A GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Valmiera GLASS/BSS - 2 12 22 7 1 4 27 10 17 1
FK Salaspils 12 21 6 3 3 18 22 -4 2
FK Limbaži 12 19 6 1 5 28 23 5 3
FK Pļaviņas DM 12 19 6 1 5 26 18 8 4
DSVK Traktors 12 19 6 1 5 21 19 2 5
FK Priekuļi 12 15 5 0 7 25 32 -7 6
Riga United - 2 12 7 2 1 9 15 36 -21 7
B GRUPA
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Cēsis 14 36 12 0 2 64 18 46 1
FK Smiltene/BJSS - 2 14 32 10 2 2 68 29 39 2
FK Aliance 14 26 8 2 4 39 29 10 3
FK Balvi 14 21 7 0 7 50 40 10 4
FK Alberts 14 19 6 1 7 23 26 -3 5
FK Lielupe 14 15 4 3 7 31 45 -14 6
FK Salacgrīva 14 9 2 3 9 31 74 -43 7
BFK Salaspils 14 4 1 1 12 7 52 -45 8
Spēles par 1.- 4. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Cēsis 6 12 4 0 2 17 16 1 1
FK Salaspils 6 12 4 0 2 12 16 -4 2
FK Smiltene/BJSS - 2 5 9 3 0 2 20 11 9 3
FK Valmiera GLASS/BSS - 2 5 0 0 0 5 8 14 -6 4
Spēles par 11.- 12. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Lielupe 2 6 2 0 0 8 4 4 1
FK Priekuļi 2 0 0 0 2 4 8 -4 2
Spēles par 13.- 14. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Salacgrīva 2 6 2 0 0 12 6 6 1
Riga United - 2 2 0 0 0 2 6 12 -6 2
Spēles par 5.- 6. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Aliance 2 6 2 0 0 8 2 6 1
FK Limbaži 2 0 0 0 2 2 8 -6 2
Spēles par 7.- 8. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Pļaviņas DM 0 0 0 0 0 0 0 0 1
FK Balvi 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Spēles par 9.- 10. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Alberts 2 6 2 0 0 7 2 5 1
DSVK Traktors 2 0 0 0 2 2 7 -5 2

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
23.04.2017 15:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 1 : 2 Riga United - 2
27.04.2017 18:30 A GRUPA FK Priekuļi 2 : 1 DSVK Traktors
29.04.2017 15:00 A GRUPA FK Pļaviņas DM 0 : 1 FK Limbaži Pļaviņu stadions
29.04.2017 18:00 B GRUPA FK Balvi 7 : 2 FK Salacgrīva
29.04.2017 20:00 B GRUPA FK Lielupe 2 : 3 FK Aliance
30.04.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 3 : 1 BFK Salaspils Ķekavas stadions
01.05.2017 16:00 B GRUPA FK Balvi 5 : 7 FK Smiltene/BJSS - 2 Rugāju stadions
03.05.2017 19:30 A GRUPA FK Salaspils 2 : 2 Riga United - 2
04.05.2017 14:00 A GRUPA FK Priekuļi 2 : 0 FK Pļaviņas DM
05.05.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 2 : 2 FK Lielupe
06.05.2017 19:30 B GRUPA FK Aliance 2 : 3 FK Alberts
07.05.2017 12:00 A GRUPA FK Limbaži 5 : 0 FK Priekuļi
07.05.2017 17:00 B GRUPA FK Salacgrīva 2 : 12 SK Cēsis
11.05.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 0 : 2 BFK Salaspils
14.05.2017 13:30 B GRUPA SK Cēsis 3 : 1 FK Balvi Ķekavas stadions
14.05.2017 17:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 0 : 1 FK Salaspils
14.05.2017 17:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 3 : 4 FK Aliance
14.05.2017 17:00 B GRUPA FK Lielupe 5 : 4 FK Salacgrīva
14.05.2017 17:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Valmiera GLASS/BSS - 2 0 : 1 FK Salaspils
15.05.2017 21:20 A GRUPA Riga United - 2 1 : 2 DSVK Traktors
18.05.2017 19:00 A GRUPA FK Priekuļi 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
19.05.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 0 : 1 FK Aliance
19.05.2017 19:45 A GRUPA FK Limbaži 1 : 0 Riga United - 2
20.05.2017 18:00 B GRUPA FK Salacgrīva 0 : 0 FK Alberts
21.05.2017 16:00 B GRUPA FK Lielupe 4 : 0 FK Balvi
24.05.2017 19:00 A GRUPA DSVK Traktors 4 : 1 FK Salaspils Ķeizarmeža stadions
28.05.2017 16:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 2 : 1 FK Alberts
29.05.2017 19:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 0 : 0 DSVK Traktors
01.06.2017 19:30 A GRUPA FK Salaspils 1 : 7 FK Limbaži
02.06.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 4 : 3 FK Balvi
04.06.2017 15:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 6 : 0 BFK Salaspils
04.06.2017 16:15 A GRUPA Riga United - 2 0 : 5 FK Pļaviņas DM
04.06.2017 20:00 B GRUPA FK Lielupe 0 : 5 SK Cēsis
07.06.2017 19:00 A GRUPA FK Limbaži 3 : 1 DSVK Traktors
07.06.2017 20:40 B GRUPA FK Aliance 5 : 3 FK Salacgrīva
10.06.2017 18:00 A GRUPA FK Priekuļi 6 : 0 Riga United - 2
11.06.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 2 : 0 FK Alberts Ķekavas stadions
11.06.2017 16:30 B GRUPA FK Salacgrīva 9 : 1 BFK Salaspils
11.06.2017 16:30 B GRUPA FK Aliance 3 : 0 FK Balvi
11.06.2017 20:00 B GRUPA FK Lielupe 1 : 2 FK Smiltene/BJSS - 2
13.06.2017 16:00 A GRUPA FK Pļaviņas DM 3 : 0 FK Salaspils Pļaviņu stadions
15.06.2017 19:30 A GRUPA FK Salaspils 3 : 0 FK Priekuļi
16.06.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 1 : 10 FK Balvi
18.06.2017 16:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 14 : 1 FK Salacgrīva
21.06.2017 19:00 A GRUPA DSVK Traktors 2 : 1 FK Pļaviņas DM Ķeizarmeža stadions
29.06.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 2 : 3 FK Lielupe
01.07.2017 12:30 B GRUPA FK Aliance 1 : 2 SK Cēsis
05.07.2017 19:00 A GRUPA DSVK Traktors 4 : 1 FK Priekuļi Ķeizarmeža stadions
06.07.2017 17:00 A GRUPA Riga United - 2 1 : 3 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
07.07.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 0 : 3 SK Cēsis
08.07.2017 16:00 A GRUPA FK Limbaži 2 : 3 FK Pļaviņas DM
08.07.2017 17:00 B GRUPA FK Salacgrīva 1 : 5 FK Balvi
09.07.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 1 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2 Ķekavas stadions
09.07.2017 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 1 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2 Ķekavas stadions
09.07.2017 17:00 B GRUPA FK Aliance 5 : 5 FK Lielupe
12.07.2017 18:00 A GRUPA DSVK Traktors 1 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 2 Ķeizarmeža stadions
12.07.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 0 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
15.07.2017 14:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 9 : 2 FK Lielupe
16.07.2017 16:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 5 : 0 FK Pļaviņas DM
18.07.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 0 : 2 FK Aliance
20.07.2017 19:30 A GRUPA FK Priekuļi 5 : 0 FK Limbaži
22.07.2017 12:15 A GRUPA Riga United - 2 1 : 2 FK Salaspils
23.07.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 16 : 1 FK Salacgrīva Ķekavas stadions
23.07.2017 15:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 6 : 3 FK Balvi
23.07.2017 17:00 B GRUPA FK Lielupe 3 : 0 BFK Salaspils
24.07.2017 20:40 A GRUPA DSVK Traktors 1 : 4 Riga United - 2
26.07.2017 19:30 Spēles par 1.- 4. vietu FK Salaspils 2 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
26.07.2017 19:30 A GRUPA FK Salaspils 2 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
28.07.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 0 : 3 FK Alberts
29.07.2017 16:00 A GRUPA FK Pļaviņas DM 7 : 2 FK Priekuļi Pļaviņu stadions
29.07.2017 18:00 B GRUPA FK Balvi 1 : 6 SK Cēsis Rugāju stadions
30.07.2017 16:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 4 : 0 FK Limbaži
30.07.2017 17:00 B GRUPA FK Salacgrīva 0 : 0 FK Lielupe
30.07.2017 17:00 B GRUPA FK Aliance 3 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
03.08.2017 19:30 A GRUPA FK Salaspils 2 : 1 DSVK Traktors
05.08.2017 16:00 B GRUPA FK Alberts 2 : 0 FK Salacgrīva
05.08.2017 16:00 B GRUPA FK Balvi 6 : 0 FK Lielupe Rugāju stadions
05.08.2017 17:00 B GRUPA FK Aliance 3 : 0 BFK Salaspils
06.08.2017 16:00 A GRUPA FK Pļaviņas DM 2 : 3 FK Valmiera GLASS/BSS - 2 Pļaviņu stadions
06.08.2017 16:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Smiltene/BJSS - 2 3 : 4 SK Cēsis
06.08.2017 16:00 B GRUPA FK Smiltene/BJSS - 2 3 : 4 SK Cēsis
07.08.2017 20:40 A GRUPA Riga United - 2 2 : 5 FK Limbaži
09.08.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 0 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
11.08.2017 19:30 B GRUPA FK Alberts 3 : 2 SK Cēsis
12.08.2017 17:00 A GRUPA Riga United - 2 0 : 3 FK Pļaviņas DM
13.08.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 2 : 1 FK Lielupe Ķekavas stadions
13.08.2017 15:00 B GRUPA FK Salacgrīva 1 : 3 FK Aliance
13.08.2017 16:00 A GRUPA FK Valmiera GLASS/BSS - 2 4 : 0 FK Priekuļi
13.08.2017 16:00 A GRUPA FK Limbaži 2 : 2 FK Salaspils
16.08.2017 19:00 A GRUPA DSVK Traktors 3 : 2 FK Limbaži Ķeizarmeža stadions
17.08.2017 19:30 B GRUPA BFK Salaspils 0 : 3 FK Salacgrīva
19.08.2017 12:15 A GRUPA Riga United - 2 2 : 5 FK Priekuļi
19.08.2017 17:00 B GRUPA FK Balvi 4 : 3 FK Aliance Rugāju stadions
19.08.2017 17:00 A GRUPA FK Salaspils 0 : 0 FK Pļaviņas DM
20.08.2017 14:00 B GRUPA FK Balvi 2 : 0 FK Alberts Rugāju stadions
24.08.2017 19:30 A GRUPA FK Priekuļi 1 : 2 FK Salaspils
26.08.2017 15:00 A GRUPA FK Pļaviņas DM 2 : 1 DSVK Traktors Pļaviņu stadions
26.08.2017 18:00 B GRUPA FK Balvi 3 : 0 BFK Salaspils
27.08.2017 14:00 A GRUPA FK Limbaži 0 : 2 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
27.08.2017 14:00 B GRUPA SK Cēsis 3 : 1 FK Aliance Ķekavas stadions
27.08.2017 16:00 B GRUPA FK Lielupe 3 : 5 FK Alberts
27.08.2017 16:30 B GRUPA FK Salacgrīva 4 : 4 FK Smiltene/BJSS - 2
03.09.2017 19:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Salaspils 5 : 0 SK Cēsis
06.09.2017 18:30 Spēles par 9.- 10. vietu DSVK Traktors 2 : 4 FK Alberts Ķeizarmeža stadions
09.09.2017 12:45 Spēles par 13.- 14. vietu Riga United - 2 3 : 6 FK Salacgrīva
09.09.2017 16:00 Spēles par 11.- 12. vietu FK Lielupe 4 : 2 FK Priekuļi
10.09.2017 13:00 Spēles par 5.- 6. vietu FK Limbaži 2 : 3 FK Aliance
10.09.2017 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 5 : 1 FK Salaspils Ķekavas stadions
11.09.2017 19:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Valmiera GLASS/BSS - 2 3 : 4 FK Smiltene/BJSS - 2
14.09.2017 18:00 Spēles par 9.- 10. vietu FK Alberts 3 : 0 DSVK Traktors
16.09.2017 12:00 Spēles par 11.- 12. vietu FK Priekuļi 2 : 4 FK Lielupe
16.09.2017 16:00 Spēles par 5.- 6. vietu FK Aliance 5 : 0 FK Limbaži
17.09.2017 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Salaspils 2 : 0 FK Smiltene/BJSS - 2
17.09.2017 15:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Valmiera GLASS/BSS - 2 3 : 4 SK Cēsis
23.09.2017 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Smiltene/BJSS - 2 10 : 1 FK Salaspils
23.09.2017 14:00 Spēles par 13.- 14. vietu FK Salacgrīva 6 : 3 Riga United - 2
24.09.2017 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 3 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2 Ķekavas stadions
Rādīt ierakstus