Septembris - Oktobris


 

19. septembris, Valmiera, Rīgas iela 91
2010. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA / sp. laiks 1x25 min

1.

9.30

FK PRIEKUĻI/CPSS

FK AUDA

9.30

FC GAUJA

FK AUDA - 2

2.

9.55

BSSC IKŠĶILE

VALMIERAS FC

10.00

FS GARKALNE

FUTBOLA PARKS ACADEMY

3.

10.20

CARNIKAVS NP

FK AUDA

10.30

FC GAUJA

FUTBOLA PARKS ACADEMY

4.

10.45

VALMIERAS FC

FK PRIEKUĻI/CPSS

11.00

FS GARKALNE

FK AUDA - 2

5.

11.10

BSSC IKŠĶILE

CARNIKAVS NP

11.30

FC GAUJA

FS GARKALNE

6.

11.35

VALMIERAS FC

FK AUDA

12.00

FUTBOLA PARKS ACADEMY

FK AUDA - 2

7.

12.00

CARNIKAVS NP

FK PRIEKUĻI/CPSS

     

8.

12.25

FK AUDA

BSSC IKŠĶILE

 

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

9.

12.50

CARNIKAVS NP

VALMIERAS FC

12.50

FK PRIEKUĻI/CPSS

BSSC IKŠĶILE

   

C GRUPA / sp. laiks 1x25. min

 

D GRUPa / sp. laiks 1x25 min

1.

13.15

OGRES NSC

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

13.15

SMILTENES BJSS

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

2.

13.45

SK SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERAS FC - 2

13.45

CARNIKAVAS NP - 2

FK VALOR

3.

14.15

OGRES NSC

VALMIERAS FC - 2

14.15

SMILTENES BJSS

FK VALOR

4.

14.45

SK SUPER NOVA/SIGULDA

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

14.45

CARNIKAVAS NP - 2

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

5.

15.15

OGRES NSC

SK SUPER NOVA/SIGULDA

15.15

SMILTENES BJSS

CARNIKAVAS NP - 2

6.

15.45

VALMIERAS FC - 2

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

15.45

FK VALOR

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

 

20. septembris, Valmiera, adrese: Rīgas iela 91
2012. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

 
   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA /sp. laiks 1x20 min

1.

10.00

OGRES NSC

BSSC IKŠĶILE

10.00

FK VALOR

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

2.

10.25

FC GAUJA

FUTBOLA PARKS ACADEMY

10.25

FS GARKALNE

FUTBOLA ALIANSE

 

3.

10.50

FK AUDA

BSSC IKŠĶILE

10.50

FK VEINA

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

4.

11.15

FUTBOLA PARKS ACADEMY

OGRES NSC

11.15

FUTBOLA ALIANSE

FK VALOR

 

5.

11.40

FC GAUJA

FK AUDA

11.40

FS GARKALNE

FK VEINA

 

6.

12.05

FUTBOLA PARKS ACADEMY

BSSC IKŠĶILE

12.05

FUTBOLA ALIANSE

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

7.

12.30

FK AUDA

OGRES NSC

12.30

FK VEINA

FK VALOR

 

8.

12.55

BSSC IKŠĶILE

FC GAUJA

12.55

FK PRIEKUĻI/CPSS

FS GARKALNE

 

9.

13.20

FK AUDA

FUTBOLA PARKS ACADEMY

13.20

FK VEINA

FUTBOLA ALIANSE

 

10.

13.45

OGRES NSC

FC GAUJA

13.45

FK VALOR

FS GARKALNE

 
   

3. LAUKUMS

 

4. LAUKUMS

   

C GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

D GRUPA / sp. laiks 1x20 min

1.

10.00

VALMIERAS FC - 2

VALMIERAS FC

10.00

FK AUDA - 2

FK SIGULDA

 

2.

10.25

FC GAUJA - 2

FK BALTIKA

10.25

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

VALKAS NOV. BJSS

 

3.

10.50

SK SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERAS FC

10.50

SMILTENES BJSS

FK SIGULDA

 

4.

11.15

FK BALTIKA

VALMIERAS FC - 2

11.15

VALKAS NOV. BJSS

FK AUDA - 2

 

5.

11.40

FC GAUJA - 2

SK SUPER NOVA/SIGULDA

11.40

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

SMILTENES BJSS

 

6.

12.05

FK BALTIKA

VALMIERAS FC

12.05

VALKAS NOV. BJSS

FK SIGULDA

 

7.

12.30

SK SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERAS FC - 2

12.30

SMILTENES BJSS

FK AUDA - 2

 

8.

12.55

VALMIERAS FC

FC GAUJA - 2

12.55

FK SIGULDA

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

 

9.

13.20

SK SUPER NOVA/SIGULDA

FK BALTIKA

13.20

SMILTENES BJSS

VALKAS NOV. BJSS

 

10.

13.45

VALMIERAS FC - 2

FC GAUJA - 2

13.45

FK AUDA - 2

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS NSS

 
 
 

26. septembris, Smiltene
Ādas bumba 2007.-2008. gada zēni un 2005.-2006. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

U-13 grupa / sp. laiks 1x15 min

 

U-15 grupa / sp. laiks 2x15 min

1.

9.30

FK VALOR

FK AUDA

9.30

SMILTENES BJSS

FK PRIEKUĻI/CPSS

2.

9.50

ALOJAS NSS

VALKAS NOV. BJSS

10.10

FK VALOR

FK AUDA

3.

10.10

VALMIERA GLASS VIA/BSS

SMILTENES BJSS

10.50

SMILTENES BJSS

FK VALOR

4.

10.30

VALKAS NOV. BJSS

FK VALOR

11.30

FK PRIEKUĻI/CPSS

FK AUDA

5.

10.50

VALMIERA GLASS VIA/BSS

FK AUDA

12.10

FK AUDA

SMILTENES BJSS

6.

11.10

SMILTENES BJSS

ALOJAS NSS

12.50

FK VALOR

FK PRIEKUĻI/CPSS

7.

11.30

VALKAS NOV. BJSS

FK AUDA

     

8.

11.50

FK VALOR

SMILTENES BJSS

     

9.

12.10

ALOJAS NSS

VALMIERA GLASS VIA/BSS

     

10.

12.30

SMILTENES BJSS

VALKAS NOV. BJSS

     

11.

12.50

ALOJAS NSS

FK AUDA

     

12.

13.10

VALMIERA GLASS VIA/BSS

FK VALOR

     

13.

13.30

SMILTENES BJSS

FK AUDA

 

U-13 grupa / sp. laiks 1x15 min

14.

13.50

FK VALOR

ALOJAS NSS

13.50

VALKAS NOV. BJSS

VALMIERA GLASS VIA/BSS

 

27. septembris, CĒSIS, Valmieras iela 6
2008. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1 x 20 min.

 

B GRUPA / sp. laiks 1 x 20 min.

1.

9.30

FK AUDA

FK PRIEKUĻI/CPSS

9.30

FK ĀDAŽI

OGRES NSC

2.

9.55

FC REAL PRO

VALMIERAS FC

9.55

SK SUPER NOVA/SIGULDA

SMILTENES BJSS

3.

10.20

FK VEINA

FK PRIEKUĻI/CPSS

10.20

VALMIERAS FC -2

OGRES NSC

4.

10.45

VALMIERAS FC

FK AUDA

10.45

SMILTENES BJSS

FK ĀDAŽI

5.

11.10

FC REAL PRO

FK VEINA

11.10

SK SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERAS FC -2

6.

11.35

VALMIERAS FC

FK PRIEKUĻI/CPSS

11.35

SMILTENES BJSS

OGRES NSC

7.

12.00

FK VEINA

FK AUDA

12.00

VALMIERAS FC -2

FK ĀDAŽI

8.

12.25

FK PRIEKUĻI/CPSS

FC REAL PRO

12.25

OGRES NSC

SK SUPER NOVA/SIGULDA

9.

12.50

FK VEINA

VALMIERAS FC

12.50

VALMIERAS FC -2

SMILTENES BJSS

10.

13.15

FK AUDA

FC REAL PRO

13.15

FK ĀDAŽI

SK SUPER NOVA/SIGULDA

   

C GRUPA / sp. laiks 1 x 20 min.

 

C GRUPA / sp. laiks 1 x 20 min.

1.

13.40

VALMIERAS FC - 3

FUTBOLA PARKS ACADEMY

13.40

SMILTENES BJSS - 3

FK VALOR

2.

14.10

SMILTENES BJSS - 2

FUTBOLA PARKS ACADEMY

14.10

FK VALOR

VALMIERAS FC - 3

3.

14.40

SMILTENES BJSS - 3

SMILTENES BJSS - 2

14.40

FK VALOR

FUTBOLA PARKS ACADEMY

4.

15.10

SMILTENES BJSS - 2

VALMIERAS FC - 3

15.10

FUTBOLA PARKS ACADEMY

SMILTENES BJSS - 3

5.

15.40

SMILTENES BJSS - 2

FK VALOR

15.40

VALMIERAS FC - 3

SMILTENES BJSS - 3

 
 

3. oktobris, Valmiera, VOC, Rīgas iela 91
2011. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA / sp. laiks 1x20 min

 

B GRUPA /sp. laiks 1x20 min

1.

10.00

BSSC IKŠĶILE

FUTBOLA PARKS ACADEMY

10.00

SUPER NOVA/VANGAŽI

FK PRIEKUĻI/CPSS

2.

10.25

SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERAS FC

10.25

FC GAUJA – 2

FC GAUJA

3.

10.50

OGRES NSC

FUTBOLA PARKS ACADEMY

10.50

FUTBOLA ALIANSE E

FK PRIEKUĻI/CPSS

4.

11.15

VALMIERAS FC

BSSC IKŠĶILE

11.15

FC GAUJA

SUPER NOVA/VANGAŽI

5.

11.40

SUPER NOVA/SIGULDA

OGRES NSC

11.40

FC GAUJA – 2

FUTBOLA ALIANSE E

6.

12.05

VALMIERAS FC

FUTBOLA PARKS ACADEMY

12.05

FC GAUJA

FK PRIEKUĻI/CPSS

7.

12.30

OGRES NSC

BSSC IKŠĶILE

12.30

FUTBOLA ALIANSE E

SUPER NOVA/VANGAŽI

8.

12.55

FUTBOLA PARKS ACADEMY

SUPER NOVA/SIGULDA

12.55

FK PRIEKUĻI/CPSS

FC GAUJA - 2

9.

13.20

OGRES NSC

VALMIERAS FC

13.20

FUTBOLA ALIANSE E

FC GAUJA

10.

13.45

BSSC IKŠĶILE

SUPER NOVA/SIGULDA

13.45

SUPER NOVA/VANGAŽI

FC GAUJA - 2

   

3. LAUKUMS

 

4. LAUKUMS

   

C GRUPA / sp. laiks 1x15 min

 

D GRUPA / sp. laiks 1x15 min

1.

10.00

FK AUDA

SMILTENES BJSS

10.00

FUTBOLA ALIANSE A

SK BALTIKA

2.

10.20

FK SIGULDA

FK VALOR

10.20

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

ALOJAS NSS

3.

10.40

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

FC VEINA/ĶEGUMS

10.40

VALMIERAS FC -2

FS GARKALNE

4.

11.00

FK VALOR

FK AUDA

11.00

ALOJAS NSS

FUTBOLA ALIANSE A

5.

11.20

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

SMILTENES BJSS

11.20

VALMIERAS FC -2

SK BALTIKA

6.

11.40

FC VEINA/ĶEGUMS

FK SIGULDA

11.40

FS GARKALNE

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

7.

12.00

FK VALOR

SMILTENES BJSS

12.00

ALOJAS NSS

SK BALTIKA

8.

12.20

FK AUDA

FC VEINA/ĶEGUMS

12.20

FUTBOLA ALIANSE A

FS GARKALNE

9.

12.40

FK SIGULDA

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

12.40

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

VALMIERAS FC -2

10.

13.00

FC VEINA/ĶEGUMS

FK VALOR

13.00

FS GARKALNE

ALOJAS NSS

11.

13.20

FK SIGULDA

SMILTENES BJSS

13.20

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

SK BALTIKA

12.

13.40

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

FK AUDA

13.40

VALMIERAS FC -2

FUTBOLA ALIANSE A

13.

14.00

FC VEINA/ĶEGUMS

SMILTENES BJSS

14.00

FS GARKALNE

SK BALTIKA

14.

14.20

FK AUDA

FK SIGULDA

14.20

FUTBOLA ALIANSE A

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

15.

14.40

FK VALOR

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

14.40

ALOJAS NSS

VALMIERAS FC -2

 
 

4. oktobris, Ogre, Meža prospekts 14
2013. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

10.00

FS GARKALNE

FK VALOR

10.00

FUTBOLA ALIANSE

BSSC IKŠĶILE

2.

10.20

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

FK AUDA - 2

10.20

FK AUDA

SK LĪDERIS

3.

10.40

FK VALOR

FK AUDA - 2

10.40

SK LĪDERIS

BSSC IKŠĶILE

4.

11.00

FUTBOLA PARKS ACADEMY

SK LĪDERIS

11.00

FS GARKALNE

FK AUDA

5.

11.20

FK AUDA - 2

FS GARKALNE

11.20

FK AUDA

FUTBOLA ALIANSE

6.

11.40

FK VALOR

BSSC IKŠĶILE

11.40

FS GARKALNE

OGRES NSC

7.

12.00

FUTBOLA PARKS ACADEMY

FK AUDA

12.00

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

SK LĪDERIS

8.

12.20

BSSC IKŠĶILE

FS GARKALNE

12.20

OGRES NSC

FUTBOLA ALIANSE

9.

12.40

FK AUDA

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

12.40

   
   

3. LAUKUMS

 

1.

10.00

FUTBOLA PARKS ACADEMY

OGRES NSC

 

2.

10.20

BSSC IKŠĶILE

OGRES NSC

 

3.

10.40

FUTBOLA ALIANSE

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

 

4.

11.00

OGRES NSC

FK VALOR

 

5.

11.20

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

FUTBOLA PARKS ACADEMY

 

6.

11.40

FUTBOLA ALIANSE

FK AUDA - 2

 

7.

12.00

SK LĪDERIS

FK VALOR

 

8.

12.20

FK AUDA - 2

FUTBOLA PARKS ACADEMY

 
 
 

4. oktobris, Valmiera, VOC, Rīgas iela 91
2013. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

10.00

SMILTENES BJSS -2

FK PRIEKUĻI/CPSS

10.00

FK SIGULDA

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

2.

10.30

SMILTENES BJSS

FC GAUJA

10.30

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

VALMIERA GLASS VIA/BSS

3.

11.00

FC GAUJA

SK SUPER NOVA/SIGULDA

11.00

SMILTENES BJSS

FK SIGULDA

4.

11.30

SK SUPER NOVA/SUNTAŽI

FC GAUJA

11.30

SK SUPER NOVA/SIGULDA

SMILTENES BJSS

5.

12.00

FK PRIEKUĻI/CPSS

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

12.00

FC GAUJA

VALMIERA GLASS VIA/BSS

6.

12.30

SMILTENES BJSS -2

SK SUPER NOVA/SIGULDA

12.30

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

FC GAUJA

7.

13.00

SK SUPER NOVA/SUNTAŽI

SMILTENES BJSS -2

13.00

SK SUPER NOVA/SIGULDA

FK SIGULDA

   

3. LAUKUMS

 

1.

10.00

SK SUPER NOVA/SIGULDA

VALMIERA GLASS VIA/BSS

 

2.

10.30

FK PRIEKUĻI/CPSS

SK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 

3.

11.00

VALMIERA GLASS VIA/BSS

FK PRIEKUĻI/CPSS

 

4.

11.30

FK SIGULDA

SMILTENES BJSS -2

 

5.

12.00

SMILTENES BJSS

SK SUPER NOVA/SUNTAŽI

 

6.

12.30

VALMIERA GLASS VIA/BSS

SMILTENES BJSS

 
 
Vidzeme