Augusts - Septembris

 

 19. augusts, Valmiera

Ādas bumba 2004.-2005. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

9.30

FK Valor

Smiltenes BJSS

9.30

Valmiera GLASS VIA/BSS

FC Gauja

2.

10.00

SK Krimulda

FC Real Pro

10.00

Ādažu BJSS

Alojas nov.BJSS

3.

10.30

Smiltenes BJSS

Valkas nov. BJSS

10.30

FK Valor

FC Gauja

4.

11.00

SK Krimulda

Ādažu BJSS

11.00

Valkas nov. BJSS

FC Gauja

5.

11.30

FK Valor

FC Real Pro

11.30

Valmiera GLASS VIA/BSS

Ādažu BJSS

6.

12.00

Alojas nov.BJSS

SK Krimulda

12.00

Smiltenes BJSS

FC Gauja

7.

12.30

Valkas nov. BJSS

FC Real Pro

12.30

Valmiera GLASS VIA/BSS

Alojas nov.BJSS

8.

13.00

Smiltenes BJSS

FC Real Pro

13.00

Valkas nov. BJSS

Ādažu BJSS

9.

13.30

FK Valor

Alojas nov.BJSS

13.30

Valmiera GLASS VIA/BSS

SK Krimulda

20. augusts, Valmiera

2009. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

A GRUPA

 

B GRUPA

1.

9.30

FK Priekuļi/CPSS

Carnikavas NP

9.30

Futbola Parks Academy - 2

Futbola Parks Academy

2.

9.55

Ogres NSC

Valmiera Glass VIA/BSS

9.55

Limbažu/Salacgrīvas NSS

Smiltenes BJSS

3.

10.20

FC Real Pro

Carnikavas NP

10.20

FS Garkalne/Rakari

Futbola Parks Academy

4.

10.45

Valmiera Glass VIA/BSS

FK Priekuļi/CPSS

10.45

Smiltenes BJSS

Futbola Parks Academy - 2

5.

11.10

Ogres NSC

FC Real Pro

11.10

Limbažu/Salacgrīvas NSS

FS Garkalne/Rakari

6.

11.35

Valmiera Glass VIA/BSS

Carnikavas NP

11.35

Smiltenes BJSS

Futbola Parks Academy

7.

12.00

FC Real Pro

FK Priekuļi/CPSS

12.00

FS Garkalne/Rakari

Futbola Parks Academy - 2

8.

12.25

Carnikavas NP

Ogres NSC

12.25

Futbola Parks Academy

Limbažu/Salacgrīvas NSS

9.

12.50

FC Real Pro

Valmiera Glass VIA/BSS

12.50

FS Garkalne/Rakari

Smiltenes BJSS

10.

13.15

FK Priekuļi/CPSS

Ogres NSC

13.15

Futbola Parks Academy - 2

Limbažu/Salacgrīvas NSS

   

C GRUPA

 

C GRUPA

1.

13.45

FK Veina/Ķegums

Valmiera Glass VIA/BSS - 3

13.45

Smiltenes BJSS - 2

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

2.

14.20

FK Veina/Ķegums

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

14.20

Smiltenes BJSS - 2

Valmiera Glass VIA/BSS - 3

3.

14.55

FK Veina/Ķegums

Smiltenes BJSS - 2

14.55

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

Valmiera Glass VIA/BSS - 3

22. augusts, Valmiera
2011. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

9.30

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

Smiltenes BJSS

9.30

SK Super Nova/Sigulda

FK Priekuļi/CPSS - 2

2.

9.50

Valmiera Glass VIA/BSS

FK Priekuļi/CPSS

9.50

FC Gauja

Limbažu/Salacgrīvas NSS

3.

10.10

FC Gauja - 2

FK Valor/Ropaži

10.10

SK Super Nova/Sigulda

FK Priekuļi/CPSS

4.

10.30

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

FK Priekuļi/CPSS - 2

10.30

FC Gauja

Smiltenes BJSS

5.

10.50

FC Gauja - 2

Limbažu/Salacgrīvas NSS

10.50

Valmiera Glass VIA/BSS

FK Valor/Ropaži

6.

11.10

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

FK Priekuļi/CPSS

11.10

FC Gauja

FK Priekuļi/CPSS - 2

7.

11.30

FC Gauja - 2

Smiltenes BJSS

11.30

Valmiera Glass VIA/BSS

Limbažu/Salacgrīvas NSS

8.

11.50

SK Super Nova/Sigulda

FK Valor/Ropaži

11.50

FC Gauja

FK Priekuļi/CPSS

9.

12.10

FC Gauja – 2

FK Priekuļi/CPSS - 2

12.10

Valmiera Glass VIA/BSS

Smiltenes BJSS

10.

12.30

SK Super Nova/Sigulda

Limbažu/Salacgrīvas NSS

12.30

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

FK Valor/Ropaži

11.

12.50

FC Gauja – 2

FK Priekuļi/CPSS

12.50

Valmiera Glass VIA/BSS

FK Priekuļi/CPSS - 2

12.

13.10

SK Super Nova/Sigulda

Smiltenes BJSS

13.10

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

Limbažu/Salacgrīvas NSS

13.

13.30

FC Gauja

FK Valor/Ropaži

13.30

   

22. augusts, Carnikava
2011. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

9.30

Carnikavas NP

Ogres NSC

9.30

SK Upesciems

FK Ikšķile

2.

9.50

SK Upesciems - 2

FK Ķegums

9.50

FP Academy

FS Garkalne/Rakari

3.

10.10

FP Academy - 2

FK -33

10.10

SK Upesciems

Ogres NSC

4.

10.30

SK Upesciems - 2

FK Ikšķile

10.30

FP Academy

FK Ķegums

5.

10.50

FP Academy - 2

FS Garkalne/Rakari

10.50

Carnikavas NP

FK -33

6.

11.10

SK Upesciems - 2

Ogres NSC

11.10

FP Academy

FK Ikšķile

7.

11.30

FP Academy - 2

FK Ķegums

11.30

Carnikavas NP

FS Garkalne/Rakari

8.

11.50

SK Upesciems

FK -33

11.50

FP Academy

Ogres NSC

9.

12.10

FP Academy - 2

FK Ikšķile

12.10

Carnikavas NP

FK Ķegums

10.

12.30

SK Upesciems

FS Garkalne/Rakari

12.30

SK Upesciems - 2

FK -33

11.

12.50

FP Academy - 2

Ogres NSC

12.50

Carnikavas NP

FK Ikšķile

12.

13.10

SK Upesciems

FK Ķegums

13.10

SK Upesciems - 2

FS Garkalne/Rakari

13.

13.30

FP Academy

FK -33

13.30

   

26. augusts, Priekuļi
Ādas bumba 2006.-2007. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

1.

9.30

FK Priekuļi/CPSS

FK Priekuļi/CPSS - 2

9.30

FK Valor

Valkas nov. BJSS

2.

10.10

Smiltenes BJSS

SK Super Nova/Suntaži

10.10

FK Priekuļi/CPSS

Valkas nov. BJSS

3.

10.50

FC Gauja

SK Super Nova/Suntaži

10.50

   

4.

11.30

FK Priekuļi/CPSS

Smiltenes BJSS

11.30

FK Priekuļi/CPSS - 2

Valkas nov. BJSS

5.

12.10

FK Valor

FC Gauja

12.10

FK Priekuļi/CPSS - 2

Smiltenes BJSS

6.

12.50

FK Priekuļi/CPSS

FC Gauja

12.50

FK Valor

SK Super Nova/Suntaži

27. augusts, Ogre
2007. gada zēni, A un B grupa

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

 

2. LAUKUMS

   

B GRUPA

 

B GRUPA

1.

9.30

Valmiera Glass VIA/BSS - 3

Limbažu/Salacgrīvas NSS

9.30

FK Valor/Ropaži

Vidzemes FC/Priekuļi

2.

10.20

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

Vidzemes FC/Smiltene - 2

10.45

Limbažu/Salacgrīvas NSS

FS Garkalne/Rakari

3.

11.20

FK Valor/Ropaži

Vidzemes FC/Smiltene - 2

     

4.

12.10

Valmiera Glass VIA/BSS - 2

Vidzemes FC/Priekuļi

12.00

Valmiera Glass VIA/BSS - 3

FS Garkalne/Rakari

   

A GRUPA

 

A GRUPA

1.

13.00

FC Real Pro

Valmiera Glass VIA/BSS

13.00

Vidzemes FC/Smiltene

FC Veina

2.

13.50

Ogres NSC

Futbola Parks Academy

14.15

Valmiera Glass VIA/BSS

Vidzemes FC/Valka

3.

14.50

FC Veina

Futbola Parks Academy

     

4.

15.40

Ogres NSC

Vidzemes FC/Smiltene

15.30

FC Real Pro

Vidzemes FC/Valka

29. augusts, Ogre
2012. gada zēni

N.P.K.

Laiks

Komanda 1

Komanda 2

Komanda 1

Komanda 2

Komanda 1

Komanda 2

   

1. LAUKUMS

2. LAUKUMS

3. LAUKUMS

1.

10.00

FP Academy

Rakari

FK Ķegums

SK Upesciems

FC Gauja

FK Priekuļi

2.

10.20

FK Priekuļi-2

Smiltenes BJSS

Ogres NSC

FP Academy

Rakari

FK Priekuļi

3.

10.40

Valmiera Glass/BSS

SK Upesciems

FK Veina

FK Priekuļi-2

BSSC Ikšķile

FK Ķegums

4.

11.00

Smiltenes BJSS

FC Gauja-2

Valmiera Glass/BSS

Rakari

FK Veina

FK Priekuļi

5.

11.20

Ogres NSC

FK Ķegums

BSSC Ikšķile

FC Gauja-2

Smiltenes BJSS

FC Gauja

6.

11.40

Rakari

SK Upesciems

Valmiera Glass/BSS

FK Veina

FP Academy

FK Priekuļi

7.

12.00

FK Priekuļi-2

FK Ķegums

Ogres NSC

FC Gauja-2

BSSC Ikšķile

FC Gauja

8.

12.20

FK Veina

SK Upesciems

Valmiera Glass/BSS

FP Academy

FK Priekuļi-2

FC Gauja-2

9.

12.40

Ogres NSC

FC Gauja

Smiltenes BJSS

BSSC Ikšķile