Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
12 28 9 1 2 45 16 29 1
SK Cēsis 12 22 7 1 4 34 22 12 2
FK Staiceles Bebri - 2 12 22 7 1 4 38 21 17 3
FK Balvi 12 17 5 2 5 25 37 -12 4
FK Smiltene/BJSS - 2 12 17 5 2 5 37 42 -5 5
FK Limbaži 12 8 2 2 8 21 54 -33 6
FK Priekuļi 12 7 2 1 9 23 31 -8 7
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Alberts 12 29 9 2 1 32 5 27 1
FK Pļaviņas DM 12 27 9 0 3 51 16 35 2
FK Aliance 12 20 6 2 4 30 22 8 3
FK Salaspils 12 19 6 1 5 20 24 -4 4
FK Salacgrīva 12 13 4 1 7 19 30 -11 5
Riga United - 2 12 8 2 2 8 13 26 -13 6
FK Lielupe 12 6 2 0 10 8 50 -42 7
Spēles par 1.- 4. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
6 15 5 0 1 24 12 12 1
SK Cēsis 6 15 5 0 1 15 7 8 2
FK Alberts 6 3 1 0 5 6 13 -7 3
FK Pļaviņas DM 6 3 1 0 5 10 23 -13 4
Spēles par 11.- 12. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Limbaži 2 6 2 0 0 11 3 8 1
Riga United - 2 2 0 0 0 2 3 11 -8 2
Spēles par 13.- 14. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Priekuļi 2 6 2 0 0 13 0 13 1
FK Lielupe 2 0 0 0 2 0 13 -13 2
Spēles par 5.- 6. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Staiceles Bebri - 2 2 3 1 0 1 11 4 7 1
FK Aliance 2 3 1 0 1 4 11 -7 2
Spēles par 7.- 8. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Balvi 2 6 2 0 0 11 1 10 1
FK Salaspils 2 0 0 0 2 1 11 -10 2
Spēles par 9.- 10. vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Smiltene/BJSS - 2 2 6 2 0 0 9 4 5 1
FK Salacgrīva 2 0 0 0 2 4 9 -5 2

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
30.04.2016 19:30 Rietumu grupa FK Aliance 3 : 1 FK Pļaviņas DM
05.05.2016 19:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 1 : 3 FK Priekuļi
05.05.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 1 : 0 FK Lielupe
07.05.2016 16:00 Austrumu grupa FK Limbaži 1 : 1 SK Cēsis
07.05.2016 19:00 Rietumu grupa FK Alberts 3 : 1 FK Salacgrīva
12.05.2016 19:00 Austrumu grupa FK Limbaži 3 : 0 FK Priekuļi
12.05.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 2 : 1 Riga United - 2
14.05.2016 17:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Alberts 3 : 1 FK Pļaviņas DM
14.05.2016 17:00 Rietumu grupa FK Alberts 3 : 1 FK Pļaviņas DM
14.05.2016 19:30 Rietumu grupa FK Aliance 3 : 2 FK Lielupe
15.05.2016 13:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 7 : 1 FK Balvi
18.05.2016 19:00 Austrumu grupa 4 : 2 FK Staiceles Bebri - 2
19.05.2016 19:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 1 : 2 SK Cēsis
20.05.2016 19:30 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 4 : 1 FK Balvi
21.05.2016 15:15 Rietumu grupa Riga United - 2 1 : 1 FK Aliance
21.05.2016 17:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 6 : 1 FK Salacgrīva Pļaviņu stadions
22.05.2016 15:00 Austrumu grupa FK Balvi 3 : 3 FK Limbaži
22.05.2016 16:00 Rietumu grupa FK Lielupe 0 : 6 FK Alberts
25.05.2016 19:00 Austrumu grupa 6 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
28.05.2016 18:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 1 : 4 FK Salaspils
31.05.2016 19:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 2 : 2 FK Smiltene/BJSS - 2
01.06.2016 19:00 Austrumu grupa FK Limbaži 1 : 2
03.06.2016 19:30 Rietumu grupa FK Alberts 2 : 0 Riga United - 2
04.06.2016 19:30 Rietumu grupa FK Aliance 4 : 2 FK Salaspils
05.06.2016 14:00 Rietumu grupa FK Lielupe 0 : 3 FK Salacgrīva
05.06.2016 14:00 Austrumu grupa SK Cēsis 4 : 0 FK Balvi
08.06.2016 19:30 Austrumu grupa FK Limbaži 0 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
09.06.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 0 : 0 FK Alberts
11.06.2016 12:00 Austrumu grupa FK Balvi 3 : 1 FK Priekuļi
11.06.2016 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu 3 : 2 SK Cēsis
11.06.2016 14:00 Austrumu grupa 3 : 2 SK Cēsis
11.06.2016 16:00 Rietumu grupa FK Lielupe 0 : 6 FK Pļaviņas DM
12.06.2016 15:15 Rietumu grupa Riga United - 2 0 : 2 FK Salacgrīva
14.06.2016 19:30 Rietumu grupa FK Alberts 1 : 1 FK Aliance
16.06.2016 19:00 Austrumu grupa FK Limbaži 1 : 5 FK Staiceles Bebri - 2
17.06.2016 19:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 1 : 3
18.06.2016 11:45 Rietumu grupa Riga United - 2 3 : 0 FK Pļaviņas DM
18.06.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 4 : 1 FK Salacgrīva
22.06.2016 19:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 2 : 2 FK Smiltene/BJSS - 2
26.06.2016 17:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 5 : 0 FK Salaspils Pļaviņu stadions
26.06.2016 17:00 Rietumu grupa Riga United - 2 3 : 1 FK Lielupe
03.07.2016 14:00 Austrumu grupa SK Cēsis 1 : 2 FK Staiceles Bebri - 2
09.07.2016 14:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 3 : 4 FK Aliance
17.07.2016 15:00 Austrumu grupa 6 : 0 FK Balvi
21.07.2016 19:00 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 3 : 1 FK Priekuļi
22.07.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 2 : 5 FK Pļaviņas DM
23.07.2016 12:15 Rietumu grupa FK Lielupe 2 : 1 Riga United - 2
23.07.2016 18:00 Rietumu grupa FK Aliance 1 : 2 FK Salacgrīva
24.07.2016 16:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 0 : 2 SK Cēsis
24.07.2016 17:00 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 9 : 2 FK Limbaži
28.07.2016 19:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 1 : 2 FK Staiceles Bebri - 2
31.07.2016 14:00 Austrumu grupa SK Cēsis 4 : 1 FK Limbaži
31.07.2016 14:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 0 : 3 FK Alberts
31.07.2016 15:00 Rietumu grupa FK Lielupe 2 : 1 FK Salaspils
31.07.2016 16:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 3 : 1 FK Aliance Pļaviņu stadions
03.08.2016 19:00 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 0 : 3
04.08.2016 19:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 11 : 1 FK Limbaži
04.08.2016 20:40 Rietumu grupa Riga United - 2 0 : 2 FK Salaspils
06.08.2016 16:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Pļaviņas DM 1 : 0 FK Alberts Pļaviņu stadions
06.08.2016 16:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 1 : 0 FK Alberts Pļaviņu stadions
07.08.2016 14:00 Rietumu grupa FK Lielupe 0 : 6 FK Aliance
07.08.2016 16:00 Austrumu grupa FK Balvi 3 : 2 FK Staiceles Bebri - 2
07.08.2016 16:00 Austrumu grupa SK Cēsis 10 : 4 FK Smiltene/BJSS - 2
11.08.2016 19:00 Rietumu grupa FK Alberts 5 : 0 FK Lielupe
11.08.2016 19:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 4 : 1
12.08.2016 19:30 Austrumu grupa FK Balvi 5 : 2 FK Smiltene/BJSS - 2
13.08.2016 18:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 2 : 3 FK Pļaviņas DM
13.08.2016 19:30 Rietumu grupa FK Aliance 4 : 2 Riga United - 2
14.08.2016 12:00 Austrumu grupa SK Cēsis 2 : 1 FK Priekuļi
14.08.2016 14:00 Austrumu grupa FK Limbaži 6 : 2 FK Balvi
16.08.2016 19:00 Austrumu grupa 9 : 0 FK Limbaži
18.08.2016 19:30 Rietumu grupa FK Salaspils 2 : 1 FK Aliance
20.08.2016 13:00 Austrumu grupa FK Balvi 3 : 0 SK Cēsis
21.08.2016 14:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 2 : 1 FK Lielupe
21.08.2016 16:00 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 0 : 6 FK Staiceles Bebri - 2
22.08.2016 20:45 Rietumu grupa Riga United - 2 0 : 2 FK Alberts
26.08.2016 19:00 Rietumu grupa FK Alberts 4 : 0 FK Salaspils
27.08.2016 15:00 Austrumu grupa FK Priekuļi 1 : 3 FK Balvi
27.08.2016 17:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 13 : 0 FK Lielupe Pļaviņu stadions
28.08.2016 13:00 Rietumu grupa FK Salacgrīva 1 : 1 Riga United - 2
28.08.2016 14:00 Austrumu grupa SK Cēsis 2 : 1
28.08.2016 14:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 2 : 1
28.08.2016 17:00 Austrumu grupa FK Staiceles Bebri - 2 5 : 2 FK Limbaži
31.08.2016 19:00 Austrumu grupa 6 : 0 FK Priekuļi
03.09.2016 14:00 Rietumu grupa FK Pļaviņas DM 7 : 1 Riga United - 2 Pļaviņu stadions
03.09.2016 19:30 Rietumu grupa FK Aliance 1 : 3 FK Alberts
04.09.2016 14:00 Austrumu grupa FK Balvi 1 : 1
04.09.2016 15:00 Austrumu grupa FK Smiltene/BJSS - 2 5 : 4 SK Cēsis
09.09.2016 18:30 Spēles par 7.- 8. vietu FK Balvi 4 : 1 FK Salaspils
10.09.2016 13:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Pļaviņas DM 2 : 6 Pļaviņu stadions
11.09.2016 15:00 Spēles par 1.- 4. vietu 6 : 4 FK Pļaviņas DM
11.09.2016 15:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 2 : 1 FK Alberts
11.09.2016 16:00 Spēles par 5.- 6. vietu FK Staiceles Bebri - 2 9 : 1 FK Aliance
11.09.2016 17:00 Spēles par 13.- 14. vietu FK Lielupe 0 : 9 FK Priekuļi
15.09.2016 19:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Alberts 0 : 1 SK Cēsis
15.09.2016 20:40 Spēles par 11.- 12. vietu Riga United - 2 3 : 6 FK Limbaži
16.09.2016 18:30 Spēles par 13.- 14. vietu FK Priekuļi 4 : 0 FK Lielupe
17.09.2016 17:00 Spēles par 11.- 12. vietu FK Limbaži 5 : 0 Riga United - 2
18.09.2016 13:00 Spēles par 1.- 4. vietu SK Cēsis 5 : 1 FK Pļaviņas DM
18.09.2016 16:00 Spēles par 5.- 6. vietu FK Aliance 3 : 2 FK Staiceles Bebri - 2
21.09.2016 20:15 Spēles par 1.- 4. vietu 3 : 1 FK Alberts
22.09.2016 18:30 Spēles par 7.- 8. vietu FK Salaspils 0 : 7 FK Balvi
25.09.2016 14:00 Spēles par 9.- 10. vietu FK Salacgrīva 0 : 3 FK Smiltene/BJSS - 2
25.09.2016 15:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Pļaviņas DM 1 : 3 SK Cēsis Pļaviņu stadions
25.09.2016 15:00 Spēles par 1.- 4. vietu FK Alberts 1 : 5
02.10.2016 15:30 Spēles par 9.- 10. vietu FK Smiltene/BJSS - 2 6 : 4 FK Salacgrīva
Rādīt ierakstus