- Otrdiena, 09 Aprīlis 2019
Vidzemes jaunatnes festivāls 2019
2009. gada zēni
Vidzemes jaunatnes festivāli 2009. gada zēniem, futbolā 8:8, norisināsies sekojošos datumos un vietās:
28. aprīlis - CĒSIS
19. maijs - SMILTENE
18. jūnijs - CARNIKAVA
20. augusts - VALMIERA
8. septembris – CARNIKAVA
A grupa
28. aprīlis |
19. maijs |
18. jūnijs |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
1 |
FC REAL PRO |
1 |
FC REAL PRO |
1 |
FC REAL PRO |
2 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
2 |
CARNIKAVAS NP |
2 |
SMILTENES BJSS |
3 |
FS GARKALNE/RAKARI |
3 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
3 |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
4 |
SMILTENES BJSS |
4 |
FS GARKALNE/RAKARI |
4 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
5 |
OGRES NSC |
5 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
5 |
+
20. augusts |
8. septembris |
6. oktobris |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
OGRES NSC |
1 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
1 |
OGRES NSC |
1 |
FC REAL PRO |
2 |
FC REAL PRO |
2 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
2 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS |
3 |
OGRES NSC |
3 |
CARNIKAVAS NP |
3 |
CARNIKAVAS NP |
4 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
4 |
FC REAL PRO |
4 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
5 |
SMILTENES BJSS |
5 |
FS GARKALNE/RAKARI |
5 |
B grupa
28. aprīlis |
19. maijs |
18. jūnijs |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
OGRES NSC |
6 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
6 |
OGRES NSC |
6 |
FS GARKALNE/RAKARI |
7 |
CARNIKAVAS NP |
7 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
7 |
CARNIKAVAS NP |
8 |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
8 |
SMILTENES BJSS |
8 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
9 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
9 |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
9 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS -2 |
10 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
10 |
SMILTENES BJSS - 2 |
10 |
+
20. augusts |
8. septembris |
6. oktobris |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
SMILTENES BJSS |
6 |
CARNIKAVAS NP |
6 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
6 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY |
7 |
FS GARKALNE/RAKARI |
7 |
SMILTENES BJSS |
7 |
FS GARKALNE/RAKARI |
8 |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
8 |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
8 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
9 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
9 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
9 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
10 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2 |
10 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
10 |
C grupa
28. aprīlis |
19. maijs |
18. jūnijs |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
11 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
11 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
11 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
12 |
SMILTENES BJSS - 2 |
12 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
12 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
13 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2 |
13 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2 |
13 |
SMILTENES BJSS - 2 |
14 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
14 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
14 |
+
20. augusts |
8. septembris |
6. oktobris |
|||
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
Komandas nosaukums |
Vieta |
FK VEINA/FK ĶEGUMS |
11 |
LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS |
11 |
FK PRIEKUĻI/CPSS |
|
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2 |
12 |
FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2 |
12 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2 |
|
SMILTENES BJSS - 2 |
13 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
13 |
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
|
VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3 |
14 |
SMILTENES BJSS - 2 |
14 |
SMILTENES BJSS - 2 |
6. oktobris - OGRE
Festivāla dienā, visas komandas sabrauc vienā vietā. Komandas pēc spēka sadalītas trīs grupās A, B, C. Komandas, savas grupas ietvaros, spēlē savā starpā, max 3-4 spēles dienā, spēles laiks 1 x 20 min.