Jau pavisam drīz būsim sagaidījuši vienus no Latvijas sieviešu futbola gada lielākajiem svētkiem - "Live Your Goals" festivālu.

Kopīgi nodemonstrēsim, ka esam kā liela ģimene, kas gaida savas jaunās futbola princeses!

 Meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals" jeb "Sapņi piepildās" ir lieliska iespēja meitenēm vecumā no 6 līdz 12 gadiem iepazīt futbola skaistumu un sievišķīgumu, kopā ar vienaudzēm un labākajām Latvijas nacionālās izlases spēlētājām svinot futbolu kā svētkus. 

Tajā meitenes varēs ieraudzīt futbolu no citas puses, izjust tā emocionālo un vilinošo dabu uz savas ādas un palīdzēt parādīt, cik sieviešu un meiteņu futbols var būt skaists.

Šīgada festivāls norisināsies 13. septembrī Rīgas 49. vidusskolas stadionā plkst. 12:00. * Dalībnieku reģistrācija no plkst. 11:00.

Aicinām ikvienu atnākt pamēģināt un atrast savu nākotni! Neizpaliks arī dažādi pārsteigumi un balvas.

"Live Your Goals" ir FIFA īstenota futbola attīstības programma, ar kuras palīdzību Latvijas Futbola federācija vēlas piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pagājušā gada festivālā piedalījās vairāk nekā 150 jaunās futbolistes no visas Latvijas.

Palīdzēsim viens otram ar šī festivāla palīdzību bagātināt savu meiteņu futbola ģimeni un dalīsimies ar informāciju par iespēju piepildīt savus sapņus!

Visa nepieciešamā informācija atrodama šeit - http://www.lff.lv/lv/par-lff/projekti/live-your-goals/

Festivālā ir laipni lūgti arī 5, 13 vai 14 gadīgas meitenes - nekautrējaties un piesakaties ! 

Šo un citu Latvijas sieviešu futbola notikumu aktualitātēm aicinām sekot līdzi sociālā tīkla "Facebook" lapā "Sieviešu Futbols".

Papildus lūgums aizpildīt pieteikumu, par dalību, kas ir pielikumā, norādot tikai klubu un meiteņu skaitu.

Nedēļu pirms festivāla tiks organizēta preses konference , kurā laikā komandām tiks izdalīts FIFA davātāis ekipējums futbola treniņiem.

Katram klubam būs iedoti "Live Your Goals " plakāts , kā arī ielūgumi uz festivālu saskaņā ar pieteikumu.

Gaidīšu Jūsu pieteikumus līdz š. g. 31. augustam!

Būsim aktīvi un bagātināsim savu meiteņu futbola ģimeni!

"Es spēlēju futbolu , nāc arī Tu ! " https://www.youtube.com/watch?v=EsOEhgg0tT4