Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Vidzemes FC/Smiltene 10 26 8 2 0 43 3 40 1
10 26 8 2 0 46 5 41 2
Limbažu NSS 10 14 4 2 4 21 38 -17 3
Vidzemes FC/Valmiera 10 7 2 1 7 16 23 -7 4
Alojas vsk 10 7 1 4 5 9 27 -18 5
Vidzemes FC/Valka 10 3 0 3 7 5 44 -39 6
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile 10 28 9 1 0 49 7 42 1
FS Garkalne/Rakari 10 25 8 1 1 34 5 29 2
FK Carnikava 10 13 4 1 5 20 21 -1 3
Ādažu BJSS 10 9 2 3 5 14 22 -8 4
Ogres NSC 10 6 1 3 6 12 29 -17 5
10 4 1 1 8 8 53 -45 6
U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile 10 25 8 1 1 31 8 23 1
10 23 7 2 1 33 6 27 2
Vidzemes FC/Smiltene 10 17 5 2 3 34 13 21 3
FS Garkalne/Rakari 10 16 5 1 4 17 15 2 4
Limbažu NSS 10 6 2 0 8 14 46 -32 5
FK Carnikava 10 0 0 0 10 10 51 -41 6
U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Vidzemes FC/Valmiera 10 21 6 3 1 30 10 20 1
Alojas vsk 10 18 5 3 2 21 9 12 2
Ogres NSC 10 14 3 5 2 18 14 4 3
Ādažu BJSS 10 13 3 4 3 20 12 8 4
Vidzemes FC/Valka 10 8 1 5 4 8 20 -12 5
10 5 1 2 7 11 43 -32 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
07.05.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 10 : 0
07.05.2016 10:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 0 Ādažu BJSS
07.05.2016 10:40 Rietumu grupa FK Carnikava 5 : 0 Ogres NSC
07.05.2016 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
07.05.2016 11:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 0 Ādažu BJSS
07.05.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 2
07.05.2016 12:00 Rietumu grupa 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
07.05.2016 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 4 : 1 FK Carnikava
07.05.2016 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 1 Ādažu BJSS
13.05.2016 17:00 Austrumu grupa 3 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
13.05.2016 17:00 Austrumu grupa Limbažu NSS 0 : 7 Vidzemes FC/Smiltene
13.05.2016 17:40 Austrumu grupa Alojas vsk 1 : 1 Vidzemes FC/Valka
13.05.2016 17:40 Austrumu grupa 8 : 0 Limbažu NSS
13.05.2016 18:20 Austrumu grupa Alojas vsk 0 : 5 Vidzemes FC/Smiltene
13.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 4 Vidzemes FC/Valmiera
13.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 3 : 5 Limbažu NSS
13.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 7 Vidzemes FC/Smiltene
13.05.2016 19:40 Austrumu grupa 5 : 0 Alojas vsk
18.05.2016 17:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
18.05.2016 17:00 Rietumu grupa Ogres NSC 0 : 5 FK Ikšķile
18.05.2016 17:40 Rietumu grupa Ādažu BJSS 0 : 1
18.05.2016 17:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 5 : 0 Ogres NSC
18.05.2016 18:20 Rietumu grupa 1 : 7 FK Carnikava
18.05.2016 18:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 8 : 0 Ādažu BJSS
08.06.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 5 : 0
08.06.2016 10:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 2 Ādažu BJSS
08.06.2016 10:40 Rietumu grupa FK Carnikava 2 : 1 Ogres NSC
08.06.2016 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 1 FS Garkalne/Rakari
08.06.2016 11:20 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 1 Ādažu BJSS
08.06.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 5 : 0
08.06.2016 12:00 Rietumu grupa 0 : 10 FS Garkalne/Rakari
08.06.2016 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 7 : 2 FK Carnikava
08.06.2016 12:40 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 2 Ādažu BJSS
09.06.2016 10:00 Austrumu grupa Alojas vsk 1 : 1 Limbažu NSS
09.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 8
09.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
09.06.2016 10:40 Austrumu grupa Limbažu NSS 3 : 3 Vidzemes FC/Valka
09.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Alojas vsk
09.06.2016 11:20 Austrumu grupa 0 : 0 Vidzemes FC/Smiltene
13.06.2016 10:00 Austrumu grupa 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
13.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 Limbažu NSS
13.06.2016 10:40 Austrumu grupa Alojas vsk 0 : 0 Vidzemes FC/Valka
13.06.2016 10:40 Austrumu grupa 6 : 1 Limbažu NSS
13.06.2016 11:20 Austrumu grupa Alojas vsk 1 : 3 Vidzemes FC/Smiltene
13.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
13.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 2 : 3 Limbažu NSS
13.06.2016 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 8 Vidzemes FC/Smiltene
13.06.2016 12:40 Austrumu grupa 6 : 0 Alojas vsk
21.06.2016 10:00 Rietumu grupa FK Carnikava 0 : 2 FS Garkalne/Rakari
21.06.2016 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 4 FK Ikšķile
21.06.2016 10:40 Rietumu grupa Ādažu BJSS 7 : 2
21.06.2016 10:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 3 : 0 Ogres NSC
21.06.2016 11:20 Rietumu grupa 2 : 3 FK Carnikava
21.06.2016 11:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 3 : 1 Ādažu BJSS
27.06.2016 10:00 Austrumu grupa Alojas vsk 2 : 3 Limbažu NSS
27.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valka 0 : 6
27.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 3 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
27.06.2016 10:40 Austrumu grupa Limbažu NSS 5 : 1 Vidzemes FC/Valka
27.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 3 : 3 Alojas vsk
27.06.2016 11:20 Austrumu grupa 2 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 4 : 1 FK Carnikava
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Limbažu NSS 0 : 7 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 8 : 0 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Carnikava 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 2 : 1 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 7 : 2 FK Carnikava
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 0 : 0 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 6 : 1 Limbažu NSS
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Carnikava 0 : 2 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 2 : 2 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ogres NSC 2 : 2
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ogres NSC 1 : 1 Ādažu BJSS
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 1 Vidzemes FC/Valka
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 0 : 4 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS 0 : 1
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ogres NSC 5 : 0
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ogres NSC 2 : 2 Ādažu BJSS
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Alojas vsk
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 0 : 0 Vidzemes FC/Valka
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 0 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS 7 : 2
31.07.2016 10:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 3 : 3 Alojas vsk
10.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 3 : 0 FK Carnikava
10.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 6 : 1 Limbažu NSS
10.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 11 : 2
10.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS 6 : 0 Vidzemes FC/Valka
10.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 3 : 4 FS Garkalne/Rakari
10.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Limbažu NSS 4 : 3 FK Carnikava
10.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 2 Ogres NSC
10.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 3 : 1
10.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 3 FK Ikšķile
10.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 2 : 1 FS Garkalne/Rakari
10.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 3 : 1 Ādažu BJSS
10.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 3 : 1 Ogres NSC
10.08.2016 12:45 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 2 : 1 FK Ikšķile
10.08.2016 12:45 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 3 : 1 Ādažu BJSS
10.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Limbažu NSS 1 : 2 FS Garkalne/Rakari
10.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Carnikava 1 : 6 Vidzemes FC/Smiltene
10.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 1 : 3 Ogres NSC
10.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS 0 : 3 Alojas vsk
15.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 6 : 0 FK Carnikava
15.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 3 : 0 Limbažu NSS
15.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 2 : 0 Ogres NSC
15.08.2016 10:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 0 Ādažu BJSS
15.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 0 FS Garkalne/Rakari
15.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Limbažu NSS 6 : 3 FK Carnikava
15.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 0 : 2 Ādažu BJSS
15.08.2016 11:15 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 1 : 1 Ogres NSC
15.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 3 FK Ikšķile
15.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 4 : 0 FS Garkalne/Rakari
15.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS 0 : 0 Vidzemes FC/Valka
15.08.2016 12:00 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 1 : 1 Ogres NSC
15.08.2016 12:45 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS 0 : 1 FK Ikšķile
15.08.2016 12:45 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valka 2 : 2
15.08.2016 12:45 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS 0 : 7 Alojas vsk
15.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS Limbažu NSS 1 : 3 FS Garkalne/Rakari
15.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) A FINĀLS FK Carnikava 0 : 10 Vidzemes FC/Smiltene
15.08.2016 13:30 U - 11 ( 2005. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 3 : 1
Rādīt ierakstus