Augusts - Oktobris

 

2. AUGUSTS, CARNIKAVA, SMILŠU IELA 1
2010. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

9.30

VALMIERA FC/VSS

MFK ALIANSE

9.30

LIMBAŽU NSS

FK PRIEKUĻI/CPSS

2.

9.55

GULBENES BJSS

FUTBOLA PARKS ACADEMY

9.55

FC GAUJA

SK SUPER NOVA/SIGULDA

3.

10.20

FK AUDA

MFK ALIANSE

10.20

MFK ALIANSE - 2

FK PRIEKUĻI/CPSS

4.

10.45

FUTBOLA PARKS ACADEMY

VALMIERA FC/VSS

10.45

SK SUPER NOVA/SIGULDA

LIMBAŽU NSS

5.

11.10

GULBENES BJSS

FK AUDA

11.10

FC GAUJA

MFK ALIANSE - 2

6.

11.35

FUTBOLA PARKS ACADEMY

MFK ALIANSE

11.35

SK SUPER NOVA/SIGULDA

FK PRIEKUĻI/CPSS

7.

12.00

FK AUDA

VALMIERA FC/VSS

12.00

MFK ALIANSE - 2

LIMBAŽU NSS

8.

12.25

MFK ALIANSE

GULBENES BJSS

12.25

FK PRIEKUĻI/CPSS

FC GAUJA

9.

12.50

FK AUDA

FUTBOLA PARKS ACADEMY

12.50

MFK ALIANSE - 2

SK SUPER NOVA/SIGULDA

10.

13.15

VALMIERA FC/VSS

GULBENES BJSS

13.15

LIMBAŽU NSS

FC GAUJA

   

C GRUPA / sp. laiks 1x20. min

 

D GRUPA / sp. laiks 1x25 min

1.

13.40

LIMBAŽU NSS/ALOJA

FK VALOR/ROPAŽI

13.40

FK SMILTENE/BJSS

VALMIERA FC/VSS - 2

2.

14.05

FK SIGULDA

FS GARKALNE

14.10

FK AUDA - 2

FK SIGULDA - 2

3.

14.30

OGRES NSC

FK VALOR/ROPAŽI

14.40

FK SMILTENE/BJSS

FK SIGULDA - 2

4.

14.55

FS GARKALNE

LIMBAŽU NSS/ALOJA

15.10

FK AUDA - 2

VALMIERA FC/VSS - 2

5.

15.20

FK SIGULDA

OGRES NSC

15.40

FK SMILTENE/BJSS

FK AUDA - 2

6.

15.45

FS GARKALNE

FK VALOR/ROPAŽI

16.10

FK SIGULDA - 2

VALMIERA FC/VSS - 2

7.

16.10

OGRES NSC

LIMBAŽU NSS/ALOJA

     

8.

16.35

FK VALOR/ROPAŽI

FK SIGULDA

 

C GRUPA / sp. laiks 1x20. min

9.

17.00

OGRES NSC

FS GARKALNE

17.00

LIMBAŽU NSS/ALOJA

FK SIGULDA


 

9. AUGUSTS, CARNIKAVA, SMILŠU IELA 1

2011. gada zēni  

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

9.30

FUTBPLA PARKS ACADEMY

FK PRIEKUĻI/CPSS

9.30

FK SIGULDA

FC GAUJA

2.

9.55

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

VALMIERA FC/VSS

9.55

FK VALOR

SK SUPER NOVA/VANGAŽI

3.

10.20

MFK ALIANSE

FK PRIEKUĻI/CPSS

10.20

OGRES NSC

FC GAUJA

4.

10.45

VALMIERA FC/VSS

FUTBPLA PARKS ACADEMY

10.45

SK SUPER NOVA/VANGAŽI

FK SIGULDA

5.

11.10

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

MFK ALIANSE

11.10

FK VALOR

OGRES NSC

6.

11.35

VALMIERA FC/VSS

FK PRIEKUĻI/CPSS

11.35

SK SUPER NOVA/VANGAŽI

FC GAUJA

7.

12.00

MFK ALIANSE

FUTBPLA PARKS ACADEMY

12.00

OGRES NSC

FK SIGULDA

8.

12.25

FK PRIEKUĻI/CPSS

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

12.25

FC GAUJA

FK VALOR

9.

12.50

MFK ALIANSE

VALMIERA FC/VSS

12.50

OGRES NSC

SK SUPER NOVA/VANGAŽI

10.

13.15

FUTBPLA PARKS ACADEMY

BSSC IKŠĶILE/FC REAL PRO

13.15

FK SIGULDA

FK VALOR

   

C GRUPA / sp. laiks 1x20. min

 

D GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

13.40

SK SUPER NOVA/SAULKRASTI

FK ĶEGUMS

13.40

FK SIGULDA - 2

LIMBAŽU NSS

2.

14.05

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS

14.05

VALMIERA FC/VSS - 3

MFK ALIANSE - 2

3.

14.30

SK SUPER NOVA/SIGULDA

FK ĶEGUMS

14.30

FC GAUJA - 2

LIMBAŽU NSS

4.

14.55

FK SMILTENE/BJSS

SK SUPER NOVA/SAULKRASTI

14.55

MFK ALIANSE - 2

FK SIGULDA - 2

5.

15.20

MADONAS BJSS

SK SUPER NOVA/SIGULDA

15.20

VALMIERA FC/VSS - 3

FC GAUJA - 2

6.

15.45

FK SMILTENE/BJSS

FK ĶEGUMS

15.45

MFK ALIANSE - 2

LIMBAŽU NSS

7.

16.10

SK SUPER NOVA/SIGULDA

SK SUPER NOVA/SAULKRASTI

16.10

FC GAUJA - 2

FK SIGULDA - 2

8.

16.35

FK ĶEGUMS

MADONAS BJSS

16.35

LIMBAŽU NSS

VALMIERA FC/VSS - 3

9.

17.00

SK SUPER NOVA/SIGULDA

FK SMILTENE/BJSS

17.00

FC GAUJA - 2

MFK ALIANSE - 2

10.

17.25

SK SUPER NOVA/SAULKRASTI

MADONAS BJSS

17.25

FK SIGULDA - 2

VALMIERA FC/VSS - 3

   

E GRUPA / sp. laiks 1x20. min

 

E GRUPA / sp. laiks 1x20. min

1.

17.50

VALMIERA FC/VSS - 2

LIMBAŽU NSS/ALOJA

17.50

VALKAS NOV. BJSS

FK PRIEKUĻI/CPSS

2.

18.15

FK BALTIKA

LIMBAŽU NSS/ALOJA

18.15

FK PRIEKUĻI/CPSS

VALMIERA FC/VSS - 2

3.

18.40

VALKAS NOV. BJSS

FK BALTIKA

18.40

FK PRIEKUĻI/CPSS

LIMBAŽU NSS/ALOJA

4.

19.05

FK BALTIKA

VALMIERA FC/VSS - 2

19.05

LIMBAŽU NSS/ALOJA

VALKAS NOV. BJSS

5.

19.30

FK BALTIKA

FK PRIEKUĻI/CPSS

19.30

VALMIERA FC/VSS - 2

VALKAS NOV. BJSS

 

 

16. AUGUSTS, CARNIKAVA, SMILŠU IELA 1
2012. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

9.30

FS GARKALNE

OGRES NSC

9.30

FK VEINA

SK SUPER NOVA/ SIGULDA

2.

9.55

FUTBOLA PARKS ACADEMY

BSSC IKŠĶILE

9.55

FC GAUJA

MFK ALIANSE

3.

10.20

FK AUDA

OGRES NSC

10.20

FK PRIEKUĻI/ CPSS

SK SUPER NOVA/ SIGULDA

4.

10.45

BSSC IKŠĶILE

FS GARKALNE

10.45

MFK ALIANSE

FK VEINA

5.

11.10

FUTBOLA PARKS ACADEMY

FK AUDA

11.10

FC GAUJA

FK PRIEKUĻI/ CPSS

6.

11.35

BSSC IKŠĶILE

OGRES NSC

11.35

MFK ALIANSE

SK SUPER NOVA/ SIGULDA

7.

12.00

FK AUDA

FS GARKALNE

12.00

FK PRIEKUĻI/ CPSS

FK VEINA

8.

12.25

OGRES NSC

FUTBOLA PARKS ACADEMY

12.25

SK SUPER NOVA/ SIGULDA

FC GAUJA

9.

12.50

FK AUDA

BSSC IKŠĶILE

12.50

FK PRIEKUĻI/ CPSS

MFK ALIANSE

10.

13.15

FS GARKALNE

FUTBOLA PARKS ACADEMY

13.15

FK VEINA

FC GAUJA

   

C GRUPA / sp. laiks 1x20. min

 

D GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

13.40

OGRES NSC - 2

FK AUDA - 2

13.40

VALMIERA FC/VSS - 2

FK SMILTENE/BJSS

2.

14.05

LIMBAŽU NSS

FK ĶEGUMS

14.05

FK SIGULDA

FK BALTIKA

3.

14.30

VALMIERA FC/VSS

FK AUDA - 2

14.30

MADONAS BJSS

FK SMILTENE/BJSS

4.

14.55

FK ĶEGUMS

OGRES NSC - 2

14.55

FK BALTIKA

VALMIERA FC/VSS - 2

5.

15.20

LIMBAŽU NSS

VALMIERA FC/VSS

15.20

FK SIGULDA

MADONAS BJSS

6.

15.45

FK ĶEGUMS

FK AUDA - 2

15.45

FK BALTIKA

FK SMILTENE/BJSS

7.

16.10

VALMIERA FC/VSS

OGRES NSC - 2

16.10

MADONAS BJSS

VALMIERA FC/VSS - 2

8.

16.35

FK AUDA - 2

LIMBAŽU NSS

16.35

FK SMILTENE/BJSS

FK SIGULDA

9.

17.00

VALMIERA FC/VSS

FK ĶEGUMS

17.00

MADONAS BJSS

FK BALTIKA

10.

17.25

OGRES NSC - 2

LIMBAŽU NSS

17.25

VALMIERA FC/VSS - 2

FK SIGULDA

   

E GRUPA / sp. laiks 1x25. min

 

E GRUPA / sp. laiks 1x25. min

1.

17.50

MFK ALIANSE - 2

VALMIERA FC/ VSS - 3

17.50

FK PRIEKUĻI/ CPSS - 2

VALKAS NOV. BJSS

2.

18.20

MFK ALIANSE - 2

VALKAS NOV. BJSS

18.20

FK PRIEKUĻI/ CPSS - 2

VALMIERA FC/ VSS - 3

3.

18.50

MFK ALIANSE - 2

FK PRIEKUĻI/ CPSS - 2

18.50

VALKAS NOV. BJSS

VALMIERA FC/ VSS - 3

A