Austrumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
10 30 10 0 0 63 6 57 1
Vidzemes FC/Smiltene 10 24 8 0 2 51 13 38 2
10 18 6 0 4 27 18 9 3
Alojas vsk 10 8 2 2 6 10 38 -28 4
Vidzemes FC/Valmiera 10 7 2 1 7 12 35 -23 5
Vidzemes FC/Priekuļi 10 1 0 1 9 7 60 -53 6
Rietumu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ikšķile 10 20 6 2 2 22 9 13 1
Ogres NSC 10 18 5 3 2 18 7 11 2
VEINA Aizkraukle 10 17 5 2 3 19 15 4 3
FK Super Nova/Sigulda 10 16 5 1 4 21 10 11 4
FS Garkalne/Rakari 10 13 3 4 3 12 10 2 5
Ādažu BJSS/ FK Carnikava 10 0 0 0 10 1 42 -41 6
U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
10 30 10 0 0 45 5 40 1
Ogres NSC 10 19 6 1 3 18 14 4 2
VEINA Aizkraukle 10 15 5 0 5 17 21 -4 3
FK Ikšķile 10 11 3 2 5 18 29 -11 4
Vidzemes FC/Smiltene 10 10 3 1 6 17 25 -8 5
10 3 1 0 9 9 30 -21 6
U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Super Nova/Sigulda 10 30 10 0 0 44 6 38 1
FS Garkalne/Rakari 10 20 6 2 2 21 7 14 2
Alojas vsk 10 13 3 4 3 11 13 -2 3
Ādažu BJSS/ FK Carnikava 10 12 4 0 6 13 20 -7 4
Vidzemes FC/Valmiera 10 10 3 1 6 11 30 -19 5
Vidzemes FC/Priekuļi 10 1 0 1 9 7 31 -24 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
30.04.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 2 VEINA Aizkraukle
30.04.2016 10:00 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 3 Ogres NSC
30.04.2016 10:40 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 6 FK Super Nova/Sigulda
30.04.2016 10:40 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
30.04.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 0 FK Super Nova/Sigulda
30.04.2016 11:20 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 1 : 2 FK Super Nova/Sigulda
30.04.2016 12:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
30.04.2016 12:00 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 2 VEINA Aizkraukle
30.04.2016 12:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 3 : 0 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
09.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 8 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
09.05.2016 17:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 0 : 2
09.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
09.05.2016 17:40 Austrumu grupa Alojas vsk 0 : 3
09.05.2016 18:20 Austrumu grupa Alojas vsk 0 : 10
09.05.2016 18:20 Austrumu grupa 6 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
09.05.2016 19:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera
09.05.2016 19:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 6 : 1 Alojas vsk
09.05.2016 19:40 Austrumu grupa 1 : 3
12.05.2016 17:00 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 2 FS Garkalne/Rakari
12.05.2016 17:00 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 1 FK Ikšķile
12.05.2016 17:40 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 2 : 1 VEINA Aizkraukle
12.05.2016 17:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 2 : 1 Ogres NSC
12.05.2016 18:20 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 4 : 0 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
12.05.2016 18:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 1 : 0 FK Super Nova/Sigulda
30.05.2016 17:00 Austrumu grupa Alojas vsk 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
30.05.2016 17:00 Austrumu grupa 0 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
30.05.2016 17:40 Austrumu grupa 12 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
30.05.2016 17:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 3
30.05.2016 18:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 1 : 2
30.05.2016 18:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 Alojas vsk
04.06.2016 10:00 Rietumu grupa FK Ikšķile 5 : 2 VEINA Aizkraukle
04.06.2016 10:00 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 1 : 3 FK Super Nova/Sigulda
04.06.2016 10:40 Rietumu grupa Ogres NSC 3 : 0 VEINA Aizkraukle
04.06.2016 10:40 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 0 FS Garkalne/Rakari
04.06.2016 11:20 Rietumu grupa Ogres NSC 1 : 1 FK Super Nova/Sigulda
04.06.2016 11:20 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 1 : 1 FS Garkalne/Rakari
04.06.2016 12:00 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 5 Ogres NSC
04.06.2016 13:20 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 5 FK Super Nova/Sigulda
04.06.2016 14:00 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 5 FK Ikšķile
06.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 11 : 1 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2016 10:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 6
06.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 7 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
06.06.2016 10:40 Austrumu grupa Alojas vsk 1 : 3
06.06.2016 11:20 Austrumu grupa Alojas vsk 0 : 8
06.06.2016 11:20 Austrumu grupa 4 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
06.06.2016 12:00 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
06.06.2016 12:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 4 : 0 Alojas vsk
06.06.2016 12:40 Austrumu grupa 1 : 5
16.06.2016 10:00 Rietumu grupa Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
16.06.2016 10:00 Rietumu grupa Ogres NSC 2 : 1 FK Ikšķile
16.06.2016 10:40 Rietumu grupa FK Super Nova/Sigulda 1 : 2 VEINA Aizkraukle
16.06.2016 10:40 Rietumu grupa FS Garkalne/Rakari 0 : 0 Ogres NSC
16.06.2016 11:20 Rietumu grupa VEINA Aizkraukle 5 : 1 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
16.06.2016 11:20 Rietumu grupa FK Ikšķile 2 : 1 FK Super Nova/Sigulda
22.06.2016 10:00 Austrumu grupa 0 : 3 Vidzemes FC/Smiltene
22.06.2016 10:00 Austrumu grupa Alojas vsk 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
22.06.2016 10:40 Austrumu grupa Vidzemes FC/Valmiera 1 : 6
22.06.2016 10:40 Austrumu grupa 9 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
22.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 4 Alojas vsk
22.06.2016 11:20 Austrumu grupa Vidzemes FC/Smiltene 2 : 6
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 1 : 2 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 1 : 2 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 1 : 1 FK Ikšķile
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 2
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 5 : 2 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 3 : 0 VEINA Aizkraukle
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 2 : 1 FK Ikšķile
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 2 : 6
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 6 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 1 : 2 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 2 : 3 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 2 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 1 Alojas vsk
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS FS Garkalne/Rakari 1 : 3 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 5 FK Super Nova/Sigulda
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 0 : 4 FS Garkalne/Rakari
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 2 : 1 Vidzemes FC/Valmiera
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 1 : 4 Alojas vsk
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 3 : 1
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 0 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 1 : 5
31.07.2016 10:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 0 : 3 Vidzemes FC/Smiltene
17.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Ogres NSC 2 : 0
17.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS VEINA Aizkraukle 0 : 4
17.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS FK Super Nova/Sigulda 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi
17.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 3 : 0 Ogres NSC
17.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS VEINA Aizkraukle 3 : 4 Vidzemes FC/Smiltene
17.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 3 FS Garkalne/Rakari
17.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 5 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
17.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 1 : 2 VEINA Aizkraukle
17.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 4 Ogres NSC
17.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 5 FK Super Nova/Sigulda
17.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
17.08.2016 12:45 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 2 FK Ikšķile
17.08.2016 12:45 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 4 FK Super Nova/Sigulda
17.08.2016 12:45 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 5 : 0 Vidzemes FC/Valmiera
17.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 0 : 6
17.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 5 FS Garkalne/Rakari
21.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 0 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
22.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 0 : 1 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
22.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS FK Super Nova/Sigulda 3 : 2 Vidzemes FC/Priekuļi
22.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS FK Ikšķile 4 : 1
22.08.2016 10:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 1 : 0 VEINA Aizkraukle
22.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 2 : 3 FS Garkalne/Rakari
22.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 1 Ādažu BJSS/ FK Carnikava
22.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 0 : 2 VEINA Aizkraukle
22.08.2016 11:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 0 : 3 Ogres NSC
22.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Valmiera 0 : 7 FK Super Nova/Sigulda
22.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 0 : 0 FS Garkalne/Rakari
22.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS Vidzemes FC/Smiltene 1 : 1 FK Ikšķile
22.08.2016 12:00 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 6 : 0 Ogres NSC
22.08.2016 12:45 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Alojas vsk 1 : 4 FK Super Nova/Sigulda
22.08.2016 12:45 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 9 : 0 FK Ikšķile
22.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Vidzemes FC/Priekuļi 0 : 2 FS Garkalne/Rakari
22.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) B FINĀLS Ādažu BJSS/ FK Carnikava 1 : 2 Vidzemes FC/Valmiera
22.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 1 : 2 Ogres NSC
22.08.2016 13:30 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS VEINA Aizkraukle 4 : 1 Vidzemes FC/Smiltene
22.08.2016 14:15 U - 12 ( 2004. gada zēni) A FINĀLS 4 : 3 FK Ikšķile
Rādīt ierakstus