Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
14 39 13 0 1 76 2 74 1
Vidzemes FC/Smiltene 14 39 13 0 1 59 12 47 2
SK Krimulda 14 22 6 4 4 25 26 -1 3
Vidzemes FC/Priekuļi 14 19 5 4 5 23 22 1 4
Vidzemes FC/Valmiera - 2 14 18 5 3 6 16 26 -10 5
Vidzemes FC/Valmiera 14 13 4 1 9 10 29 -19 6
Vidzemes FC/Valka 14 10 3 1 10 10 41 -31 7
Vidzemes FC/Valmiera - 3 14 1 0 1 13 3 64 -61 8
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Ogres NSC 14 34 11 1 2 57 10 47 1
VEINA Aizkraukle 14 34 11 1 2 55 20 35 2
FK Super Nova/Sigulda 14 28 9 1 4 35 18 17 3
FK Ikšķile 14 28 9 1 4 27 16 11 4
FS Garkalne/Rakari 14 23 7 2 5 31 19 12 5
VEINA Koknese 14 10 3 1 10 14 25 -11 6
VEINA Aizkraukle - 2 14 4 1 1 12 9 68 -59 7
FK Carnikava 14 2 0 2 12 4 56 -52 8
U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
10 27 9 0 1 40 4 36 1
Vidzemes FC/Smiltene 10 24 8 0 2 33 17 16 2
VEINA Aizkraukle 10 15 5 0 5 30 34 -4 3
Ogres NSC 10 13 4 1 5 19 20 -1 4
FK Super Nova/Sigulda 10 7 2 1 7 16 28 -12 5
SK Krimulda 10 3 1 0 9 11 46 -35 6
U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile 10 28 9 1 0 32 5 27 1
FS Garkalne/Rakari 10 25 8 1 1 22 6 16 2
VEINA Koknese 10 12 3 3 4 16 16 0 3
Vidzemes FC/Priekuļi 10 10 2 4 4 10 15 -5 4
Vidzemes FC/Valmiera - 2 10 5 1 2 7 9 26 -17 5
Vidzemes FC/Valmiera 10 4 1 1 8 7 28 -21 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
01.05.2016 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 3 FK Ikšķile
01.05.2016 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 1 VEINA Koknese
01.05.2016 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
01.05.2016 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 1 FS Garkalne/Rakari
01.05.2016 11:20 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 1 : 0 VEINA Koknese
01.05.2016 18:20 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 4 : 2 VEINA Aizkraukle - 2
01.05.2016 19:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 5 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
01.05.2016 19:00 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 1 : 2 VEINA Aizkraukle
01.05.2016 19:00 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 5 : 2 Ogres NSC
01.05.2016 19:40 Rietumu grupa FK Carnikava 1 : 3 VEINA Aizkraukle - 2
01.05.2016 20:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 0 FK Carnikava
01.05.2016 20:20 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 4 : 1 VEINA Koknese
03.05.2016 17:00 Austrumu grupa 6 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
03.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 0 SK Krimulda
03.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 2 Vidzemes FC/Valka
03.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 9 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 3
03.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
03.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 0 SK Krimulda
03.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 7 : 0 Vidzemes FC/Valka
03.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 5
03.05.2016 19:40 Austrumu grupa 6 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
03.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
03.05.2016 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 SK Krimulda
03.05.2016 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 1 Vidzemes FC/Valka
15.05.2016 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 6 FS Garkalne/Rakari
15.05.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 0 : 1 FK Super Nova/Sigulda
15.05.2016 10:40 Rietumu grupa VEINA Koknese 0 : 3 Ogres NSC
15.05.2016 10:40 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 6 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
15.05.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 6 : 0 FK Carnikava
15.05.2016 11:20 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 1 : 3 FK Super Nova/Sigulda
15.05.2016 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 4 VEINA Aizkraukle
15.05.2016 12:00 Rietumu grupa VEINA Koknese 3 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
15.05.2016 12:40 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 8 FK Super Nova/Sigulda
15.05.2016 12:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 3 VEINA Aizkraukle
15.05.2016 13:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 1 VEINA Koknese
15.05.2016 13:20 Rietumu grupa Ogres NSC 9 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
17.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
17.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
17.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 8
17.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 5 SK Krimulda
17.05.2016 18:20 Austrumu grupa 3 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
17.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
17.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
17.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 1 SK Krimulda
17.05.2016 19:39 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
17.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
17.05.2016 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 2 : 1 Vidzemes FC/Valka
17.05.2016 20:20 Austrumu grupa 6 : 0 SK Krimulda
25.05.2016 17:00 Rietumu grupa Ogres NSC 3 : 0 FK Super Nova/Sigulda
25.05.2016 17:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 6 VEINA Aizkraukle
25.05.2016 17:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 1 VEINA Koknese
25.05.2016 17:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 4 : 1 VEINA Aizkraukle - 2
25.05.2016 18:20 Rietumu grupa Ogres NSC 3 : 0 FK Ikšķile
25.05.2016 18:20 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
25.05.2016 19:00 Rietumu grupa FK Carnikava 1 : 1 VEINA Koknese
25.05.2016 19:00 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 2 : 5 VEINA Aizkraukle
25.05.2016 19:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 0 FS Garkalne/Rakari
25.05.2016 19:40 Rietumu grupa FK Carnikava 2 : 2 VEINA Aizkraukle - 2
25.05.2016 20:20 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 4 : 1 VEINA Koknese
25.05.2016 20:21 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 0 : 5 Ogres NSC
31.05.2016 17:00 Austrumu grupa 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
31.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
31.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 0 Vidzemes FC/Valka
31.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 SK Krimulda
31.05.2016 18:20 Austrumu grupa 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
31.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 2 : 2 SK Krimulda
31.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 3 : 1 Vidzemes FC/Valka
31.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 7 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 3
31.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 2 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 SK Krimulda
31.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 9
31.05.2016 20:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 3 : 1 Vidzemes FC/Valka
05.06.2016 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 1 FS Garkalne/Rakari
05.06.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 3 : 0 FK Carnikava
05.06.2016 10:40 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 6 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
05.06.2016 10:40 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 2 : 1 VEINA Koknese
05.06.2016 11:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
05.06.2016 11:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 2 FK Super Nova/Sigulda
05.06.2016 12:00 Rietumu grupa VEINA Koknese 0 : 3 Ogres NSC
05.06.2016 12:00 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 9 : 1 VEINA Aizkraukle - 2
05.06.2016 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 9 : 0 FK Carnikava
05.06.2016 12:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 1 FK Super Nova/Sigulda
05.06.2016 13:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 3 : 1 VEINA Aizkraukle
05.06.2016 13:20 Rietumu grupa VEINA Koknese 4 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
07.06.2016 10:00 Austrumu grupa 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
07.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
07.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 4 : 1 SK Krimulda
07.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 0 Vidzemes FC/Valka
07.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 3 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
07.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
07.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 8
07.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 3 0 : 7 SK Krimulda
07.06.2016 12:40 Austrumu grupa 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
07.06.2016 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
07.06.2016 13:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
07.06.2016 13:21 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 2 : 5 SK Krimulda
15.06.2016 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 2 FK Super Nova/Sigulda
15.06.2016 10:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 0 : 4 VEINA Aizkraukle
15.06.2016 10:40 Rietumu grupa VEINA Koknese 0 : 2 FK Ikšķile
15.06.2016 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 8 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
15.06.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 0 : 0 FK Super Nova/Sigulda
15.06.2016 11:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 4 VEINA Aizkraukle
15.06.2016 12:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 1 : 0 VEINA Koknese
15.06.2016 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 4 : 0 VEINA Aizkraukle - 2
21.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 3 Vidzemes FC/Smiltene
21.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 4 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
21.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 2 Vidzemes FC/Valka
21.06.2016 10:40 Austrumu grupa 5 : 0 SK Krimulda
21.06.2016 11:20 Austrumu grupa 5 : 0 Vidzemes FC/Smiltene
21.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 3
21.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 0 Vidzemes FC/Valka
21.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 2 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS FK Super Nova/Sigulda 1 : 2 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS VEINA Aizkraukle 5 : 2 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 6 : 0 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 3 : 0 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS FK Super Nova/Sigulda 2 : 5 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS VEINA Aizkraukle 0 : 5 Ogres NSC
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 4 : 1 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 0 : 0 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 5 : 0 SK Krimulda
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 5 : 0 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FK Ikšķile 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FK Ikšķile 2 : 1 VEINA Koknese
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 2 : 1 VEINA Koknese
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FK Ikšķile 2 : 0 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 2 : 0 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 3 : 1 Vidzemes FC/Valmiera - 2
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS VEINA Koknese 0 : 2 FK Ikšķile
31.07.2016 10:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 1 : 0 VEINA Koknese
03.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 4 : 0 FK Super Nova/Sigulda
03.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 5 : 0 SK Krimulda
03.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 VEINA Koknese
03.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FK Ikšķile 7 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
03.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 3 : 1 VEINA Aizkraukle
03.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS SK Krimulda 1 : 3 FK Super Nova/Sigulda
03.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
03.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 4 VEINA Koknese
03.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 2 : 3 Ogres NSC
03.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 6 : 1 VEINA Aizkraukle
03.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 3 FK Ikšķile
03.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 1 FS Garkalne/Rakari
03.08.2016 12:45 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 4 : 1 Ogres NSC
03.08.2016 12:45 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 2 FK Ikšķile
03.08.2016 13:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 2 FS Garkalne/Rakari
03.08.2016 13:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS VEINA Koknese 3 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
03.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS SK Krimulda 1 : 9 VEINA Aizkraukle
03.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS FK Super Nova/Sigulda 2 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
08.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 2 : 0 FK Super Nova/Sigulda
08.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 0 : 3 SK Krimulda
08.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 3 : 3 VEINA Koknese
08.08.2016 10:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS FK Ikšķile 6 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
08.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 6 : 2 VEINA Aizkraukle
08.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS SK Krimulda 2 : 5 FK Super Nova/Sigulda
08.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
08.08.2016 11:15 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 VEINA Koknese
08.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 5 : 3 FK Super Nova/Sigulda
08.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 5 : 1 VEINA Aizkraukle
08.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera - 2 1 : 5 FK Ikšķile
08.08.2016 12:00 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
08.08.2016 12:45 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS 3 : 0 Ogres NSC
08.08.2016 12:45 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 2 FK Ikšķile
08.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS SK Krimulda 3 : 4 VEINA Aizkraukle
08.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 0 : 3 Vidzemes FC/Smiltene
08.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 4 FS Garkalne/Rakari
08.08.2016 13:30 U - 10 ( 2006. gada zēni) B FINĀLS VEINA Koknese 2 : 2 Vidzemes FC/Valmiera - 2
Rādīt ierakstus