Vidzemes jaunatnes festivāls 2019

2008. gada zēni

Vidzemes jaunatnes festivāli 2008. gada zēniem, futbolā 8:8, norisināsies sekojošos datumos un vietās:

22. aprīlis - OGRE

12. maijs - SMILTENE

11. jūnijs - VALMIERA

13. augusts - VALMIERA

15. septembris - CĒSIS

13. oktobris - SMILTENE


Festivāla dienā, visas komandas sabrauc vienā vietā. Komandas pēc spēka sadalītas četrās grupās A, B, C, D. Komandas, savas grupas ietvaros, spēlē savā starpā, max 3-4 spēles dienā, spēles laiks 1 x 20 min.

 

 

Komandas – festivālu dalībnieces:

A grupa

22. aprīlis

12. maijs

11. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FK VEINA

1

FC REAL PRO

1

FK PRIEKUĻI/CPSS

1

FC REAL PRO

2

FK VEINA

2

FC REAL PRO

2

FK PRIEKUĻI/CPSS

3

FK PRIEKUĻI/CPSS

3

VALMIERA GLASS VIA/BSS

3

SMILTENES BJSS

4

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

4

FK VEINA

4

VALMIERA GLASS VIA/BSS

5

OGRES NSC

5

SMILTENES BJSS

5

+

13. augusts

15. septembris

13. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FK PRIEKUĻI/CPSS

1

FK PRIEKUĻI/CPSS

     

FC REAL PRO

2

FC REAL PRO

     

VALMIERA GLASS VIA/BSS

3

VALMIERA GLASS VIA/BSS

     

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

4

FK VEINA

     

OGRES NSC

5

FK ĀDAŽI

     

B grupa

22. aprīlis

12. maijs

11. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

OGRES NSC

6

VALMIERA GLASS VIA/BSS

6

OGRES NSC

6

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

7

SMILTENES BJSS

7

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

7

FK ĀDAŽI

8

FUTBOLA PARKS ACADEMY

8

FUTBOLA PARKS ACADEMY

8

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 2

9

FK ĀDAŽI

9

FS GARKALNE

9

FS GARKALNE

10

SMILTENES BJSS - 2

10

SK SUPER NOVA/SIGULDA

10

+

13. augusts

15. septembris

13. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FK VEINA

6

LIMBAŽU/SALACGRĪVAS SS

     

FK ĀDAŽI

7

OGRES NSC

     

FUTBOLA PARKS ACADEMY

8

FUTBOLA PARKS ACADEMY

     

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 2

9

FS GARKALNE

     

SMILTENES BJSS

10

SMILTENES BJSS - 3

     

C grupa

22. aprīlis

12. maijs

11. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FUTBOLA PARKS ACADEMY

11

SK SUPER NOVA/SIGULDA

11

FK ĀDAŽI

11

SMILTENES BJSS - 2

12

FS GARKALNE

12

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 2

12

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

13

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 2

13

SK KRIMULDA

13

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 3

14

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

14

SMILTENES BJSS - 2

14

FK VALOR

15

SMILTENES BJSS - 3

15

VALKAS NOV. BJSS

15

+

13. augusts

15. septembris

13. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

FS GARKALNE

11

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 2

     

SMILTENES BJSS - 3

12

SMILTENES BJSS

     

SK SUPER NOVA/SIGULDA

13

SK SUPER NOVA/SIGULDA

     

SK KRIMULDA

14

SMILTENES BJSS - 2

     

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 3

15

FK VALOR

     

D grupa

22. aprīlis

12. maijs

11. jūnijs

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

SK SUPER NOVA/SIGULDA

16

VALKAS NOV. BJSS

16

SMILTENES BJSS - 3

16

SMILTENES BJSS - 3

17

SK KRIMULDA

17

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 3

17

SK KRIMULDA

18

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 3

18

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

18

VALKAS NOV. BJSS

19

FK VALOR

19

FK VALOR

19

+

13. augusts

15. septembris

13. oktobris

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

Komandas nosaukums

Vieta

SMILTENES BJSS - 2

16

SK KRIMULDA

     

FK VALOR

17

VALMIERA GLASS VIA/BSS- 3

     

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

18

FK PRIEKUĻI/CPSS - 2

     

VALKAS NOV. BJSS

19

VALKAS NOV. BJSS