A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Vidzemes FC/Smiltene 10 25 8 1 1 25 12 13 1
Vidzemes FC/Valmiera - 2 10 16 5 1 4 16 11 5 2
Ogres NSC 10 15 4 3 3 15 14 1 3
FC Real Pro Ikšķile 10 14 4 2 4 19 18 1 4
FK Veina 10 12 3 3 4 11 13 -2 5
Vidzemes FC/Valmiera 10 2 0 2 8 5 23 -18 6
Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Vidzemes FC/Smiltene 16 48 16 0 0 95 4 91 1
Vidzemes FC/Valmiera - 2 16 40 13 1 2 71 6 65 2
Vidzemes FC/Valmiera 16 34 11 1 4 45 16 29 3
Vidzemes FC/Priekuļi 16 28 9 1 6 33 22 11 4
Vidzemes FC/Valka 16 20 6 2 8 34 43 -9 5
Vidzemes FC/Smiltene - 2 16 15 4 3 9 17 40 -23 6
FK Super Nova/Suntaži 16 11 3 2 11 15 62 -47 7
Vidzemes FC/Valmiera - 3 16 10 3 1 12 13 54 -41 8
Alojas NSS 16 4 1 1 14 2 78 -76 9
B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Futbola Parks 10 25 8 1 1 42 9 33 1
Vidzemes FC/Priekuļi 10 19 6 1 3 26 15 11 2
Vidzemes FC/Valka 10 17 5 2 3 22 18 4 3
Vidzemes FC/Smiltene - 2 10 15 5 0 5 15 20 -5 4
FK Veina - 2 10 9 3 0 7 12 36 -24 5
Ogres NSC - 2 10 2 0 2 8 9 28 -19 6
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Veina 14 37 12 1 1 50 5 45 1
FC Real Pro Ikšķile 14 34 11 1 2 63 11 52 2
Ogres NSC 14 33 10 3 1 65 14 51 3
FK Futbola Parks 14 21 7 0 7 46 32 14 4
FK Veina - 2 14 18 5 3 6 24 35 -11 5
Ogres NSC - 2 14 9 3 0 11 21 57 -36 6
FK Ikšķile 14 7 2 1 11 10 68 -58 7
FK Carnikava 14 4 1 1 12 7 64 -57 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
28.04.2017 17:00 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 9 Vidzemes FC/Valmiera - 2
28.04.2017 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
28.04.2017 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 5 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
28.04.2017 17:40 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 10 Vidzemes FC/Smiltene
28.04.2017 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 2
28.04.2017 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 1 FK Super Nova/Suntaži
28.04.2017 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 2 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
28.04.2017 19:00 Austrumu grupa Alojas NSS 1 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
28.04.2017 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
28.04.2017 19:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 1 : 1 Vidzemes FC/Valka
28.04.2017 20:20 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
28.04.2017 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 11 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
29.04.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina 2 : 1 FK Futbola Parks
29.04.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina - 2 4 : 1 Ogres NSC - 2
29.04.2017 10:40 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 1 : 4 Ogres NSC
29.04.2017 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 4 FK Carnikava
29.04.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina - 2 3 : 1 FK Futbola Parks
29.04.2017 12:00 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 7 : 0 Ogres NSC - 2
29.04.2017 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 9 Ogres NSC
29.04.2017 12:40 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 6 : 2 FK Futbola Parks
29.04.2017 13:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 2 Ogres NSC - 2
29.04.2017 13:20 Rietumu grupa FK Carnikava 1 : 7 Ogres NSC
07.05.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina 5 : 0 FK Veina - 2
07.05.2017 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 4 FK Futbola Parks
07.05.2017 10:40 Rietumu grupa FK Carnikava 2 : 5 Ogres NSC - 2
07.05.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina 3 : 0 FC Real Pro Ikšķile
07.05.2017 12:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 4 FK Futbola Parks
07.05.2017 12:00 Rietumu grupa Ogres NSC 5 : 1 Ogres NSC - 2
07.05.2017 12:40 Rietumu grupa FK Veina - 2 0 : 5 FC Real Pro Ikšķile
07.05.2017 12:40 Rietumu grupa FK Veina 5 : 0 FK Ikšķile
07.05.2017 13:20 Rietumu grupa Ogres NSC 4 : 2 FK Futbola Parks
19.05.2017 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 5 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
19.05.2017 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 5 : 0 Vidzemes FC/Valka
19.05.2017 17:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 3 : 1 Alojas NSS
19.05.2017 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 6 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
19.05.2017 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 6 : 0 Vidzemes FC/Valka
19.05.2017 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 7 : 0 Alojas NSS
19.05.2017 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 11 : 0 FK Super Nova/Suntaži
19.05.2017 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
19.05.2017 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 5 Vidzemes FC/Valka
19.05.2017 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 8 : 0 Alojas NSS
19.05.2017 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
19.05.2017 20:20 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 2 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
21.05.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina 4 : 0 FK Futbola Parks
21.05.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina - 2 4 : 1 Ogres NSC - 2
21.05.2017 10:40 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 1 : 1 Ogres NSC
21.05.2017 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 0 FK Carnikava
21.05.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina 4 : 0 FK Veina - 2
21.05.2017 11:20 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 4 : 0 Ogres NSC - 2
21.05.2017 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 6 Ogres NSC
21.05.2017 12:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 9 FK Futbola Parks
21.05.2017 12:40 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 9 Ogres NSC
21.05.2017 12:40 Rietumu grupa FK Veina 0 : 2 FC Real Pro Ikšķile
21.05.2017 13:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 4 : 2 Ogres NSC - 2
21.05.2017 13:20 Rietumu grupa FK Veina - 2 1 : 3 FK Futbola Parks
21.05.2017 14:00 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 7 : 0 FK Carnikava
24.05.2017 17:00 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
24.05.2017 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
24.05.2017 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 2 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
24.05.2017 17:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
24.05.2017 18:20 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 9 Vidzemes FC/Valka
24.05.2017 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 7 Vidzemes FC/Smiltene
24.05.2017 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
24.05.2017 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
24.05.2017 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 2 : 6 Vidzemes FC/Smiltene
24.05.2017 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
24.05.2017 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
24.05.2017 20:20 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 1 : 5 Vidzemes FC/Valmiera
06.06.2017 10:00 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 2
06.06.2017 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
06.06.2017 10:00 Rietumu grupa FK Veina - 2 0 : 4 FC Real Pro Ikšķile
06.06.2017 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 5 Ogres NSC - 2
06.06.2017 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 1 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
06.06.2017 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 4 : 2 FK Futbola Parks
06.06.2017 10:40 Rietumu grupa FK Veina 5 : 0 FK Ikšķile
06.06.2017 10:40 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
06.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
06.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 2 : 1 FK Super Nova/Suntaži
06.06.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina - 2 1 : 8 Ogres NSC
06.06.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina 3 : 1 Ogres NSC - 2
06.06.2017 11:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 5 FK Veina
06.06.2017 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 1 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2017 12:00 Rietumu grupa FK Veina - 2 1 : 1 FK Ikšķile
06.06.2017 12:00 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 5 : 1 FK Futbola Parks
06.06.2017 12:00 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene - 2
06.06.2017 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
06.06.2017 12:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 1 : 3 Vidzemes FC/Valka
06.06.2017 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 1 FK Veina
06.06.2017 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC - 2 2 : 6 FK Futbola Parks
06.06.2017 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 3 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
06.06.2017 13:20 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 13 : 0 FK Ikšķile
06.06.2017 13:20 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2017 13:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 5 FK Veina - 2
15.06.2017 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 8 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
15.06.2017 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 3 : 1 Vidzemes FC/Valka
15.06.2017 10:00 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 7 : 0 FK Ikšķile
15.06.2017 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 0 FK Veina - 2
15.06.2017 10:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 5 : 0 Alojas NSS
15.06.2017 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
15.06.2017 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 0 : 1 FK Veina
15.06.2017 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC - 2 1 : 5 FK Futbola Parks
15.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 5 : 0 Vidzemes FC/Valka
15.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 5 : 0 Alojas NSS
15.06.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina 7 : 0 Ogres NSC - 2
15.06.2017 11:20 Rietumu grupa FK Veina - 2 1 : 1 Ogres NSC
15.06.2017 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 9 : 0 FK Super Nova/Suntaži
15.06.2017 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
15.06.2017 12:00 Rietumu grupa FC Real Pro Ikšķile 1 : 0 FK Carnikava
15.06.2017 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 6 FK Futbola Parks
15.06.2017 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 4 Vidzemes FC/Valka
15.06.2017 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 5 : 0 Alojas NSS
15.06.2017 12:40 Rietumu grupa FK Veina 5 : 0 FK Carnikava
15.06.2017 12:40 Rietumu grupa FK Veina - 2 4 : 1 FK Ikšķile
15.06.2017 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
15.06.2017 13:20 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
15.06.2017 13:20 Rietumu grupa Ogres NSC 6 : 0 Ogres NSC - 2
27.06.2017 10:00 Austrumu grupa Alojas NSS 0 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 3
27.06.2017 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
27.06.2017 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 4 : 2 Vidzemes FC/Smiltene - 2
27.06.2017 10:40 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 7 Vidzemes FC/Priekuļi
27.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 9 Vidzemes FC/Smiltene
27.06.2017 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 0 Alojas NSS
27.06.2017 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 7 Vidzemes FC/Valmiera - 2
27.06.2017 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
27.06.2017 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
27.06.2017 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 1 : 1 Vidzemes FC/Smiltene - 2
27.06.2017 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 3 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
27.06.2017 13:20 Austrumu grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 4 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 5 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2017 10:00 A FINĀLS FC Real Pro Ikšķile 1 : 4 Ogres NSC
31.07.2017 10:00 A FINĀLS FK Veina 3 : 0 FC Real Pro Ikšķile
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2017 10:00 A FINĀLS FC Real Pro Ikšķile 1 : 1 Ogres NSC
31.07.2017 10:00 A FINĀLS FK Veina 0 : 2 FC Real Pro Ikšķile
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 1 : 1 FK Veina
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Ogres NSC 0 : 1 FK Veina
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2017 10:00 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 5 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2017 11:00 B FINĀLS FK Veina - 2 4 : 1 Ogres NSC - 2
31.07.2017 11:00 B FINĀLS FK Veina - 2 1 : 3 FK Futbola Parks
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 1 : 0 Vidzemes FC/Smiltene - 2
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 1 : 4 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Ogres NSC - 2 2 : 6 FK Futbola Parks
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Ogres NSC - 2 1 : 5 FK Futbola Parks
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2017 11:00 B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 2 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2017 11:00 B FINĀLS FK Veina - 2 4 : 1 Ogres NSC - 2
31.07.2017 11:00 B FINĀLS FK Veina - 2 3 : 1 FK Futbola Parks
02.08.2017 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 5 : 1 Ogres NSC
02.08.2017 10:30 A FINĀLS FK Veina 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
02.08.2017 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 2 Ogres NSC - 2
02.08.2017 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 6 FK Futbola Parks
02.08.2017 11:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 2 : 1 FC Real Pro Ikšķile
02.08.2017 11:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Ogres NSC
02.08.2017 11:10 B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 5 : 0 FK Veina - 2
02.08.2017 11:10 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 1 : 0 Ogres NSC - 2
02.08.2017 11:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 4 : 3 FC Real Pro Ikšķile
02.08.2017 11:50 A FINĀLS FK Veina 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
02.08.2017 11:50 B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 5 : 0 FK Veina - 2
02.08.2017 11:50 B FINĀLS FK Futbola Parks 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
02.08.2017 12:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 3 : 1 FK Veina
02.08.2017 12:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 5 FK Futbola Parks
02.08.2017 13:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 3 : 5 FC Real Pro Ikšķile
02.08.2017 13:10 A FINĀLS Ogres NSC 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
02.08.2017 13:10 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 5 : 0 FK Veina - 2
02.08.2017 13:10 B FINĀLS Ogres NSC - 2 1 : 2 Vidzemes FC/Valka
07.08.2017 10:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 2 : 2 Ogres NSC
07.08.2017 10:30 A FINĀLS FK Veina 1 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
07.08.2017 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 1 Ogres NSC - 2
07.08.2017 10:30 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 0 : 6 FK Futbola Parks
07.08.2017 11:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 2 FC Real Pro Ikšķile
07.08.2017 11:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Ogres NSC
07.08.2017 11:10 B FINĀLS Ogres NSC - 2 0 : 0 Vidzemes FC/Valka
07.08.2017 11:10 B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 2 FK Futbola Parks
07.08.2017 11:50 B FINĀLS FK Futbola Parks 1 : 1 Vidzemes FC/Valka
07.08.2017 11:50 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 3 FC Real Pro Ikšķile
07.08.2017 11:50 A FINĀLS FK Veina 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
07.08.2017 11:50 B FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene - 2 2 : 0 Ogres NSC - 2
07.08.2017 12:30 B FINĀLS FK Veina - 2 0 : 5 Vidzemes FC/Valka
07.08.2017 12:30 B FINĀLS FK Veina - 2 0 : 5 Vidzemes FC/Priekuļi
07.08.2017 12:30 B FINĀLS FK Veina - 2 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene - 2
07.08.2017 12:30 A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 3 : 1 FK Veina
07.08.2017 13:10 A FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 1 FC Real Pro Ikšķile
07.08.2017 13:10 A FINĀLS Ogres NSC 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
Rādīt ierakstus