 2 : 0 Valmiera GLASS VIA/BSS
04.06.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 2 : 4 FK Veina
04.06.2019 13:50 A GRUPA Ogres NSC 1 : 6 Futbola Parks Academy
04.06.2019 14:15 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2019 14:40 A GRUPA FK Veina 0 : 2 Futbola Parks Academy
04.06.2019 15:30 A GRUPA Ogres NSC 3 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
04.06.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 10 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 2 : 2 Limbažu/Salacgrīvas NSS
04.06.2019 9:30 B GRUPA FK Valor Ropaži 4 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
26.06.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 4 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
26.06.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 6 : 3 Valmiera GLASS VIA/BSS - 3
26.06.2019 11:10 B GRUPA FK Valor Ropaži 0 : 7 FS Garkalne/Rakari
26.06.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 3 Limbažu/Salacgrīvas NSS
26.06.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 1 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
26.06.2019 13:00 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 2 : 7 Ogres NSC
26.06.2019 13:00 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 2 : 2 FK Veina
26.06.2019 13:50 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 6 : 2 Futbola Parks Academy
26.06.2019 14:15 A GRUPA FC Real Pro 5 : 0 Ogres NSC
26.06.2019 14:40 A GRUPA Vidzemes FC/Valka 1 : 5 FK Veina
26.06.2019 15:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 1 : 1 Valmiera GLASS VIA/BSS
26.06.2019 15:30 A GRUPA FC Real Pro 4 : 2 Futbola Parks Academy
26.06.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 1 : 5 FS Garkalne/Rakari
26.06.2019 9:30 B GRUPA Limbažu/Salacgrīvas NSS 8 : 1 FK Valor Ropaži
06.08.2019 10:20 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 2 : 0 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.08.2019 10:20 A GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS 3 : 1 Futbola Parks Academy
06.08.2019 10:20 A GRUPA Ogres NSC 0 : 1 FK Veina
06.08.2019 10:45 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 5 : 1 FK Valor Ropaži
06.08.2019 11:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 8 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
06.08.2019 11:00 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 1 : 3 FC Real Pro
06.08.2019 12:00 B GRUPA Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 5 FS Garkalne/Rakari
06.08.2019 12:00 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 2 0 : 5 Limbažu/Salacgrīvas NSS
06.08.2019 12:00 A GRUPA Futbola Parks Academy 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
06.08.2019 12:00 A GRUPA Ogres NSC 0 : 7 Valmiera GLASS VIA/BSS
06.08.2019 9:30 B GRUPA Valmiera GLASS VIA/BSS - 3 6 : 0 FK Valor Ropaži
06.08.2019 9:30 B GRUPA Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 14 FS Garkalne/Rakari
06.08.2019 9:30 A GRUPA FC Real Pro 4 : 0 FK Veina
06.08.2019 9:30 A GRUPA Vidzemes FC/Smiltene 6 : 1 Vidzemes FC/Valka
Rādīt ierakstus