A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 10 25 8 1 1 32 10 22 1
Vidzemes FC/Valmiera - 2 10 18 5 3 2 17 9 8 2
Vidzemes FC/Priekuļi 10 16 4 4 2 16 14 2 3
Vidzemes FC/Smiltene 10 12 3 3 4 16 15 1 4
FK VEINA Ķegums 10 6 1 3 6 13 26 -13 5
Ogres NSC 10 5 1 2 7 11 31 -20 6
Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Vidzemes FC/Valmiera - 2 16 39 12 3 1 102 5 97 1
Vidzemes FC/Smiltene 16 35 10 5 1 66 11 55 2
Vidzemes FC/Priekuļi 16 33 10 3 3 61 12 49 3
Vidzemes FC/Valmiera 16 31 10 1 5 71 26 45 4
Limbažu/Salacgrīvas NSS 16 31 9 4 3 68 16 52 5
Vidzemes FC/Valmiera - 3 16 17 5 2 9 32 65 -33 6
Vidzemes FC/Smiltene - 2 16 13 4 1 11 24 56 -32 7
Vidzemes FC/Valka 16 7 2 1 13 24 125 -101 8
Vidzemes FC/Valmiera - 4 16 0 0 0 16 2 134 -132 9
B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ādaži 10 27 9 0 1 47 10 37 1
FS Garkalne/Rakari 10 19 6 1 3 27 13 14 2
Vidzemes FC/Valmiera 10 18 6 0 4 32 22 10 3
Limbažu/Salacgrīvas NSS 10 12 4 0 6 24 27 -3 4
FK Futbola Parks 10 10 3 1 6 25 29 -4 5
Vidzemes FC/Valmiera - 3 10 3 1 0 9 8 62 -54 6
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FC Real Pro 14 42 14 0 0 100 7 93 1
FK VEINA Ķegums 14 34 11 1 2 66 22 44 2
Ogres NSC 14 28 9 1 4 65 28 37 3
FK Ādaži 14 22 7 1 6 42 30 12 4
FS Garkalne/Rakari 14 19 6 1 7 34 40 -6 5
FK Futbola Parks 14 13 4 1 9 30 51 -21 6
FK Super Nova/Sigulda 14 6 2 0 12 19 67 -48 7
Ogres NSC - 2 14 1 0 1 13 9 120 -111 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
30.04.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 6 Vidzemes FC/Valmiera - 2
30.04.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 6 : 0 Vidzemes FC/Valka
30.04.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 4 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 4
30.04.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 4 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
30.04.2018 11:20 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
30.04.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 7 Vidzemes FC/Valmiera
30.04.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 12 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
30.04.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 9 : 0 Vidzemes FC/Valka
30.04.2018 12:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 8 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
30.04.2018 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 6 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 4
30.04.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
30.04.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 3 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.05.2018 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 9 : 0 Ogres NSC - 2
04.05.2018 10:00 Rietumu grupa FC Real Pro 9 : 0 FS Garkalne/Rakari
04.05.2018 10:40 Rietumu grupa FK Futbola Parks 2 : 3 FK VEINA Ķegums
04.05.2018 10:40 Rietumu grupa FK Ādaži 4 : 1 FK Super Nova/Sigulda
04.05.2018 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 6 FC Real Pro
04.05.2018 11:20 Rietumu grupa FK Futbola Parks 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
04.05.2018 12:00 Rietumu grupa FK Ādaži 0 : 4 FK VEINA Ķegums
04.05.2018 12:40 Rietumu grupa FC Real Pro 14 : 0 Ogres NSC - 2
04.05.2018 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 6 : 3 FK Futbola Parks
04.05.2018 13:20 Rietumu grupa FK Ādaži 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
04.05.2018 13:20 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 2 : 4 FK VEINA Ķegums
06.05.2018 12:00 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 3 : 1 Ogres NSC - 2
14.05.2018 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 9 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
14.05.2018 17:00 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
14.05.2018 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 2 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
14.05.2018 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
14.05.2018 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 4 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
14.05.2018 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 8 Vidzemes FC/Valmiera
14.05.2018 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 1 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
14.05.2018 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
14.05.2018 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
14.05.2018 19:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 8 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
14.05.2018 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 0 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
14.05.2018 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 15 : 1 Vidzemes FC/Valka
19.05.2018 10:00 Rietumu grupa FC Real Pro 6 : 1 FK Futbola Parks
19.05.2018 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 0 : 2 FK Ādaži
19.05.2018 10:40 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
19.05.2018 10:40 Rietumu grupa FK VEINA Ķegums 9 : 1 Ogres NSC - 2
19.05.2018 11:20 Rietumu grupa FC Real Pro 5 : 0 FK Ādaži
19.05.2018 11:20 Rietumu grupa FK Futbola Parks 8 : 0 Ogres NSC - 2
19.05.2018 12:00 Rietumu grupa Ogres NSC 9 : 2 FK Super Nova/Sigulda
19.05.2018 12:00 Rietumu grupa FK VEINA Ķegums 5 : 0 FS Garkalne/Rakari
19.05.2018 12:40 Rietumu grupa FK Futbola Parks 1 : 6 FK Ādaži
19.05.2018 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 4 FK VEINA Ķegums
19.05.2018 13:20 Rietumu grupa FC Real Pro 16 : 0 FK Super Nova/Sigulda
19.05.2018 13:20 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 7 : 1 Ogres NSC - 2
28.05.2018 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 6 Vidzemes FC/Smiltene
28.05.2018 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 9 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
28.05.2018 17:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 12 : 1 Vidzemes FC/Valka
28.05.2018 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 11 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
28.05.2018 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
28.05.2018 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 3 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
28.05.2018 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 11 : 0 Vidzemes FC/Valka
28.05.2018 19:00 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
28.05.2018 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 5 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
28.05.2018 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 14 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
28.05.2018 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 3 : 3 Vidzemes FC/Valka
28.05.2018 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 4 0 : 13 Limbažu/Salacgrīvas NSS
04.06.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 6 Vidzemes FC/Valmiera - 2
04.06.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 12 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2018 10:00 Rietumu grupa FK Ādaži 1 : 1 Ogres NSC - 2
04.06.2018 10:00 Rietumu grupa FK Futbola Parks 5 : 1 FK Super Nova/Sigulda
04.06.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
04.06.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 3 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
04.06.2018 10:40 Rietumu grupa FC Real Pro 6 : 0 FK VEINA Ķegums
04.06.2018 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 3 : 2 FS Garkalne/Rakari
04.06.2018 11:20 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
04.06.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 7 Vidzemes FC/Valmiera
04.06.2018 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 12 : 1 Ogres NSC - 2
04.06.2018 11:20 Rietumu grupa FC Real Pro 5 : 0 FS Garkalne/Rakari
04.06.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
04.06.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 11 : 0 Vidzemes FC/Valka
04.06.2018 12:00 Rietumu grupa FK Futbola Parks 0 : 2 FK VEINA Ķegums
04.06.2018 12:00 Rietumu grupa FK Ādaži 2 : 1 FK Super Nova/Sigulda
04.06.2018 12:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
04.06.2018 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 14 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
04.06.2018 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 4 FC Real Pro
04.06.2018 12:40 Rietumu grupa FK Futbola Parks 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
04.06.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
04.06.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 6 : 1 Vidzemes FC/Valka
04.06.2018 13:20 Rietumu grupa FK Ādaži 3 : 6 FK VEINA Ķegums
04.06.2018 13:20 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 6 : 1 Ogres NSC - 2
13.06.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
13.06.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 7 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
13.06.2018 10:00 Rietumu grupa FC Real Pro 11 : 1 Ogres NSC - 2
13.06.2018 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 7 : 0 FK Futbola Parks
13.06.2018 10:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 8 : 2 Vidzemes FC/Valka
13.06.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
13.06.2018 10:40 Rietumu grupa FK Ādaži 3 : 1 FS Garkalne/Rakari
13.06.2018 10:40 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 0 : 5 FK VEINA Ķegums
13.06.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 1 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
13.06.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 3 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
13.06.2018 11:20 Rietumu grupa FC Real Pro 10 : 1 FK Futbola Parks
13.06.2018 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 3 : 2 FK Ādaži
13.06.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 14 : 0 Vidzemes FC/Valka
13.06.2018 12:00 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 4 Vidzemes FC/Valmiera
13.06.2018 12:00 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 0 : 5 FS Garkalne/Rakari
13.06.2018 12:00 Rietumu grupa FK VEINA Ķegums 17 : 0 Ogres NSC - 2
13.06.2018 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 4 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
13.06.2018 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 11 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
13.06.2018 12:40 Rietumu grupa FC Real Pro 2 : 1 FK Ādaži
13.06.2018 12:40 Rietumu grupa FK Futbola Parks 3 : 1 Ogres NSC - 2
13.06.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 8 : 2 Vidzemes FC/Valka
13.06.2018 13:20 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 6 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
13.06.2018 13:20 Rietumu grupa Ogres NSC 5 : 0 FK Super Nova/Sigulda
13.06.2018 13:20 Rietumu grupa FK VEINA Ķegums 5 : 1 FS Garkalne/Rakari
19.06.2018 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
19.06.2018 10:00 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
19.06.2018 10:00 Rietumu grupa FK Futbola Parks 1 : 2 FK Ādaži
19.06.2018 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 1 FK VEINA Ķegums
19.06.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
19.06.2018 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
19.06.2018 10:40 Rietumu grupa FC Real Pro 2 : 0 FK Super Nova/Sigulda
19.06.2018 10:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 5 : 1 Ogres NSC - 2
19.06.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
19.06.2018 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
19.06.2018 11:20 Rietumu grupa FK Ādaži 15 : 0 Ogres NSC - 2
19.06.2018 11:20 Rietumu grupa FK Futbola Parks 4 : 3 FK Super Nova/Sigulda
19.06.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 1 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
19.06.2018 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 6 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 4
19.06.2018 12:00 Rietumu grupa FC Real Pro 4 : 1 FK VEINA Ķegums
19.06.2018 12:00 Rietumu grupa Ogres NSC 6 : 1 FS Garkalne/Rakari
19.06.2018 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
19.06.2018 12:40 Austrumu grupa Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
19.06.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 1 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
19.06.2018 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 1 : 7 Vidzemes FC/Valmiera
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 4 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 1 : 6 FC Real Pro
20.07.2018 10:00 A FINĀLS FC Real Pro 6 : 0 FK VEINA Ķegums
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 1 : 4 FC Real Pro
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 1 : 1 FK VEINA Ķegums
20.07.2018 10:00 A FINĀLS FC Real Pro 4 : 1 FK VEINA Ķegums
20.07.2018 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 2 : 4 FK VEINA Ķegums
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 7 Vidzemes FC/Valmiera
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 8 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 7 Vidzemes FC/Valmiera
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
20.07.2018 10:00 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 4 Vidzemes FC/Valmiera
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Futbola Parks 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Futbola Parks 1 : 6 FK Ādaži
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Ādaži 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Futbola Parks 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Ādaži 3 : 1 FS Garkalne/Rakari
20.07.2018 10:00 B FINĀLS FK Futbola Parks 1 : 2 FK Ādaži
31.07.2018 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 2 FK Futbola Parks
31.07.2018 10:30 B FINĀLS FK Ādaži 8 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
31.07.2018 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 3 : 1 Ogres NSC
31.07.2018 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 3 FC Real Pro
31.07.2018 11:20 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 2 : 1 FK VEINA Ķegums
31.07.2018 11:20 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 1 Ogres NSC
31.07.2018 11:20 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 2 FS Garkalne/Rakari
31.07.2018 11:20 B FINĀLS FK Futbola Parks 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
31.07.2018 12:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 3 FC Real Pro
31.07.2018 12:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 3 : 1 FK VEINA Ķegums
31.07.2018 12:10 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 1 : 5 FK Ādaži
31.07.2018 12:10 B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2018 13:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 3 FC Real Pro
31.07.2018 13:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 6 FK Ādaži
31.07.2018 13:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 1 FK VEINA Ķegums
31.07.2018 13:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 6 : 0 Ogres NSC
31.07.2018 13:50 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
31.07.2018 13:50 B FINĀLS FK Futbola Parks 4 : 1 Limbažu/Salacgrīvas NSS
09.08.2018 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 2 : 0 Ogres NSC
09.08.2018 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 4 : 1 FC Real Pro
09.08.2018 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 6 : 2 FK Futbola Parks
09.08.2018 10:30 B FINĀLS FK Ādaži 8 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
09.08.2018 11:20 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 2 : 2 FK VEINA Ķegums
09.08.2018 11:20 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 0 Ogres NSC
09.08.2018 11:20 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 2 : 6 FS Garkalne/Rakari
09.08.2018 11:20 B FINĀLS FK Futbola Parks 5 : 6 Vidzemes FC/Valmiera - 3
09.08.2018 12:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 1 FC Real Pro
09.08.2018 12:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 2 : 0 FK VEINA Ķegums
09.08.2018 12:10 B FINĀLS Limbažu/Salacgrīvas NSS 0 : 3 FK Ādaži
09.08.2018 12:10 B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera
09.08.2018 13:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 1 FC Real Pro
09.08.2018 13:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 5 FK Ādaži
09.08.2018 13:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 2 FK VEINA Ķegums
09.08.2018 13:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 3 : 4 Ogres NSC
09.08.2018 13:50 B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 5 FS Garkalne/Rakari
09.08.2018 13:50 B FINĀLS FK Futbola Parks 2 : 3 Limbažu/Salacgrīvas NSS
Rādīt ierakstus