Vidzemes jaunatnes festivāls 2019

2009. gada zēni

Vidzemes jaunatnes festivāli 2009. gada zēniem, futbolā 8:8, norisināsies sekojošos datumos un vietās:

28. aprīlis - CĒSIS

19. maijs - SMILTENE

18. jūnijs - CARNIKAVA

20. augusts - VALMIERA

8. septembris – CARNIKAVA

6. oktobris - OGRE



Festivāla dienā, visas komandas sabrauc vienā vietā. Komandas pēc spēka sadalītas trīs grupās A, B, C. Komandas, savas grupas ietvaros, spēlē savā starpā, max 3-4 spēles dienā, spēles laiks 1 x 20 min.

 

A grupa

28. aprīlis

19. maijs

18. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

VALMIERA GLASS VIA/BSS

1

FC REAL PRO

1

FC REAL PRO

1

FC REAL PRO

2

VALMIERA GLASS VIA/BSS

2

CARNIKAVAS NP

2

SMILTENES BJSS

3

FS GARKALNE/RAKARI

3

VALMIERA GLASS VIA/BSS

3

FK VEINA/FK ĶEGUMS

4

SMILTENES BJSS

4

FS GARKALNE/RAKARI

4

FUTBOLA PARKS ACADEMY

5

OGRES NSC

5

FUTBOLA PARKS ACADEMY

5

+

20. augusts

8. septembris

6. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FC REAL PRO

         

CARNIKAVAS NP

         

VALMIERA GLASS VIA/BSS

         

OGRES NSC

         

FK PRIEKUĻI/CPSS

         

B grupa

28. aprīlis

19. maijs

18. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

OGRES NSC

6

FUTBOLA PARKS ACADEMY

6

OGRES NSC

6

FS GARKALNE/RAKARI

7

CARNIKAVAS NP

7

FK PRIEKUĻI/CPSS

7

CARNIKAVAS NP

8

FK VEINA/FK ĶEGUMS

8

SMILTENES BJSS

8

FK PRIEKUĻI/CPSS

9

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

9

FK VEINA/FK ĶEGUMS

9

VALMIERA GLASS VIA/BSS -2

10

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

10

SMILTENES BJSS - 2

10

+

20. augusts

8. septembris

6. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FS GARKALNE/RAKARI

         

FUTBOLA PARKS ACADEMY

         

SMILTENES BJSS

         

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

         

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

         

C grupa

28. aprīlis

19. maijs

18. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

11

FK PRIEKUĻI/CPSS

11

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

11

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

12

SMILTENES BJSS - 2

12

FUTBOLA PARKS ACADEMY - 2

12

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3

13

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

13

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

13

SMILTENES BJSS - 2

14

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3

14

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3

14

+

20. augusts

8. septembris

6. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FK VEINA/FK ĶEGUMS

         

SMILTENES BJSS - 2

         

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 2

         

VALMIERA GLASS VIA/BSS - 3