Austrumi A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Smiltenes BJSS 10 28 9 1 0 52 6 46 1
FK Valmiera GLASS/BSS 10 23 7 2 1 33 12 21 2
Madonas BJSS 10 10 3 1 6 22 34 -12 3
Limbažu NSS 10 9 3 0 7 18 38 -20 4
Valkas nov. BJSS 10 8 2 2 6 18 40 -22 5
FK Valmiera GLASS/BSS - 2 10 8 2 2 6 14 27 -13 6
Austrumi B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Priekuļi/CPSS 12 28 9 1 2 34 12 22 1
Madonas BJSS/Lubāna 11 25 8 1 2 23 7 16 2
Smiltenes BJSS - 2 12 22 7 1 4 24 21 3 3
FK Valmiera GLASS/BSS - 3 12 19 6 1 5 29 18 11 4
Alojas NSS 11 11 3 2 6 11 25 -14 5
Smiltenes BJSS - 3 12 8 2 2 8 18 35 -17 6
FK Valmiera GLASS/BSS - 4 12 6 2 0 10 9 30 -21 7
Rietumi A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 12 33 11 0 1 51 8 43 1
VEINA Aizkraukle 12 25 8 1 3 36 16 20 2
FK Ikšķile 12 24 8 0 4 44 29 15 3
Ogres NSC 12 19 6 1 5 39 29 10 4
FK Super Nova/Sigulda 12 15 5 0 7 27 40 -13 5
FK Carnikava 12 7 2 1 9 15 49 -34 6
SK Krimulda 12 1 0 1 11 12 53 -41 7
Rietumi B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VEINA Ķegums 12 31 10 1 1 70 12 58 1
FK Ikšķile - 2 12 30 10 0 2 42 17 25 2
FS Garkalne/Rakari - 2 12 20 6 2 4 36 20 16 3
Ogres NSC - 2 12 20 6 2 4 38 20 18 4
Ādažu BJSS 12 16 5 1 6 46 31 15 5
FK Super Nova/Suntaži 12 6 2 0 10 11 57 -46 6
12 0 0 0 12 3 89 -86 7
U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Garkalne/Rakari 14 37 12 1 1 61 8 53 1
Smiltenes BJSS 14 34 11 1 2 47 15 32 2
VEINA Aizkraukle 14 25 8 1 5 41 23 18 3
FK Valmiera GLASS/BSS 14 23 7 2 5 33 24 9 4
Ogres NSC 14 19 6 1 7 33 27 6 5
FK Ikšķile 14 18 6 0 8 39 43 -4 6
Madonas BJSS 14 6 2 0 12 18 67 -49 7
Limbažu NSS 14 3 1 0 13 13 78 -65 8
U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VEINA Ķegums 14 35 11 2 1 54 15 39 1
Madonas BJSS/Lubāna 14 27 8 3 3 26 15 11 2
FK Priekuļi/CPSS 14 24 7 3 4 34 27 7 3
FK Ikšķile - 2 14 23 7 2 5 26 23 3 4
Ogres NSC - 2 14 14 4 2 8 20 32 -12 5
FS Garkalne/Rakari - 2 14 14 3 5 6 23 29 -6 6
FK Valmiera GLASS/BSS - 3 14 12 3 3 8 15 31 -16 7
Smiltenes BJSS - 2 14 9 3 0 11 11 37 -26 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
05.05.2016 17:00 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 5 : 1 Limbažu NSS
05.05.2016 17:00 Austrumi A grupa Madonas BJSS 2 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
05.05.2016 17:30 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 2 : 2 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
05.05.2016 17:30 Austrumi A grupa Limbažu NSS 2 : 6 FK Valmiera GLASS/BSS
05.05.2016 18:00 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 8 : 0 Valkas nov. BJSS
05.05.2016 18:00 Austrumi A grupa Madonas BJSS 4 : 3 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
05.05.2016 18:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 5 : 1 Madonas BJSS
05.05.2016 18:30 Austrumi A grupa Limbažu NSS 2 : 4 Valkas nov. BJSS
05.05.2016 19:00 Austrumi A grupa FK Valmiera GLASS/BSS 1 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
08.05.2016 10:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 3 : 0 SK Krimulda
08.05.2016 10:00 Rietumi A grupa VEINA Aizkraukle 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
08.05.2016 10:30 Rietumi A grupa FK Carnikava 0 : 3 FK Super Nova/Sigulda
08.05.2016 10:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 5 : 3 SK Krimulda
08.05.2016 11:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 2 : 7 FS Garkalne/Rakari
08.05.2016 11:00 Rietumi A grupa FK Carnikava 0 : 6 VEINA Aizkraukle
08.05.2016 11:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 4 : 5 FK Super Nova/Sigulda
08.05.2016 11:30 Rietumi A grupa FK Ikšķile 6 : 0 FK Carnikava
08.05.2016 12:00 Rietumi A grupa VEINA Aizkraukle 2 : 1 Ogres NSC
08.05.2016 12:00 Rietumi A grupa SK Krimulda 2 : 4 FK Super Nova/Sigulda
08.05.2016 12:30 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 11 : 0 FK Carnikava
08.05.2016 12:30 Rietumi A grupa FK Ikšķile 6 : 3 Ogres NSC
08.05.2016 13:00 Rietumi A grupa SK Krimulda 0 : 2 VEINA Aizkraukle
08.05.2016 13:00 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 3 FK Super Nova/Sigulda
08.05.2016 14:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 3 : 0
08.05.2016 14:00 Rietumi B grupa VEINA Ķegums 1 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
08.05.2016 14:30 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 10 : 0 FK Super Nova/Suntaži
08.05.2016 14:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 13 : 0
08.05.2016 15:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 4 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
08.05.2016 15:00 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 0 : 5 VEINA Ķegums
08.05.2016 15:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 6 : 1 Ādažu BJSS
08.05.2016 15:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 5 : 1 FK Super Nova/Suntaži
08.05.2016 16:00 Rietumi B grupa VEINA Ķegums 5 : 3 Ogres NSC - 2
08.05.2016 16:00 Rietumi B grupa 1 : 2 FK Super Nova/Suntaži
08.05.2016 16:30 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 2 : 2 Ādažu BJSS
08.05.2016 16:30 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 2 : 0 Ogres NSC - 2
08.05.2016 17:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 3 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
08.05.2016 17:00 Austrumi B grupa Alojas NSS 0 : 5 FK Priekuļi/CPSS
08.05.2016 17:00 Rietumi B grupa 0 : 12 VEINA Ķegums
08.05.2016 17:00 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 12 : 0 FK Super Nova/Suntaži
08.05.2016 17:30 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 2 : 1 Smiltenes BJSS - 3
08.05.2016 17:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 1 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
08.05.2016 18:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 3 : 3 FK Priekuļi/CPSS
08.05.2016 18:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 2 : 2 Alojas NSS
08.05.2016 18:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 2 : 2 Smiltenes BJSS - 3
08.05.2016 18:30 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 3 : 0 Smiltenes BJSS - 2
08.05.2016 19:00 Austrumi B grupa Alojas NSS - : - Madonas BJSS/Lubāna
08.05.2016 19:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 4 1 : 7 Smiltenes BJSS - 3
08.05.2016 19:30 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 6 : 0 Smiltenes BJSS - 2
08.05.2016 19:30 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
08.05.2016 20:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 4 1 : 2 Alojas NSS
08.05.2016 20:00 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 3 : 2 Smiltenes BJSS - 3
25.05.2016 17:00 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 1 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS
25.05.2016 17:00 Austrumi A grupa Limbažu NSS 0 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
25.05.2016 17:30 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 1 : 1 Madonas BJSS
25.05.2016 17:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 6 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
25.05.2016 17:30 Austrumi A grupa Madonas BJSS 4 : 3 Limbažu NSS
25.05.2016 18:00 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
25.05.2016 18:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 11 : 0 Limbažu NSS
25.05.2016 18:30 Austrumi A grupa Madonas BJSS 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
25.05.2016 19:00 Austrumi A grupa Limbažu NSS 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
25.05.2016 19:30 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 4 : 2 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
25.05.2016 19:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 8 : 0 Valkas nov. BJSS
25.05.2016 19:30 Austrumi A grupa Madonas BJSS 1 : 3 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
26.05.2016 17:00 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 1 : 0 Madonas BJSS/Lubāna
26.05.2016 17:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 3 0 : 0 Alojas NSS
26.05.2016 17:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 3 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
26.05.2016 17:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 0 : 1 Smiltenes BJSS - 2
26.05.2016 17:30 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 3 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
26.05.2016 18:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 4 : 0 Smiltenes BJSS - 3
26.05.2016 18:30 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 0 : 1 Alojas NSS
26.05.2016 18:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 5 : 1 Smiltenes BJSS - 3
26.05.2016 19:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 2 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
26.05.2016 19:00 Austrumi B grupa Alojas NSS 0 : 6 FK Priekuļi/CPSS
26.05.2016 19:30 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 4 : 2 Smiltenes BJSS - 3
26.05.2016 19:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 5 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
26.05.2016 20:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 3 FK Priekuļi/CPSS
26.05.2016 20:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 1 : 3 Alojas NSS
02.06.2016 10:00 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 0 Ogres NSC
02.06.2016 10:00 Rietumi A grupa FK Super Nova/Sigulda 1 : 6 VEINA Aizkraukle
02.06.2016 10:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 3 : 0 FK Carnikava
02.06.2016 10:30 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 5 : 0 SK Krimulda
02.06.2016 11:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 5 : 1 FK Super Nova/Sigulda
02.06.2016 11:00 Rietumi A grupa FK Carnikava 4 : 3 SK Krimulda
02.06.2016 11:30 Rietumi A grupa FK Ikšķile 2 : 4 VEINA Aizkraukle
02.06.2016 11:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 7 : 1 FK Super Nova/Sigulda
02.06.2016 12:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 10 : 0 SK Krimulda
02.06.2016 12:00 Rietumi A grupa VEINA Aizkraukle 0 : 1 FS Garkalne/Rakari
02.06.2016 12:30 Rietumi A grupa FK Carnikava 5 : 1 FK Super Nova/Sigulda
02.06.2016 12:30 Rietumi A grupa FK Ikšķile 1 : 7 FS Garkalne/Rakari
02.06.2016 12:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 5 : 1 SK Krimulda
02.06.2016 13:00 Rietumi A grupa FK Carnikava 1 : 4 VEINA Aizkraukle
02.06.2016 14:00 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 1 : 3 Ogres NSC - 2
02.06.2016 14:00 Rietumi B grupa FK Super Nova/Suntaži 0 : 3 VEINA Ķegums
02.06.2016 14:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 0 : 3 Ādažu BJSS
02.06.2016 14:30 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 2 : 0
02.06.2016 15:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 5 : 0 FK Super Nova/Suntaži
02.06.2016 15:00 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 12 : 0
02.06.2016 15:30 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 1 : 2 VEINA Ķegums
02.06.2016 15:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 2 : 1 FK Super Nova/Suntaži
02.06.2016 16:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 7 : 2
02.06.2016 16:00 Rietumi B grupa VEINA Ķegums 5 : 0 FS Garkalne/Rakari - 2
02.06.2016 16:30 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 4 : 2 FK Super Nova/Suntaži
02.06.2016 16:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 4 : 0
02.06.2016 17:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 2 : 0 FS Garkalne/Rakari - 2
02.06.2016 17:00 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 2 : 7 VEINA Ķegums
14.06.2016 10:00 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 2 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS
14.06.2016 10:00 Austrumi A grupa Limbažu NSS 4 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
14.06.2016 10:30 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 4 : 6 Madonas BJSS
14.06.2016 10:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 2 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
14.06.2016 11:00 Austrumi A grupa Madonas BJSS 1 : 3 Limbažu NSS
14.06.2016 11:00 Austrumi A grupa Valkas nov. BJSS 1 : 5 FK Valmiera GLASS/BSS
14.06.2016 11:30 Austrumi A grupa Smiltenes BJSS 4 : 1 Madonas BJSS
14.06.2016 11:30 Austrumi A grupa Limbažu NSS 2 : 1 Valkas nov. BJSS
14.06.2016 12:00 Austrumi A grupa FK Valmiera GLASS/BSS 3 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 2
14.06.2016 13:00 Austrumi B grupa Alojas NSS 0 : 3 Madonas BJSS/Lubāna
14.06.2016 13:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 5 Smiltenes BJSS - 2
14.06.2016 13:30 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 1 : 3 Smiltenes BJSS - 2
14.06.2016 13:30 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 4 1 : 0 Smiltenes BJSS - 3
14.06.2016 14:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 4 2 : 0 Alojas NSS
14.06.2016 14:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 0 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
14.06.2016 14:30 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 2 : 1 Alojas NSS
14.06.2016 14:30 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 2 : 0 Smiltenes BJSS - 3
14.06.2016 15:00 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 0 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
14.06.2016 15:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 3 3 : 2 Alojas NSS
14.06.2016 15:30 Austrumi B grupa Madonas BJSS/Lubāna 1 : 0 Smiltenes BJSS - 2
14.06.2016 15:30 Austrumi B grupa FK Priekuļi/CPSS 1 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
14.06.2016 16:00 Austrumi B grupa FK Valmiera GLASS/BSS - 3 9 : 0 Smiltenes BJSS - 3
14.06.2016 16:00 Austrumi B grupa Smiltenes BJSS - 2 3 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 4
18.06.2016 10:00 Rietumi A grupa VEINA Aizkraukle 3 : 3 Ogres NSC
18.06.2016 10:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 3 : 1 FK Carnikava
18.06.2016 10:30 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 4 : 1 FK Carnikava
18.06.2016 10:30 Rietumi A grupa SK Krimulda 1 : 5 FK Super Nova/Sigulda
18.06.2016 11:00 Rietumi A grupa SK Krimulda 1 : 6 VEINA Aizkraukle
18.06.2016 11:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 1 : 4 Ogres NSC
18.06.2016 11:30 Rietumi A grupa FK Ikšķile 2 : 0 VEINA Aizkraukle
18.06.2016 11:30 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 1 FK Super Nova/Sigulda
18.06.2016 12:00 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 0 Ogres NSC
18.06.2016 12:00 Rietumi A grupa FK Super Nova/Sigulda 0 : 3 VEINA Aizkraukle
18.06.2016 12:30 Rietumi A grupa Ogres NSC 4 : 2 FK Carnikava
18.06.2016 13:00 Rietumi A grupa FK Ikšķile 3 : 2 FK Super Nova/Sigulda
18.06.2016 13:00 Rietumi A grupa FK Carnikava 1 : 1 SK Krimulda
18.06.2016 14:00 Rietumi B grupa VEINA Ķegums 2 : 2 Ogres NSC - 2
18.06.2016 14:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 3 : 2 Ādažu BJSS
18.06.2016 14:30 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 3 : 1 Ādažu BJSS
18.06.2016 14:30 Rietumi B grupa 0 : 3 FK Super Nova/Suntaži
18.06.2016 15:00 Rietumi B grupa 0 : 16 VEINA Ķegums
18.06.2016 15:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 3 : 1 Ogres NSC - 2
18.06.2016 15:30 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 1 : 6 VEINA Ķegums
18.06.2016 15:30 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 4 : 0 FK Super Nova/Suntaži
18.06.2016 16:00 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 2 : 2 Ogres NSC - 2
18.06.2016 16:00 Rietumi B grupa FK Super Nova/Suntaži 1 : 6 VEINA Ķegums
18.06.2016 16:30 Rietumi B grupa Ogres NSC - 2 3 : 0 Ādažu BJSS
18.06.2016 16:30 Rietumi B grupa FS Garkalne/Rakari - 2 6 : 0
18.06.2016 17:00 Rietumi B grupa FK Ikšķile - 2 5 : 1 FK Super Nova/Suntaži
18.06.2016 17:00 Rietumi B grupa Ādažu BJSS 9 : 0
19.06.2016 12:30 Rietumi A grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 0 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 5 : 1 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 2 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Limbažu NSS 2 : 6 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 5 : 1 Madonas BJSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 2 : 7 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 2 : 1 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 6 : 3 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 1 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 4 : 3 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 11 : 0 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Limbažu NSS 1 : 4 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 3 : 0 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 2 : 4 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 0 : 1 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 1 : 7 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 2 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 1 : 3 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 4 : 1 Madonas BJSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 3 : 3 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 1 : 4 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 2 : 0 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 2 : 0 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 1 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 4 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 5 : 3 Ogres NSC - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 2 : 0 Ogres NSC - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 3 : 3 FK Priekuļi/CPSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 3 : 0 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 6 : 0 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 1 : 0 Madonas BJSS/Lubāna
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 0 : 1 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 3 FK Priekuļi/CPSS
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari - 2 1 : 3 Ogres NSC - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 1 : 2 VEINA Ķegums
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 5 : 0 FS Garkalne/Rakari - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 2 : 0 FS Garkalne/Rakari - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 5 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 1 : 3 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 0 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 0 : 2 Madonas BJSS/Lubāna
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 1 : 0 Smiltenes BJSS - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 2 : 2 Ogres NSC - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 3 : 1 Ogres NSC - 2
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 1 : 6 VEINA Ķegums
31.07.2016 10:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari - 2 2 : 2 Ogres NSC - 2
24.08.2016 10:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 1 : 0 Ogres NSC
24.08.2016 10:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 11 : 0 Limbažu NSS
24.08.2016 11:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 3 : 1 FK Ikšķile
24.08.2016 11:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 5 : 0 Madonas BJSS
24.08.2016 11:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 4 : 2 FK Ikšķile
24.08.2016 11:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 8 : 0 Madonas BJSS
24.08.2016 12:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 1 : 3 VEINA Aizkraukle
24.08.2016 12:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Limbažu NSS 0 : 4 Ogres NSC
24.08.2016 12:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 5 : 1 VEINA Aizkraukle
24.08.2016 12:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 4 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS
24.08.2016 13:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 2 : 7 Ogres NSC
24.08.2016 13:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 6 : 1 Limbažu NSS
24.08.2016 13:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 1 : 0 FS Garkalne/Rakari
24.08.2016 13:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 1 : 4 FK Ikšķile
24.08.2016 14:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 1 : 2 Ogres NSC
24.08.2016 14:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 7 : 0 Limbažu NSS
24.08.2016 15:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 2 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
24.08.2016 15:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 4 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
24.08.2016 15:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 4 : 0 Ogres NSC - 2
24.08.2016 15:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 2 : 1 Smiltenes BJSS - 2
24.08.2016 16:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 3 : 2 Ogres NSC - 2
24.08.2016 16:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 6 : 0 Smiltenes BJSS - 2
24.08.2016 16:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 1 : 1 FK Ikšķile - 2
24.08.2016 16:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 1 : 1 FS Garkalne/Rakari - 2
24.08.2016 17:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 2 : 1 FK Ikšķile - 2
24.08.2016 17:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 4 : 1 Madonas BJSS/Lubāna
24.08.2016 17:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS - 2 0 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
24.08.2016 17:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Ogres NSC - 2 2 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
24.08.2016 18:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 2 : 5 VEINA Ķegums
24.08.2016 18:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS - 2 0 : 2 Ogres NSC - 2
24.08.2016 18:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 2 : 1 FS Garkalne/Rakari - 2
24.08.2016 18:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 0 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
29.08.2016 10:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 2 : 1 Ogres NSC
29.08.2016 10:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 5 : 0 Limbažu NSS
29.08.2016 11:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 3 : 0 FK Ikšķile
29.08.2016 11:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 8 : 1 Madonas BJSS
29.08.2016 11:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 4 : 1 FK Ikšķile
29.08.2016 11:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 5 : 0 Madonas BJSS
29.08.2016 12:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 2 : 1 VEINA Aizkraukle
29.08.2016 12:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Limbažu NSS 1 : 4 Ogres NSC
29.08.2016 12:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 1 : 3 VEINA Aizkraukle
29.08.2016 12:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FS Garkalne/Rakari 2 : 2 FK Valmiera GLASS/BSS
29.08.2016 13:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 3 : 2 Ogres NSC
29.08.2016 13:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile 6 : 1 Limbažu NSS
29.08.2016 13:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS 1 : 2 FS Garkalne/Rakari
29.08.2016 13:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS 1 : 5 FK Ikšķile
29.08.2016 14:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS 0 : 2 Ogres NSC
29.08.2016 14:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) A GRUPAS FINĀLS VEINA Aizkraukle 4 : 0 Limbažu NSS
29.08.2016 15:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 3 : 3 FS Garkalne/Rakari - 2
29.08.2016 15:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 7 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
29.08.2016 15:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 4 : 1 Ogres NSC - 2
29.08.2016 15:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 2 : 0 Smiltenes BJSS - 2
29.08.2016 16:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 3 : 0 Ogres NSC - 2
29.08.2016 16:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 4 : 0 Smiltenes BJSS - 2
29.08.2016 16:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 4 : 2 FK Ikšķile - 2
29.08.2016 16:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Valmiera GLASS/BSS - 3 2 : 0 FS Garkalne/Rakari - 2
29.08.2016 17:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 4 : 3 FK Ikšķile - 2
29.08.2016 17:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS VEINA Ķegums 1 : 1 Madonas BJSS/Lubāna
29.08.2016 17:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS - 2 0 : 5 FS Garkalne/Rakari - 2
29.08.2016 17:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Ogres NSC - 2 0 : 1 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
29.08.2016 18:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Priekuļi/CPSS 1 : 2 VEINA Ķegums
29.08.2016 18:00 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Smiltenes BJSS - 2 1 : 2 Ogres NSC - 2
29.08.2016 18:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS Madonas BJSS/Lubāna 2 : 2 FS Garkalne/Rakari - 2
29.08.2016 18:30 U - 9 ( 2007. gada zēni) B GRUPAS FINĀLS FK Ikšķile - 2 2 : 0 FK Valmiera GLASS/BSS - 3
Rādīt ierakstus