- Piektdiena, 18 Jūnijs 2021
Oktobris, Novembris
0
ATCELTS, Cēsis, VALMIERAS IELA 4
2011. gada zēni
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. LAUKUMS |
2. LAUKUMS |
|||||
A GRUPA / sp. laiks 1x20 min |
B GRUPA / sp. laiks 1x20 min |
|||||
1. |
09:30 |
FK VEINA |
BSSC IKŠĶILE |
09:30 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
2. |
09:55 |
OGRES NSC |
VALMIERA FC/BSS |
09:55 |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
SK SUPER NOVA/VANGAŽI |
3. |
10:20 |
MFK ALIANSE |
BSSC IKŠĶILE |
10:20 |
FC GAUJA |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
4. |
10:45 |
VALMIERA FC/BSS |
FK VEINA |
10:45 |
SK SUPER NOVA/VANGAŽI |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
5. |
11:10 |
OGRES NSC |
MFK ALIANSE |
11:10 |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
FC GAUJA |
6. |
11:35 |
VALMIERA FC/BSS |
BSSC IKŠĶILE |
11:35 |
SK SUPER NOVA/VANGAŽI |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
7. |
12:00 |
MFK ALIANSE |
FK VEINA |
12:00 |
FC GAUJA |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
8. |
12:25 |
BSSC IKŠĶILE |
OGRES NSC |
12:25 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
9. |
12:50 |
MFK ALIANSE |
VALMIERA FC/BSS |
12:50 |
FC GAUJA |
SK SUPER NOVA/VANGAŽI |
10. |
13:15 |
FK VEINA |
OGRES NSC |
13:15 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
C GRUPA / sp. laiks 1x20. min |
D GRUPA / sp. laiks 1x20 min |
|||||
1. |
13.40 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
FK SMILTENE/BJSS |
13.40 |
VALMIERA FC BSS - 3 |
FC GAUJA - 2 |
2. |
14.05 |
FK SIGULDA |
MFK ALIANSE - 2 |
14.05 |
VALKAS NOV. BJSS |
FC PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
3. |
14.30 |
FC PRIEKUĻI/CPSS |
FK SMILTENE/BJSS |
14.30 |
SK LĪDERIS |
FC GAUJA - 2 |
4. |
14.55 |
MFK ALIANSE - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
14.55 |
FC PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
VALMIERA FC BSS - 3 |
5. |
15.20 |
FK SIGULDA |
FC PRIEKUĻI/CPSS |
15.20 |
VALKAS NOV. BJSS |
SK LĪDERIS |
6. |
15.45 |
MFK ALIANSE - 2 |
FK SMILTENE/BJSS |
15.45 |
FC PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
FC GAUJA - 2 |
7. |
16.10 |
FC PRIEKUĻI/CPSS |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
16.10 |
SK LĪDERIS |
VALMIERA FC BSS - 3 |
8. |
16.35 |
FK SMILTENE/BJSS |
FK SIGULDA |
16.35 |
FC GAUJA - 2 |
VALKAS NOV. BJSS |
9. |
17.00 |
FC PRIEKUĻI/CPSS |
MFK ALIANSE - 2 |
17.00 |
SK LĪDERIS |
FC PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
10. |
17.25 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
FK SIGULDA |
17.25 |
VALMIERA FC BSS - 3 |
VALKAS NOV. BJSS |
ATCELTS, VALMIERA, ČEMPIONU IELA 2
2013. gada zēni
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. LAUKUMS |
2. LAUKUMS |
|||||
A GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
A GRUPA /sp. laiks 1x12 min |
|||||
1. |
09:30 |
FK SMILTENE/BJSS |
BSSC IKŠĶILE |
09:30 |
FK ĶEGUMS |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
2. |
09:50 |
FC GAUJA |
FK AUDA |
09:50 |
BSSC IKŠĶILE |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
3. |
10:10 |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
FK SMILTENE/BJSS |
10:10 |
FK AUDA |
FK ĶEGUMS |
4. |
10:30 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
10:30 |
FK SMILTENE/BJSS |
FK AUDA |
5. |
10:50 |
FK ĶEGUMS |
FC GAUJA |
10:50 |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
BSSC IKŠĶILE |
6. |
11:10 |
FK AUDA |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
11:10 |
FC GAUJA |
FK SMILTENE/BJSS |
7. |
11:30 |
BSSC IKŠĶILE |
FK AUDA |
11:30 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
FC GAUJA |
8. |
11:50 |
FK SMILTENE/BJSS |
FK ĶEGUMS |
11:50 |
FK AUDA |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
9. |
12:10 |
FC GAUJA |
BSSC IKŠĶILE |
12:10 |
FK ĶEGUMS |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
10. |
12:30 |
SK SUPER NOVA/SIGULDA |
FC GAUJA |
12:30 |
BSSC IKŠĶILE |
FK ĶEGUMS |
11. |
12:50 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/PĀRDAUGAVA |
FK SMILTENE/BJSS |
|||
3. LAUKUMS |
4. LAUKUMS |
|||||
B GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
B GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
|||||
1. |
09:30 |
FK VALOR |
FK SIGULDA |
09:30 |
FS GARKALNE |
FK VEINA |
2. |
09:50 |
VALMIERA FC/BSS |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
09:50 |
FK SIGULDA |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
3. |
10:10 |
FK VEINA |
FK VALOR |
10:10 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
FS GARKALNE |
4. |
10:30 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
FK VEINA |
10:30 |
FK VALOR |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
5. |
10:50 |
FS GARKALNE |
VALMIERA FC/BSS |
10:50 |
FK VEINA |
FK SIGULDA |
6. |
11:10 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
11:10 |
VALMIERA FC/BSS |
FK VALOR |
7. |
11:30 |
FK SIGULDA |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
11:30 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
VALMIERA FC/BSS |
8. |
11:50 |
FK VALOR |
FS GARKALNE |
11:50 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
FK VEINA |
9. |
12:10 |
VALMIERA FC/BSS |
FK SIGULDA |
12:10 |
FS GARKALNE |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
10. |
12:30 |
FK VEINA |
VALMIERA FC/BSS |
12:30 |
FK SIGULDA |
FS GARKALNE |
11. |
12:50 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY/LSPA |
FK VALOR |
12:50 |
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
1. LAUKUMS |
2. LAUKUMS |
|||||
C GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
C GRUPA /sp. laiks 1x12 min |
|||||
1. |
13.10 |
FK AUDA - 2 |
FK ĶEGUMS - 2 |
13.10 |
OGRES NSC - 2 |
OGRES NSC |
2. |
13.30 |
MFK ALIANSE - 2 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
13.30 |
FK ĶEGUMS - 2 |
SK BALTIKA |
3. |
13.50 |
OGRES NSC |
FK AUDA - 2 |
13.50 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
OGRES NSC - 2 |
4. |
14.10 |
SK BALTIKA |
OGRES NSC |
14.10 |
FK AUDA - 2 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
5. |
14.30 |
OGRES NSC - 2 |
MFK ALIANSE - 2 |
14.30 |
OGRES NSC |
FK ĶEGUMS - 2 |
6. |
14.50 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
SK BALTIKA |
14.50 |
MFK ALIANSE - 2 |
FK AUDA - 2 |
7. |
15.10 |
FK ĶEGUMS - 2 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
15.10 |
SK BALTIKA |
MFK ALIANSE - 2 |
8. |
15.30 |
FK AUDA - 2 |
OGRES NSC - 2 |
15.30 |
SK SUPER NOVA/SUNTAŽI |
OGRES NSC |
9. |
15.50 |
MFK ALIANSE - 2 |
FK ĶEGUMS - 2 |
15.50 |
OGRES NSC - 2 |
SK BALTIKA |
10. |
16.10 |
OGRES NSC |
MFK ALIANSE - 2 |
16.10 |
FK ĶEGUMS - 2 |
OGRES NSC - 2 |
11. |
16.30 |
SK BALTIKA |
FK AUDA - 2 |
|||
3. LAUKUMS |
4. LAUKUMS |
|||||
D GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
D GRUPA / sp. laiks 1x12 min |
|||||
1. |
13.10 |
FC GAUJA - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 3 |
13.10 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
FK SMILTENE/BJSS - 2 |
2. |
13.30 |
FK PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
FK SIGULDA - 2 |
13.30 |
FK SMILTENE/BJSS - 2 |
FC GAUJA - 2 |
3. |
13.50 |
FK PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 3 |
13.50 |
FK SIGULDA - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
4. |
14.10 |
FK SMILTENE/BJSS - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 3 |
14.10 |
FC GAUJA - 2 |
FK SIGULDA - 2 |
5. |
14.30 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
FK PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
14.30 |
FK SIGULDA - 2 |
FK SMILTENE/BJSS - 2 |
6. |
14.50 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 3 |
14.50 |
FK PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
FC GAUJA - 2 |
7. |
15.10 |
FK SIGULDA - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 3 |
15.10 |
FC GAUJA - 2 |
VALMIERA FC/BSS - 2 |
8. |
15.30 |
FK SMILTENE/BJSS - 2 |
FK PRIEKUĻI/CPSS - 2 |
15.30 |
ATCELTS, OGRE, MEŽA PROSPEKTS 14
VIDZEMES KAUSS U-12/2009. gada zēni
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Spēles laiks 1x20 min |
|||
1. |
9.30 |
OGERS NSC |
MFK ALIANSE |
2. |
9.55 |
SK SUPER NOVA |
FS GARKALNE |
3. |
10.20 |
VALMIERA FC/BSS |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
4. |
10.45 |
FS GARKALNE |
OGERS NSC |
5. |
11.10 |
VALMIERA FC/BSS |
MFK ALIANSE |
6. |
11.35 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
SK SUPER NOVA |
7. |
12.00 |
FS GARKALNE |
MFK ALIANSE |
8. |
12.25 |
OGERS NSC |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
9. |
12.50 |
SK SUPER NOVA |
VALMIERA FC/BSS |
10. |
13.15 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
FS GARKALNE |
11. |
13.40 |
SK SUPER NOVA |
MFK ALIANSE |
12. |
14.05 |
VALMIERA FC/BSS |
OGERS NSC |
13. |
14.30 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
MFK ALIANSE |
14. |
14.55 |
OGERS NSC |
SK SUPER NOVA |
15. |
15.20 |
FS GARKALNE |
VALMIERA FC/BSS |
ATCELTS, CĒSIS, VALMIERAS IELA 4
VIDZEMES KAUSS U-12/2009. gada zēni
N.P.K. |
Laiks |
Komanda 1 |
Komanda 2 |
Spēles laiks 1x25 min |
|||
1. |
9.30 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
2. |
10.00 |
FK SMILTENE/BJSS |
GULBENES BJSS |
3. |
10.30 |
JFK DAUGAVA |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
4. |
11.00 |
GULBENES BJSS |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
5. |
11.30 |
FK SMILTENE/BJSS |
JFK DAUGAVA |
6. |
12.00 |
GULBENES BJSS |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
7. |
12.30 |
JFK DAUGAVA |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
8. |
13.00 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS |
FK SMILTENE/BJSS |
9. |
13.30 |
JFK DAUGAVA |
GULBENES BJSS |
10. |
14.00 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
FK SMILTENE/BJSS |